Şimdi Ara

wildstar do(minion)nanim haber guild (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
3.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler saat 1 de attım mesajı daha uyumadım 35 dakika kaldı açılmasına siftahı ben yapıcam hadi hayırlısı

edit:pvp server dominionda karakter açtım Alone Wolf diye :D takıldım biraz sardı ama şimdi yatma vakti beyler kolay gelsin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandTurco -- 29 Eylül 2015; 8:19:28 >
  • Pvp server takilalim zaten ya world pvp cok keyifli oluyor herkes isimlerini classlarini tazsin friend liste ekleriz artik hep beraber oynariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunda çok lag var oynancak gibi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucine

Yazdik yazdik once bi leveling yapsin herkes tabi bu arada friend liste ekleriz ilerdede hep beraber anlasip guild calismalarina baslariz

hızlıca kasıp son seviyeye gelirseniz sıkılırsınız. Çünkü son seviyede de endgame hazırlık için farm yapacaksınız. 20 den sonra birleşip takılmaya başlamanızı tavsiye ederim.
  • kac gb patch gelmis böyle
  • KargalarınKargasası kullanıcısına yanıt
    Valla ben saldim simdi iniyor korkudan bakamadim normalde 16 gb ti simdi baya geldi herhalde class ve irk ne dusunuyorsunuz ?

• Durruk D kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz icin tesekkurler daha giris yapamadim ben serverlar ne durumda bilgilendirebilir misin ? Pvp serverda oynayacaz siz ne taraftasiniz ve faction ne sectiniz

• bu oyunda pvp serverında oynamak eziyet... Pvp seviyor bile olsan pve server iyidir. Hiç olmazsa dışarı çıkıp quest yapmaya çalıştığınızda, pvp setleriyle üstünüzden geçen olmaz. Özellikle son seviyeye geldiğinizde zaten iç içe takılıyorsunuz, canınız sıkılabilir.

Ben pve serverında 2 tarafta da karaktere sahibim. Fakat dominion tarafında oynarım diye düşünüyorum. Müzikleri vs. daha bi güzel :P

• Pvp Domıan tarafındayım Nick : Cokdafifi Solamanzo

Gelcek olan varsa takılırız yada hepbırlıkte nereye gecıceksek karar verelım.
  • ZeeMTR Z kullanıcısına yanıt
    Pve server gecis yapabilirsiniz dominion tarafindayiz zaten pve de kasmaya devam isminizdde bayildim

• 2moon kullanıcısına yanıt
    Yok biz sizle anlasamiyacaz forum yetkilisine mi sikayet edecem galiba sozle anlamiyorsunuz spam gibi bir seymisiniz siz ? Burda dominion basligi acildi burda bi toplanma var exiles diye bi baslik acip ordan insanlari standiniza toplasaniz ne primci insansiniz cozemedim hala exiles diye yaziyorsunuz ayiptir

• Arkadaslar pve serverinde domi tarafindayiz bilginize lag problemleri varmis umarim cozerler sonucta ilk gun ragbet gormesi normal devam etsinde sikinti yok birde ilerde pvp ci arkadaslar ayrilirsa end level icin guzel mi arena bg takimi olusturalim

Eyvallah hocam sagolasin lag bilgilendirmesi icin ben oyuna baslarken kemik 3 4 kisilik bi kadrom var burda domi oynayacak arkadaslarla bizle oldukca sikinti cikmaz sagolasin tekrardan

Oncelikle aramizda biraz surtusme oldu kusura bakma ama anlamissindir size kizdigim tarafi konu bittk kapandi siz exiles biz domi gerekirse irtibatta kaliriz surekli ben piyasadaki tum mmolari oynadim wow diablo vs ( hala oynamaktayim) wildstarida ilk ciktigibda almistim serverler cok iyidi fakat sonuc belli suan free oldu mu oldu tabi wow gibi bir dev varken piyasada abonelik sistemle durmasi cok zordu bundan sonrasi onemli zaten wildstar in kemik kadrosu wow un eski zamanlarin kadrosu guvenik tam oyuzden tabi oyuncu milleti content cikar bir haftada bitirir sonra yenisini isterler kimseyi tatmin edemezsin

• Bırazdan Yenı serverlar acarlar bu oyun 1 serverla olcak ıs degıl 400 kısı vardı sırada sımdı 3900 :8
  • pve serverında açtığım karakter pvp'ye gitmiş bu ne iş şimdi
  • Ilk gun olur boyle seyler carbine beklemiyordu saniraam bu kadar ragbet gormesini classlar ne actiniz arkadaslar levrling nasil gidiyor

• şuan yeni launcher dan insalling files yazıyor kaç mb daha yüklicek bu
  • stalker için hangi path uygun arkadaşlar soldier scienist explorer vb falan var
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    Soldier gider irki ne actin ? Draken actiysan tadindan yinmez

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.