Şimdi Ara

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 EVALUATION ISO (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
32
Favori
87.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar şu linkte çok güzel hazırlanmış bir Ltsc sürümü var. Bunu yükleyeceğim. Sorun olmaz herhalde değil mi?
    https://1337x.to/torrent/3542881/Windows-10-Enterprise-LTSC-2019-X64-OEM-MULTi-24-JAN-2019-Gen2/

Burdaki linkte de Ltsc 2019 aktivasyon linki var:
    https://1337x.to/torrent/3276854/Digital-Activation-Windows-10-LTSC-2019-Office-Activation-Full-BabuPC/

Bir de bunu yapan adam şunu yazmış:
    quote:

EDITIONS INCLUDED ]
    * Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - STD
    * Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - KMS
    * Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - OEM

* STD = Standard installation - For those with own License Key
    * KMS = Activated by KMS38
    * OEM = Manufacturers logo, wallpaper etc + Activated by KMS38

Ne demek olduklarını anladım da 1 ve 3.sü arasındaki tam fark nedir mesela?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocha Boston -- 4 Şubat 2019; 5:53:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Beyler, şu Ltsc ile Pro sürüm arasındaki farklar mağaza gibi uygulamaların olmamasıymış vs vs...
    Tamam anladım da mesela ben "windows 10 fotoğraflar" uygulamasını çok beğenirdim. Çokça da kullanırdım.
    Ben bunu Ltsc 2019'u kurduktan sonra yükleyebilir miyim?
    Oyun oynayacağım laptopa kuracağım. Böylece birkaç fps kazanırım diye düşünüyorum.
    Tavsiyeleriniz nedir?
    Merhaba,

"windows 10 fotoğraflar" dan kastınız Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyici ise bunu LTSB sürümünde bir reg dosyası ile çözebiliyorsunuz.Ben LTSB sürümünde yükleyip kullanıyorum. Eğer kastınız Mağaza uygulaması ise yine LTSB sürümüne sonradan Mağaza uygulaması eklenebiliyor. Mağazayı kullanarak indirebilirsiniz.
    Sanırım aynısı LTSC sürümü için de vardır.
    İsterseniz aradığınız Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyici, size LTSB için olan reg dosyasını gönderebilirim.

sağlıcakla

• quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,

"windows 10 fotoğraflar" dan kastınız Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyici ise bunu LTSB sürümünde bir reg dosyası ile çözebiliyorsunuz.Ben LTSB sürümünde yükleyip kullanıyorum. Eğer kastınız Mağaza uygulaması ise yine LTSB sürümüne sonradan Mağaza uygulaması eklenebiliyor. Mağazayı kullanarak indirebilirsiniz.
    Sanırım aynısı LTSC sürümü için de vardır.
    İsterseniz aradığınız Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyici, size LTSB için olan reg dosyasını gönderebilirim.

sağlıcakla

Alıntıları Göster
    Cevabınız için teşekkürler hocam.
    Reg dosyasını gönderirseniz çok makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Cevabınız için teşekkürler hocam.
    Reg dosyasını gönderirseniz çok makbule geçer.

Alıntıları Göster
    https://nomacs.org/

Bunu kullanabilirsiniz resimleri görüntülemek için.

• MehmetNY kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 10:27:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bocha Boston

Arkdaşlar şu linkte çok güzel hazırlanmış bir Ltsc sürümü var. Bunu yükleyeceğim. Sorun olmaz herhalde değil mi?
    https://1337x.to/torrent/3542881/Windows-10-Enterprise-LTSC-2019-X64-OEM-MULTi-24-JAN-2019-Gen2/

Burdaki linkte de Ltsc 2019 aktivasyon linki var:
    https://1337x.to/torrent/3276854/Digital-Activation-Windows-10-LTSC-2019-Office-Activation-Full-BabuPC/

Bir de bunu yapan adam şunu yazmış:
    quote:

EDITIONS INCLUDED ]
    * Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - STD
    * Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - KMS
    * Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - OEM

* STD = Standard installation - For those with own License Key
    * KMS = Activated by KMS38
    * OEM = Manufacturers logo, wallpaper etc + Activated by KMS38

Ne demek olduklarını anladım da 1 ve 3.sü arasındaki tam fark nedir mesela?
    Hocam bunu indirip deneyebildinizmi ayrıca bu mevcut olan hwid yaptığı kms aracından daha iyi bir araçmı içeriyor yani sınırsız aktive ediyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: raver

Hocam bunu indirip deneyebildinizmi ayrıca bu mevcut olan hwid yaptığı kms aracından daha iyi bir araçmı içeriyor yani sınırsız aktive ediyormu?

Alıntıları Göster
    Hocam indirip kullandım.
    Hwid denen o program Ltsc sürümünde çalışmıyor diye biliyorum.
    Şu an memnunum. Hatasız bir iso yapmış eleman. Hangi dilden kuracaksan o dilin exe'sine tıklayıp ana iso'dan çıkartıyor paketi.
    Bu paketin güzel tarafı da tüm güncellemeler ocak ayı dahil eklenmiş.
    Ben kms ile aktive edilmiş versiyonunu yükledim kurulum esnasında. Bilgisayarım'dan bakınca "windows etkinleştirildi" diyor. Sistem bilgisinden de herhangi bir kısıtlama göremedim.
    Store uygulamasını da yükledim sıkıntısız. Şu an stabil bir sürüm.
    En az 1 yıl format atmadan kullanırım ben bunu.

• Kms38 19 yıllık aktive ediyor daha ltsc için sınırsız aktivasyon yapan bir araç yok bu arada zaten her ay toplu güncelleme geliyor ve kurarken bir önceki otomatik kaldırılıyor, yani kısaca senin o kullandığının hiçbir avantajı yok.

• Hocam merhaba,

Bilgisayarımda şuan da 2016 LTSB yüklü ve tekardan yine LTSB sürümünü kullanacağım fakat iso linklerini bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
  • PM yolladım.
  • LTSC 2019 kullanıp NVIDIA Rtx serisi kart alıp sürücüsünü kurup oyun oynayabilen var mı?

Yada sürücü kurmada sorun yaşayan?
  • Media Creation Tool u (yani yüklenecek iso yu) değiştirecek büyük güncelleme en son ne zaman geldi veya en yakın ne zaman gelecek ?
  • LTSB ve LTSC arasında deneyim farkı yaşayan oldu mu? Bloat'sız temiz sürüm için hangisini önerirsiniz? Gerçi telemetre ve klasik veri toplama modülleri LTSx sürümlerinde de var.

Buyrun:

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 EVALUATION ISO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Mart 2019; 16:17:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

LTSB ve LTSC arasında deneyim farkı yaşayan oldu mu? Bloat'sız temiz sürüm için hangisini önerirsiniz? Gerçi telemetre ve klasik veri toplama modülleri LTSx sürümlerinde de var.

Buyrun:

ghacks.net de telemetry nin explorer.exe nin içine gömüldüğü, tamamen kurtulmanın imkansız olduğu yazılmıştı.

• Mrt hocam ltsc ye geçiş zamanı geldi mi artık?

• raver kullanıcısına yanıt
    Henüz değil, 1809 yapısı SAC kanalından yayınlanmadı. SAC kanalından yayınlanana kadar bekleyin. 1903 çıkana kadar beklemek en iyisidir.
  • Arkadaşlar en son çıkan ltsc sürümününü türkçe yapabiliyormuyuz dil paketi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Henüz değil, 1809 yapısı SAC kanalından yayınlanmadı. SAC kanalından yayınlanana kadar bekleyin. 1903 çıkana kadar beklemek en iyisidir.
    kararlı sürümü ne zaman çıkar acaba zamanında rs3 sürümünün içindeki telemetri, defender, mağaza ve gereksiz servisleri çıkarıp usb format flash belleği yapmıştım yıllardır onu kullanıyorum :) gerçi bir sıkıntısı yok ama boştayken yeni sürüm format usb si yapayım diyorum bu sürümde bir sıkıntı var mı (17763.107.101029-1455.rs5_release_svc_refresh_CLIENT_LTSC_EVAL_x64FRE_en-us) yoksa kararlı olanı beklemek en iyisi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

ghacks.net de telemetry nin explorer.exe nin içine gömüldüğü, tamamen kurtulmanın imkansız olduğu yazılmıştı.

Alıntıları Göster
    yuh arkadaş virüsten beter işletim sistemi explorer.exe kapatamazlar diye içine gömmüşler :D acaba hangi sürümlerde bunu yapmışlardır.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    hocam ltsb 1607 versiyon kullanıyorum çok memnunum ama telefona yazılım atmak için gerekli adbdriver kuramıyorum. ilginç bir hata var. eski windwos 10 da sorunsuz kurmuştum. Bu sebeple yenş ltsc kurmak istiyorum ama ingilizce hep linktekiler. Türkçesi yok mu bunun ?
    Birde SAC kanalı ne oluyor ? Ayrıca 1903 yapısı ne zaman çıkar ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.