Şimdi Ara

wildstar do(minion)nanim haber guild

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
3.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wildstar in free olmasina az bir zaman kaldi ben oyunu cok sevmis ilk ciktigin da oynamis hatta eldan hoverboardi cok sevdigimden hesabimida deluxe yapmistim Exiles mi Dominiom mu ac karakter sil karakter modunda bir oyun oldu renkli simasi bir okadar cicili bicili grafikleriyle 6 ram 2 ekran karti (nvidia 540 m ) ultra low da oynatmasina ragmen severek oynadim abonelik sistemini yikip free modele gecmesi oyunu ayaklandiricak gibi gozukuyor. Acaba diyorum forum adinda toplansak donanim haber veya baska bir turk guildi altinda faction olarak Dominion olsak asaletin dibine vursak eger boyle bir olusum olursa bu baslik altinda konusulup karara baglanabilir ayrica guild kurulursa da baska bir baslik altinda guild ismi ve tanitimi yapilabilir iyi forumlar diliyor 29 unu pusu da bekliyorum...

Beta key veren "Zaris" isimli kullaniciya cok tesekkur ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucine -- 20 Eylül 2015; 1:08:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim yaz beni bi kenara çıktığı anda sendeyim.
  • Dominion oldukca hep beraber bi olusuma gidilir gerekirse signature yapip guild kurabilirim veya istek olur daha donanimli biri olursa onun guildinede gidilir onemli olan soft veya hardcore oyunculari barindirip herturlu ihtiyaci karsilamak oyunda mubabbet olsun oyun olsun 4 kisi variz biz zaten buradanda olusucal bi grupla iyi olabilir

• rez. +
  • posesör kullanıcısına yanıt
    Illumun bogaza sifir manzarali yerinden ayirdim yerinizi

• Benide yaz dostum +5 kişi ile
  • ZeeMTR Z kullanıcısına yanıt
    Ön saflardan ayirdim 5 kisilik yerinizi

• Arkadaslar suanki basvuru ile bu baslik altinda son yazan "ZeeMTR" isimli kullaniciyla sayi 10+ olmus yuksek ihtimal oyunun cikmasina az bir zaman kala hesabimi signature yapip guild kurulumuna ben gidebilirim tabi isim vs. Hep beraber secebiliriz raidcall adreside olusturduk mu guilde ait yavastan oyuna adapte olabiliriz

• oyun iniyor denerım sararsa aranızdayım
  • GrandTurco kullanıcısına yanıt
    Betayi mi indiriyorsunuz yoksa normal oyunu mu biz oyun free olunca baslayacaz taraf olarak dominion secerek baslarsaniz ufaktan bi isinma olur simdi cayir cimen gorup sonra kardesim neden buralar kurak col demeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucine

Betayi mi indiriyorsunuz yoksa normal oyunu mu biz oyun free olunca baslayacaz taraf olarak dominion secerek baslarsaniz ufaktan bi isinma olur simdi cayir cimen gorup sonra kardesim neden buralar kurak col demeyin

bişey iniyor ama bilmiyorum ne buyrun bakın bir wildstar do(minion)nanim haber guild
     wildstar do(minion)nanim haber guild wildstar do(minion)nanim haber guild

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandTurco -- 23 Eylül 2015; 1:03:51 >

Siz suan normal oyunu indiriyorsunuz yani ya oyun sureniz olucak oynamak icin ya da simdilik bekleyin oyun ciktiginda buyuk bir guncelleme gelicek onuda yukleyip bizle beraber oynayabilirsiniz oyunin betasi icin beta keye de ibtiyaciniz olucak yani gelmediyse veya bulamadiysaniz hic ugrasmayin ciktiginda hep beraber bakariz keyfine ama bunu da indirmeniz kotu degil en azindan sadece gelecek guncellemeyi yuklersiniz ben de betayi oynuyorum zaten eger keyiniz mevcutsa wildstar ptr diye aratip indirirseniz onu (12 kusur gb ) ordan test sunucusunda oynayabilirsiniz ama gerek yok cok az kaldi zaten

• Bende bir abimle tekrar oynamayı düşünüyoruz bakalım ne olucak ben oyunu ilk çıktıgı zaman almıştım 50 level bir warriorum vardıda hangi serverdaydı neydi unuttum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucine

Siz suan normal oyunu indiriyorsunuz yani ya oyun sureniz olucak oynamak icin ya da simdilik bekleyin oyun ciktiginda buyuk bir guncelleme gelicek onuda yukleyip bizle beraber oynayabilirsiniz oyunin betasi icin beta keye de ibtiyaciniz olucak yani gelmediyse veya bulamadiysaniz hic ugrasmayin ciktiginda hep beraber bakariz keyfine ama bunu da indirmeniz kotu degil en azindan sadece gelecek guncellemeyi yuklersiniz ben de betayi oynuyorum zaten eger keyiniz mevcutsa wildstar ptr diye aratip indirirseniz onu (12 kusur gb ) ordan test sunucusunda oynayabilirsiniz ama gerek yok cok az kaldi zaten

teşekkürler hocam yani oyun f2p olduğunda bu patcher ile girebileceğim beya keyim yok .

• JeaveN- kullanıcısına yanıt
    Abinizi de sizide dominion tarafinda bekliyoruz umarim aramiza katilirsiniz yine warriora ihtiyacimiz olabilir tecrubeli biri karsilamis olur bunu

Aynen oyle atin kenarda dursun cikinca hep beraber oynariz zaten ben sadece cumalari online olabilecegim size yetiseyim diye signature olayini yapip %25 xp bonusundan faydalanayim

• bende dominiona geçeceğim sanırım emin olmamakla birlikte.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Ooo zaris hocam senide iple cekiyoruz umarim dominion gelirsin hep beraber oynariz oyunu

• Oyunun cikmasina 2 gun kaldi ufaktan yorum atan arkadaslar toplassak biraz kaynassak oyun hakkinda guild vs. Muhabbet cevirsek hem bi bayramlasma olur

• Bende geliyorum ++ rez
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.