Şimdi Ara

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 EVALUATION ISO (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
32
Favori
87.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Aslanım ben test etmediğim bir işi gelip burada yazmam siz gidip hala 5400 rpm hdd ile formatlarla cebelleşin. Ltsc kullanmadım ben ltsb hakkında konuştum ayrıca sen daha pro ile ltsb yi aynı performansa hatta dahada üzerine çıkaramayacak kadar cahilsen git utan.

Alıntıları Göster
    Bak bakalım ne kullanıyormuşum zavallım benim, neyse cevaba gerek ypktu aslında ama 45 yaşındayım 20 yıldır en az os modlarım.

• windows 10 da driver yedeği alan programlar var.

8.1 kurunca o yedeği yüklersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raver

Bak bakalım ne kullanıyormuşum zavallım benim, neyse cevaba gerek ypktu aslında ama 45 yaşındayım 20 yıldır en az os modlarım.

Alıntıları Göster
    Yaz yaz tam sistemi yaz. Eğer sisteminde iyi olup hala pro kötü diyorsan ben 20 sene boşuna bilgisayar kullanmışsın çünkü kullanmayı bilmiyorsun. Ayrıca modlamak dediğini çok mu ilahi bir güç sanıyorsun ? Küçük çocuğun eline bilgisayar versen yapar. 45 yaşındaymış napalım senin yaşını ? İstersen 80 ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yaz yaz tam sistemi yaz. Eğer sisteminde iyi olup hala pro kötü diyorsan ben 20 sene boşuna bilgisayar kullanmışsın çünkü kullanmayı bilmiyorsun. Ayrıca modlamak dediğini çok mu ilahi bir güç sanıyorsun ? Küçük çocuğun eline bilgisayar versen yapar. 45 yaşındaymış napalım senin yaşını ? İstersen 80 ol.

Alıntıları Göster
    Asus z270a pro

32 GB DDR4 2400Mhz hyperX fury

i5 7600k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raver

Asus z270a pro

32 GB DDR4 2400Mhz hyperX fury

i5 7600k

Alıntıları Göster
    Sen bu sistemi windows 10 pro kurup kasma yada yavaşlık seziyorsan senin psikolojik sorunların var yada parçalardan birinde arıza var. Eski bir sistemin olsa tamam eyvallah pro sürüm yorup sistemi kastırabilir deriz ama sen pro bu sistemi tıkıyor dersen kahkaha atarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen bu sistemi windows 10 pro kurup kasma yada yavaşlık seziyorsan senin psikolojik sorunların var yada parçalardan birinde arıza var. Eski bir sistemin olsa tamam eyvallah pro sürüm yorup sistemi kastırabilir deriz ama sen pro bu sistemi tıkıyor dersen kahkaha atarım.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım başından beri anlamıyorsun ben kasma olayından behsetmiyorum stabileteden bahsediyorum misal ben ikider bir "bellek written olamadı" diye abuk bir sorunla uğraşıp duruyordum, Ltsb den beri bu sorunu yaşamadım MRT nin açtığı başka bir konuya bakınca olay biraz daha anlaşılır oluyor;
    quote:

Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın

Adam burada anlatmış , LTSB yani yeni adıyla LTSC de olay farklı kurumsal olduğu için hastane v.s. yerlerde kullanıldığı için diğer pro home sürümü gibi bir nevi beta test aşamasında ilerleyen sürüm gibi değil.Misal LTSB 1607 yapı ile bugünlere kadar geldi oysaki 1607 den sonra bir sürü yapı geldi pro ve home a , neyse uzatmayayım bence mrt nin açtığı konuları güzelce bir oku.

• quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

LTSC 2019'u nasıl etkinleştirebiliyoruz ?

Yaptınız mı? Nasıl oldu? Sonuç nedir?

quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

HWID GEN ile

Aşağıdaki resimdeki gibi mi olacak bu 2019 LTSC sürümü etkinleştirme olayı? Yoksa 20 yıllık süreyle mi etkinleştiriyor?

• e1ektronick kullanıcısına yanıt
    2016 LTSB sürümündeki gibi sınırsız dijital lisans olmuyor. 2019 LTSC sürümüne 20 yıllık KMS lisansı yapılabiliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

2016 LTSB sürümündeki gibi sınırsız dijital lisans olmuyor. 2019 LTSC sürümüne 20 yıllık KMS lisansı yapılabiliniyor.
    Mevcut (hwid ile etkinleştirdiğim) 1607 sürümünden, 1809 sürümüne yükseltme yaparak kurulumu tamamladığımda hwid ile oluşturduğum sınırsız dijital lisansım iptal olur mu acaba?

Dikkat edin! Özel gelişmiş (temiz kurulum) değil, Yükseltme yapmaktan bahsediyorum.

Teşekkür ederim.
  • e1ektronick kullanıcısına yanıt
    Evet iptal oluyor. Tekrar HWID GEN KMS38 ile etkinleştirmek gerekiyor.
  • İlgi ve alakanızdan dolayı size çok teşekkür ederim, minnettarım. Esen kalın.
  • bişey sorucam evaluation sürümleri daha mı yavaş oluyor? indirdim kasmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1shot1kill -- 10 Aralık 2018; 4:25:10 >
  • Merhaba arkadaşlar,

LTSB ve LTSC sürümleri denemiş olup karşılaştırma yapabilecek arkadaşımız var mı acaba?
    Performans, stabilite vs açısından?
  • lost kullanıcısına yanıt
    0.

Bir fark göremedim, sadece Windows a özgü yerleşik store ve uygulamaları yok. Onun dışında her şey aynı.
  • Suppordle kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

Başka yok mu LTSB-LTSC kıyaslaması yapabilecek arkadaş?

Forum iyice ölüyor anlaşılan...
  • daha önce ltbs yüklemiştik....süresi bitimine yakın enterprise seriali almıştık ama ltsb de çalışmadı...?bunda da aynı durum olur sanırım 90 günden sonra bilgisayara format gerekir boşuna vaktinizi h<rcamayın enterprise seriali fln kabul etmiyor
    Hocam bu tarz sorular yanlis. Kullanicinin kullanimina aliskanliklari gore degisir. Birine sorarsin ltsb der digeri ltsc der, bir digeri bunlara girme pro kur der. Bu sizin deneyip kullanip karar vermeniz gereken bisey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Haklısınız galiba. En sağlıklısı kendi işini kendin gör modeli...
    Win 10 pro home win 7 vs kurduğum netbook var hepsi yavaş çalışıyor fakat ltsb kurup denediğimde youtubedan video oynatmayan cihaz çatır çatır çalışıyor halk dilinde anlattım gözle görülür çok fark gördüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boragungoren kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim değerlendirmeniz için..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.