Şimdi Ara

Win 7 nvidia promlemi..?? yardımcı olurmusunuz.??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm ben win7 64 bit kullanıyorum ekran karım GT 9600 nvidianıın kendi sitesinden driveri 3.16 sürümü indirdim kurdumğum zman pc kasıyor.kapatırken geç kapanma yapıyor. 9600 gt 286 sürümü kurunca promlem yok neden olabilir.??? yardımcı olurmusunuz.???

• Bilen varmı ???
  • Sürücü 3xx versiyonda daha spesifik hale gelmiş olabilir. oyun oynamıyorsanız eski sürüm sürücüler ile kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtiPuF

Slm ben win7 64 bit kullanıyorum ekran karım GT 9600 nvidianıın kendi sitesinden driveri 3.16 sürümü indirdim kurdumğum zman pc kasıyor.kapatırken geç kapanma yapıyor. 9600 gt 286 sürümü kurunca promlem yok neden olabilir.??? yardımcı olurmusunuz.???

Bahsi geçen sürümler kendi sitesinde yok siz nerden indirdiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: vavien1

quote:

Slm ben win7 64 bit kullanıyorum ekran karım GT 9600 nvidianıın kendi sitesinden driveri 3.16 sürümü indirdim kurdumğum zman pc kasıyor.kapatırken geç kapanma yapıyor. 9600 gt 286 sürümü kurunca promlem yok neden olabilir.??? yardımcı olurmusunuz.???

Bahsi geçen sürümler kendi sitesinde yok siz nerden indirdiniz..

286 arsivden buldum böyle bir yerden indirden donma promlemim geçti nasıl yapacam bir fikriniz varmı..??

• Burdan indir son sürümdür beta olmayan..

GeForce GT 9600 v.320.49 Driver- WHQL
    http://tr.download.nvidia.com/Windows/320.49/320.49-desktop-win8-win7-winvista-64bit-international-whql.exe
  • Benim arkadaşımdada bu problem vardı windowsu etkinleştirdi sorun çözüldü sende öyle bir durum varmı ?
  • Win 7 etkinleştirme yaptım
  • quote:

ekran kartını çok zorluyordur mümkün olan en yüksek STABİL çalışan driveri bulun yükleyin düzelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.