Şimdi Ara

Win 8.1'e Geçmeli Miyim? + Sürücü Konusunda Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar orjinal win 8 var. 8.1'e geçmeli miyim? Bir de win 8i kurdum pcye hangi sürücüleri yüklememi önerirsiniz?

• LawMyLife kullanıcısına yanıt
    Dostum ben daha önce hiç windows 8 kullanmadım.Direkmen 8.1 e geçtim ve gayette memnunum.Ve sanada tavsiye ederim,bence hiç bekleme geç derim çünkü win 8.1 de başlat var ve bazı yeniliklerde var.Kısacası geç .
    NOt: windows 8.1 e birde update 1 güncellemesini yaparsan çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: q_-MesuTJR-_p

Dostum ben daha önce hiç windows 8 kullanmadım.Direkmen 8.1 e geçtim ve gayette memnunum.Ve sanada tavsiye ederim,bence hiç bekleme geç derim çünkü win 8.1 de başlat var ve bazı yeniliklerde var.Kısacası geç .
    NOt: windows 8.1 e birde update 1 güncellemesini yaparsan çok iyi olur.

Anladım hocam, sanırım sürücüler win8in içinde var. Ek olarak ekran kartının yanında nei güncellemem iyi olur?
    Bence driveri seçerek yükleme direkmen hepsini yükle derim bunun içinde slim drivers kullanabilirsin .Ancak ben seçmece yüklemek istiyorum dersen ses kartını,wifi yı ,ethernet i vs. şeyleri güncelleyebilirsin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: q_-MesuTJR-_p

Bence driveri seçerek yükleme direkmen hepsini yükle derim bunun içinde slim drivers kullanabilirsin .Ancak ben seçmece yüklemek istiyorum dersen ses kartını,wifi yı ,ethernet i vs. şeyleri güncelleyebilirsin ...

IObit Driver Booster nasıldır hocam?
    O da iyidir ancak ben nedense IObit ' in programlarınasıcak bakmıyorum.
    Bence sen slimdriversden şaşma ...
    Eğer nasıl kullanılacağını bilmiyorsan bu linkte yazıyo altlarda (sayfa bana ait)
    Benim imzamda "sistem kasmalarına ...." diye yazan.
  • 2 gün önce 8.1 kurdum ve güncelledim.. Gayet güzel, sıkıntısız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.