Şimdi Ara

wii kutu içeriği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ntsc-u model wiilerin içinden scart kablosu çıkıyor mu bizim evdeki televizyonlar tüplü ve scart dışında başka girişleri yok

• evt dostum skart kablosu ve ucu için dönüştürücüsü çıkıyor
  • Scart çıksa da esas nokta şu:evideki tüplü tvde ntsc desteği varmı?Yani multisisitem varsa sorun olmaz, yoksa ister 3 scart olsun bir şeye yaramaz ntsc usa wii'den siyah beyaz görüntü alırsın.
    quote:

Orjinalden alıntı: pence46

ntsc-u model wiilerin içinden scart kablosu çıkıyor mu bizim evdeki televizyonlar tüplü ve scart dışında başka girişleri yok
  • bu component kablo nedir peki?
  • dostum o complemen kablo plazmaya bağlamak için gerekli olan kablo yanılmıyorsam
  • Bende LCD TV var, bu component lerin kalitelisi hangisidir? Wii için hangisini almam gerekir?
  • dostum tüplü tv ise normal kutu içinden çıkanı kullanman yeterli olur ama hdtv ise complement daha iyi bir görüntü verir
  • çok bişey farkediyormu görüntü kalitesinde.Bende 106 plazma var wii nin grafik kalitesi o kadar iyi değil çünkü farkettirirse o kablodan alayım?
  • Arkadaşlar şimdi stoklarımda 3 adet ürün var. 2 tanesinin kutu içeriğine baktım;

İçlerinde scart adaptoru çıkmıyor.(basit bir şey ama çıkmıyor yaklaşık olarak 2-3 ytlye alınabilir)
    TV bağlantısı için scart kablosu çıkıyor sadece scart adaptoru alınması yeterlidir(sarı(görüntü), Kırmızı(ses), Beyaz(ses) içeren kablo) Klasik bir scart ile iş görülür.

Bu arada bende 70 Ekran Beko Tv var yaklaşık 8-9 yıllık, o tvde bile ntsc desteği var. (Yeni Tvlerin hemen hepsinde bu özellik vardır.) Yani renkli gösteriyor. Göstermez ise rgb kablo alınması gerekir. Tvlerinizde denemeden kesinlikle rgb kabloya para vermeyin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.