Şimdi Ara

Wildstar (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
8
Favori
73.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bedrettin123

arkadaşlar yok mu oynyan yaw oyunu tam kıvama gelmiş oyun.

kıvama gelmiş derken? oyuncu kitlesi geri dönmüş mü ?
  • Aynen hocam çoğu geri dönmüş baya kişi de yeni başlamış. raidler de sürüyor. Benim de 2 ay falan oldu tekrar başlayalı. Tadı geri gelmiş oyunun bi şans daha verilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni dlc gelince , dungeon lara " scale " olma olayi gelicek , 10 lv dungeon a bile 50 lv girip , 50 lv gear i alabilicek.Suan oyuna yeni basliyan cok kisi var ama 2 saat dungeon veya pvp bekliyince bu oyunu kimse oynamiyor diyip birakiyorlar.
  • Arkadaşlar bende şuan oyunu indiriyorum yarın ilk defa oynayacağım hangi tarafta başlamamı önerirsiniz Exiles mı Dominion mu?
  • ben exile dan başladım
  • Exile dominion farketmiyor artık arkadaşlar. Birlikte dungeon raid bg vs her şey yapılıyor

• Türk guild i varmi ?
  • benim bildiğim yok aslında forumca kurulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmin -- 5 Şubat 2017; 12:4:55 >
  • Oyunda zaten fazla oyuncu yok , avrupa sunucunda oynayanlarda aksamlari oynuyor genelde , turkiye ile saat farki oluyor.Forumda uzun suredir oyniyan birisi varsa bi turk guildi kurulsa guzel olurdu.
  • Arkadaşlar oyunda bir tane yabancı arkadaş guild kurdu. GA'dan başlıcaz progresse. Gelin katılın hızlı bir şekilde dungeon imbuementlarınızı yaparız. 1-2 haftaya GA'ya hazır hale geliriz. Gelen herkese imbuementlarını hızlı bir şekilde tamamlamasına yardım edicem özellikle.
    Ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi olur :)
  • ulan bu oyun bende ukte kaldı. bir kaç kez oynayım dedim lvl kasarken bıraktım daha doğrusu oynayabilecek ekip olmaması bir motivasyon sağlamadı. mmorpgler solo oynanmıyor gerçekten.

şu oyunun dungeonları raidleri çok zevkli gözüküyor bir türlü tadamadık
  • arkadaşlar yeni bir türk guildi kurduk. gelmek isteyenleri bekleriz çarşamba da yeni patch geliyor.
  • https://www.wildstar-online.com/en/news/2017-03-06-get-a-free-level-50/

Bu fırsat kaçmazz dostlarr

• quote:

https://www.wildstar-online.com/en/news/2017-03-06-get-a-free-level-50/

50 lvl boost almak için önceden karakteri açmamız mı gerekiyormuş hocam okudumda anladığım bu. sizede bir sorayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

https://www.wildstar-online.com/en/news/2017-03-06-get-a-free-level-50/

50 lvl boost almak için önceden karakteri açmamız mı gerekiyormuş hocam okudumda anladığım bu. sizede bir sorayım dedim.

Hayır, tek seferlik olduğundan dolayı ne açmak istediğiniz konusunda emin olun diyor. Güncelleme geldikten sonra 12 Mart'a kadar geçerli bu tek kullanım.

• Zaris kullanıcısına yanıt
    50 lvl karakter şartı yok oyuna girnce yeni karakter oluştur ekrarında görecekmişiz bu 50 lvl boostu

• Kaçırılmaz fırsat bence bir deneyin
  • quote:

50 lvl karakter şartı yok oyuna girnce yeni karakter oluştur ekrarında görecekmişiz bu 50 lvl boostu

oyunu indirip bir karakteri boostlattım hocam.

şimdi hemen oyuna girmeyeceğim ama ileride oynamayı düşünüyorum. hazır fırsat gelmişken 50'ye boostlatayım dedim.

başka bir hesap alıp başka bir karakteri daha boostlatasım var işin aslı. healer karakter seviyorum genelde, espermi medicmi oynarım ilerde zor bir karar benim açımdan^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 8 Mart 2017; 20:45:52 >
  • bugün ve yarın 50lvl boost için son gün sanırım kaçırmayın fırsatı :D
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    3 mbps ile inmezki oyun :D
    yarın son herhalde 30 gb falan oyun
    3-5 gb indirip oynamamıza izin veriyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 11 Mart 2017; 23:26:38 >
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.