Şimdi Ara

Win 7 de encrypledim xp kurdum efs key olmadığı için açmıyor:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle iyi herkese iyi günler şöyle bir sorunum var

zamanında win 7 kurdum kullandım gayet güzeldi bu sırada win 7 deki dosyaları şifreleme özelliğini gördüm malum evdeki tek bilgisayar karıştırılıyor dosyaları şifreliyim dedim hepside resim ve video dosyalarıydı şifrelettim hepsi yemyeşil oldu gayet açılıyordu sonra devamlı uyarı gelmeye başladı sertifika için şifre bilmem ne hep çıkıodu e şifre yaıyodum dosya göster diodu o dosyaları gösteriyordum yok olmaz diyodu bende pek takipçisi olmadım

bigün kafam attı win xp ye dönüş yaptım herşeyi yedekledim tabi fakat bi baktım o yeşil dosyalar açılmıyor burda aynı sorundan muzdarip bi kişinin sorunu dahil diğer sitelerden önerileri denedim olmuyor olmuyor olmuyor

win 7 yi kurup mu denemeliyim napmalıyım bilemedim efs data recovery key yani sertifikaları bulamıyor ..bulamaz çünkü fotmat yedi makine nası bulsun

kurtulmaz falan diyorlar karşımda duran dosyalar nası kurtulmaz anlamıyorum illa bir yolu vardır

yardımlarınız için şimdiden teşşekürler çözüm bulana büyük duacı olucam :)

• ixxet

Sizin adınıza çok üzgünüm ama EFS yi kırabilecek bir yöntem henüz yok.
    Tek şansınız sertifikayı recover etmekti ama onu da yapamadı iseniz başka bir imkan kalmıyor.

Geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.