Şimdi Ara

*Willian 35milyon avroya Anzhi de*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Shaktar Donetsk'in yıldız oyuncusu Willian, sezonun ikinci yarısıyla birlikte Rusya Premier Ligi ekiplerinden Anzhi'nin formasını terletecek.

Ukrayna ekibiyle gösterdiği yüksek performansla birlikte Chelsea ve Tottenham gibi ekiplerinde dikkatini çeken Brezilyalı oyuncu, tercihini sürpriz bir şekilde Rusya'dan yana kullandı.

Rus ekibinin oyuncunun sözleşmesindeki serbest kalma bedelini ödemeyi kabul etmesinin ardından Sport Express'e konuşan Lucescu, transferi doğrularken
    "Bu kişisel bir karar ve saygı duymak zorundayız. Bir kulüp sözleşmedeki serbest kalma bedelini ödedi ve Willian da gitmeyi kabul etti. Benim yapabileceğim bir şey yok." şeklinde konuştu.

Yıldız oyuncuyu ikna etmeye çabaladığını da belirten Rumen teknik adam,
    "Doğrusunu isterseniz kendisini gitmemesi konusunda uyardım. Benim oğlum gibidir. Çok acele ve düşünülmemiş bir kararla gitmeyi tercih etti. Sanırım menajerleri ve yakınlarının baskısı nedeniyle böyle bir şey yaptı." dedi.

Willian için Anzhi'nin 35 milyon avro ödemesi bekleniyor.

Bu arada transfer gerçekleşti Willian Anzhi de. Yazık oldu ben onu Premier ligde izlemeyi umuyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONERİNG67 -- 2 Şubat 2013; 22:08:30 >

• çok merak ediyorum bu adam anzhi ye gidip nappıcak orda ? çok potansiyelli bi adamdı oysaki witsel le hulk zenite gitti de noldu ki onların gittiği takım zenit ti gene
  • Sadri Şener geldi aklıma.
  • anzi taraftarları konumuza bekleriz
  • Willian, Anzhiye giderse Hulk gibi kaybolabilir Rusyada.
    Gelsin City e dünyanın en iyi teknik direktörü Mancini ile çalışmaktan daha güzel birşey varmı
  • Biz neden Fernandesi satamıyoruz anlamıyorum.Witsel 40 Willian 35se Fernandesde en az bi 30-35 eder yaw.Anzhi ve Zenitli yöneticilerin haberleri yok herhalde Fernandesten.Şöyle yollasakta 2-3 videosunu yaptığı ortalara attığı çalımlara hayran kalıp bayılırlar vallahi servet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

Biz neden Fernandesi satamıyoruz anlamıyorum.Witsel 40 Willian 35se Fernandesde en az bi 30-35 eder yaw.Anzhi ve Zenitli yöneticilerin haberleri yok herhalde Fernandesten.Şöyle yollasakta 2-3 videosunu yaptığı ortalara attığı çalımlara hayran kalıp bayılırlar vallahi servet

Fernandes Türkiye dışında ne yapıyor Allah aşkına? Geçen derbide mesela ne yapabildi? Sneijder 7.5 milyona, CL şampiyonu kadronun as oyuncusu Meireles 10 milyona satılırken Fernandes 10 bile etmez açık konuşmak gerekirse.

Konuya gelirsek bu Rusların oyuncu alıp turşusunu kurmak gibi bir hobisi var heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

quote:

Biz neden Fernandesi satamıyoruz anlamıyorum.Witsel 40 Willian 35se Fernandesde en az bi 30-35 eder yaw.Anzhi ve Zenitli yöneticilerin haberleri yok herhalde Fernandesten.Şöyle yollasakta 2-3 videosunu yaptığı ortalara attığı çalımlara hayran kalıp bayılırlar vallahi servet

Fernandes Türkiye dışında ne yapıyor Allah aşkına? Geçen derbide mesela ne yapabildi? Sneijder 7.5 milyona, CL şampiyonu kadronun as oyuncusu Meireles 10 milyona satılırken Fernandes 10 bile etmez açık konuşmak gerekirse.

Konuya gelirsek bu Rusların oyuncu alıp turşusunu kurmak gibi bir hobisi var heralde.

Ben Fernandes mükemmel üst düzey cl yi kazandırır diye birşey demedimki ? (gerçi bana göre üst düzey inanılmaz meziyetleri olan bir oyuncu) Witselle Willianın 35-40 ettiği yerde Fernandesinde o kadar edeceğini söyledim.Şu ruslar Fernandesin yaptığı ortaları seyretse kafadan 30 verirler.Fernandes işin şov kısmınıda çok iyi yapıyor ve ruslarında en çok istediği şey.

• Willian
  • Shakhtar'ın cl'de bir üst tura kalması imkansızlaştı. Ayrıca Willian'la karşılaştırdığımda Sneijder'i bu kadar ucuza alabilen Galatasaray yöneticilerini tebrik ediyorum.
  • Çok iyi bir futbolcu willian.Üzüldüm anzhi ye gitmesine.Daha çok izlerdik.Adam çok sakin ve kendinden emin top oynuyor.Şampiyonlar ligine renk katıyordu bence.O da parayı seçti.
  • quote:

Mendes guzel paya anlasirsa 30 a kakalar da iste..Zaten piyasasi olan 10-11 oyuncusu kaldi Mendes in.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Çok iyi bir futbolcu willian.Üzüldüm anzhi ye gitmesine.Daha çok izlerdik.Adam çok sakin ve kendinden emin top oynuyor.Şampiyonlar ligine renk katıyordu bence.O da parayı seçti.

Böyle bir adama herkesn ihtiyaci vardi. Clde yüksek seviyede müthis isler yapiyordu. 4-2-3-1 oynayan takimlarda, böyle bir adama cok ihtiyac var.

Cok iyi pas yapiyor. Yüksek pas yüzdesine sahip.
    Cezasahasina cok iyi katedip, kanat forvet özellikleri de var
    Yaratici ve bitiriciliği yüksek.
    Takim oyuncusu ve yetenekleri yüksek seviyede.
    Savunmasi da var.

Böyle bir adama Fenerin ve bizim dahi ihtiyacimiz vardi. Aslinda bize lazim olan, Amrabat gibi degilde, böyle birisi.

Fernandese gelince, buradan sonra ancak Katara gider. Witsel, Hulk gibi adamlar yüksek seviyede cok iyilerdi. Fernades daha Turkiye liginde derbilerde ortada görünmüyor. Turkiye Ligindeki perfonmansa göre oyuncuyu ancak Katarlilar aliyor. Ruslar bile mücadele gücü yüksek, sert futbola uygun adamlari istiyorlar. Clde basari istiyor adamlar, Turkiye liginde derbilerde bile etkili olmayan Fernandesi ne yapacaklar?

• İşin içinde Rus'lar olunca bu paralara şaşırmıyorum ben.Willian çok rahat daha büyük kulüplere gidebilir,oynayabilirdi.Eto'o gibi parayı seçti.Zenit'e gitse belki hedefi var diyebilirim yine bir şekilde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.