Şimdi Ara

Win Xp KURULUM YAPAMIYORUM ACIL BAKAR MISINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba uzun bi sure once pc imde bir oyun acmaya calstm fakat pc dondu kapadm actm ayni oynu yeniden denedim fakat yeniden dondu kapadim pc yi fakat bidaha acamadim. Acilirken windows amblemi gelmeden restart atmaya basladi bende bi flash bellege win xp bootlayp format atmayi denedim ama pc yi flash bellekten baslattgmda ise NTLDR MISSING PRES ANY KEY TO RESTART yazisiyla karsilasiyorum arastirmalarima ragmen bisi bulamadim bu arada pc nin cd dvd calismiyor.yardim ederseniz cok mutlu olurum mağlum yariyil tatilini pc siz gecirmek istemiyorum simdiden tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Flash bellege ubuntu yazdirin onu kurun sonra tekrar format atarsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz daha açarsan sevinirim

• Aynı sorunu bende yaşadım hocam, ,büyük ihtimal indirdiğimiz isolarda problem var.

Orijinal XP kalmadı piyasada.

• Galiba soylediginiz gibi hocam cd romu calistirdim bi sekilde cd den attim formati yardimlariniz icin tesekkurler :)

• ByHummer B kullanıcısına yanıt
    Bir tane flaş belleği cdroma çevirebilirsiniz. forumda konusu var. normal cd den daha hızlı format atarsınız. Zira en kotu belleğin bile okuma hızları cd den çok daha fazla.
    Hem de çizildi tozlandı okumadı derdiniz olmaz.

flaş belleğin 600MB ını cdroma çevirip kalanını normal kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 15 Mayıs 2017; 11:11:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.