Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Win7 de oluşturulan GPO ayarlarını farklı bilgisayarda kullanma?

3
Cevap
0
Favori
47
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> Win7 de oluşturulan GPO ayarlarını farklı bilgisayarda kullanma?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    254 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar
    Win7 bilgisayarımda administrator kullanıcısı ve standart kullanıcı var. Admin kullanıcısından Grup İlkesi Düzenleyicisi ile standart kullanıcıya bazı kısıtlamalar getirdim(örneğin cmd erişimi yasak gibi). Bu ayarları masaüstüne kaydettim(kısıtlama.msc olarak). Şimdi ben bu kısıtlama.msc dosyasını farklı bir bilgisayarın administrator'ünde çalıştırdığımda yaptığım tüm ayarlar Yapılandırılmadı olarak görünüyor. Bu ayarları farklı bilgisayara çekmemin bir yolu var mıdır?

|
    |
    Anakart: Gigabyte z97x Gaming 5 İşlemci: i5 4690k 3.5 Ghz(Turbo 3.9) Ekran kartı: Asus R9 380 STRIX GAMING OC 4GB Ram: 8 GB Tek Modül 1600 Mhz Kasa: Zalman z3 Plus SSD:Corsair 240GB LS serisi 560MB / 535MB Monitör: Benq 2455hm 24"

• Binbaşı
    1116 Mesaj

denedim ama olumlu sonuç alamadım malesef
    |
    |
    NeviSahsiMunhasir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: Gigabyte z97x Gaming 5 İşlemci: i5 4690k 3.5 Ghz(Turbo 3.9) Ekran kartı: Asus R9 380 STRIX GAMING OC 4GB Ram: 8 GB Tek Modül 1600 Mhz Kasa: Zalman z3 Plus SSD:Corsair 240GB LS serisi 560MB / 535MB Monitör: Benq 2455hm 24"
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj

işimi yine 3. parti bir yazılıma bırakmak durumunda kaldım. "security administrator"
    |
    |
    NeviSahsiMunhasir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,176
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.