Şimdi Ara

Windows 10 açılmıyor! Bilgisayarınız düzgün başlatılamadı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi Günler, bu sabah oyun oynamak için girdiğim bilgisayarımda yarım saat kadar oyun oynadıktan sonra çıkmaya karar verdim. Çıkmadan oyunun Launcher.exe'den ayarlarına bakasım geldi. Ancak launcher açılmadan PC monitörüm "sinyal yok" uyarısı verdi ve sarı ışığa geçti. Monitor düzelmeyince de PC yeniden başlattım. Ancak PC mavi ekran hatasına geçti. Mavi ekranda "Bilgisayarınız düzgün başlatılamadı" yazıyordu. Bende güvenli modda masaüstü geçmeyi denedim ancak PC de yönetici hesabın bulunmadığından bahsetti.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

(Windows Orjinal bilgisayarımda herhangi bir korsan yazılım oyun,uygulama vs bulunmamaktadır)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• C:\Windows\Minidump klasörü içinde minidump dosyası oluşmuştur. O dosyayı MediaFire'a yükleyip bağlantısını buraya at, inceleyeyim.

• Hocam masaüstüne hiçbir şekilde erisemiyorum , ancak ulaşabilirsem atarım.

• Sisteminizde HDD mi var SSD mi?

• İkiside bulunuyor.

• Sorun çözüldü mü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xbabil X kullanıcısına yanıt

Tam bir yıl sonra mezarımdan kalkarak yazıyorum hocam kusura bakma ama Sorunu şöyle çözdüm;

+Baştan windows kurulumu yaptım

+Ekran kartının altına ilaç kutusu koyarak eğik değil düz durmasını sağladım ve HDMI kullanıyorum VGA ile taktığım gibi kart tekrar ekrana sinyal gönderemiyor. (Başka VGA kablosu denedim sorun aynı devam ediyordu)

O dönem cevap veremememin sebebini de PC öldü diye düşünüp kendimi internetten ve teknolojik aletlerden soyutlamıştım son 8 aydır düzgün bir şekilde çalışıyor kendisi şükürler olsun.

Ekran kartının altına neden ilaç kutusu koydun derseniz Kart çok ağır ve yamuk duruyordu :)) ve evet ilaç kutusunu altından aldığım gibi PC sinyal yok hatası veriyor. Bir yıl geçmesine rağmen umarım belki birileri bu yöntemle çözer diye yazayım dedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.