Şimdi Ara

Win 10 uyumlu gamepad önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gamepad alacağım sg 506 düşünüyorum maks. 40 lira veririm. Sg 506 win 10 uyumlu mu internette hep 7-8 uyumlu gözüküyor alsam sıkıntı çıkar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Windows 10 Gamepad Sorunu konusunda çözümü sundum. Normalde tak çalıştır olarak düzgün çalışıyor bu tip gamepadler w10 da ancak titreşim özelliğini kullanmak isterseniz sıkıntı başlıyor. Yüklemiş olduğunuz sürücüler oyunlarda titreşim esnasında crash hatasına neden oluyor. Konudaki çözümü uygularsanız sıkıntısız kullanırsınız bu gamepadleri.

Tavsiyem eğer pes/fifa gibi oyunlar oynamak için alacaksanız bütçenize göre en uygun Snopy SG-709 USB Duoble Shock 2'li Joypad / Hadron HD314 gibi 2in1 ürünler.. Arkadaşlarınızla turnuva yaparsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 11 Haziran 2017; 17:51:50 >
  • http://www.hepsiburada.com/axcess-ps3-ps2-pc-uyumlu-titresimli-kablosuz-kol-kilif-grips-p-HBV0000042TF2

Sanırım bu ürünü alacağım çok fazla arkadaşım yok hocam. Eğer bu fiyat civarında öneri de bulunursanız çok sevinirim. Oyun sektörüne yeni giriş yapan biriyiö en azından pc için.

• Kablosuz için fiyat güzel hayırlı olsun şimdiden. Bende kablosuz arayışındayım 1 tane. Özellikle bu linklediğin gibi R2/L2 tuşları pedallı olacak yarış oyunlarında basınca göre gaz fren yapması önemli. Aldıktan sonra deneyimlerini paylaşırsın W10 da sorun yaşarsan etiketlersin çözerik. 1 hafta boyunca sırf bu gamepad sorunlarıyla uğraştım
  • Eyvallah hocam bu gece siparişi vereceğim inşallah bi kaç güne deneyimlerimi yazarım size

• hocam kol elime geldi ama driver bulamıyorum axcess marka ürün için driverı nerden bulabilirim
  • gmaepad dediğin.Oyun konsolu mu pes falan oynamak için
  • PS-3002 PS3/PS2/PC 3 in 1 Wireless Game Pad-WIN7/8 olan sürücüyü indir dene.

Win+R > joy.cpl yazıp orada ürün ismi ne çıkıyor? O önemli.
  • usb vibration joystick(BM)
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

gmaepad dediğin.Oyun konsolu mu pes falan oynamak için

evet
  • rundll32 çalışmayı durdurdu diye saçma bi hata alıyorum arada sırada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj dikkat -- 16 Haziran 2017; 20:58:7 >
  • kolun windows 10 ile uyumlu olmama ihtimali nedir hocam
  • Sürücüsüz çalışmıyor mu hiç? Eğer tak-çalıştır oyunlarda kullanamıyorsan Windows 10 ile uyumsuzdur o pad. Titreşim özelliği için gerekli sadece sürücü.

Windows 10 gamepad sorunu çözümü konusundaki çözümleri uygula.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 16 Haziran 2017; 21:1:6 >
  • fifa 11i indirdim bilerek belki çalışır diye herhangi bir tuş tepkime vermiyor iade edeceğiz şimdi bide bunla uğraşacağım
  • Test etmek için Virtual Nes kullan düşük boyutlu atari (nes) oyunları için yapılmış emulatordür.Kota dostu. Emulatorden kol ayarlamalarını yapabilirsin. Ayarlama yaparken kol tuşları çalışmazsa iade et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 16 Haziran 2017; 21:20:44 >
  • Çalışsa bile ne anlamı var ki sonuçta win 10 da çalışmıyor

• logitech kablosuz gamepad F710 var bende.Windows 10 uyumlu.İçinde pil olduğu için ps 4 konsoluna göre baya ağır kalıyor.Ama performans açısından iyi bir ürün.Öneriririm
  • Xbox kolu yada arkadaşın önerdiği logitech kolu lazım o zaman sana. Bu ucuz gamepadler her oyunda çalışmaz ben bile çok zorlandım sürücüsü vs ayarlarıyla şuan tüm fonksiyonlarıyla bütün oyunları çalıştırıyorum. Fifa için özel bir durum söz konusu.

http://www.herturbilgi.com/2014/10/fifa-15-gamepad-sorununun-cozumu-konterland-jwin-vs/ bu konuyu incele.. Yani özel ayarlar gerekiyor iade et en kolayı yoksa daha çok uğraştıracak gibi görünüyor seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

logitech kablosuz gamepad F710 var bende.Windows 10 uyumlu.İçinde pil olduğu için ps 4 konsoluna göre baya ağır kalıyor.Ama performans açısından iyi bir ürün.Öneriririm

o da çok pahalı ya 100 lira en ucuzu
  • hocam iade başvurusu yaptım. inşallah paket açıldı diye iade alamayız demezler hepsiburadadan aldım. sıkıntı olmaz değil mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.