Şimdi Ara

Win 10'dan 7'ye geçiş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımı geçen sene aldım win 10 yüklü geldi. Ama yavaş ve beğenmiyorum. Win 7'ye geçeceğim fakat driverları kendim mi yükleyeceğim yoksa kendisi mi yüklüyor? Birde pişman olursam kendi win 10'a dönebilir miyim? Ürün kodumu kaybetmek istemiyorum. Bir de win 7'den hangisini yüklemeliyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

PC ÖZELLİKLERİ
    İşlemci:HP AMD A10-9600P 4 Çekirdek
    RAM: 8GB RAM 4GB Bellek
    Ekran kartı: AMD RADEON R7 M440
    İşletim sistemi: Windows 10 HOME 64 bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eceykskdg -- 26 Ağustos 2018; 14:22:16 >

• Windows 10 Ürün anahtarın HWID + Ürün anahtarı şeklinde Microsoft serverlarında kayıtlıdır kaybolmaz korkmayın.

Windows 7 Ultimate yüklemenizi öneririm. Diğer sürümlerini bulmanız daha zor olabilir. Zaten sürümler arasında performans olarak fark yoktur özellik açısından farklar bulunur.

Windows 7 yüklediğinde sürücülerin bir kısmı Ethernet, Wi-fi, Ekran kartı, Ses kartı, Chipset vb. otomatik olarak yüklenmeyebilir bunları bulup kendiniz yüklemelisiniz.

Şuan kullandığınız Windows 10 Home sürümünün sanıyorum ki 1803 versiyonudur bu sürüm en yeni Windows 10 sürümü olmasına karşın daha eski sürümlere kıyasla daha sorunludur.

Size kullandığınız sürüme kıyasla daha performanslı çalışan Windows 10 Enterprise 2016 LTSB sürümünü kullanmanızı öneririm.

1 hafta önce sizin bilgisayarınıza yakın özelliklerde bir bilgisayara bu sürümü kurdum kullanan kişi memnun kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 26 Ağustos 2018; 15:19:48 >

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    Verdiginiz bilgiler icin cok tesekkurler simdilik kullanicam sorun cikarana kadar

Sonrada win 7 ultimate yuklemeyi dusunuyorum. Yardiminiz icin tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayaralar windows uptade eskiye geri gön olcak ona bas
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.