Şimdi Ara

Wifi giriyor mobil ağa girmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kolay gelsin. Kayinpederin cok eski bi laptopu var datron marka. Xp isletim sistemi yuklu. Sorum şu: evdeki wifi baglantisina sorunsuz giriyor. Ama kayinpederim isyerinde wifi olmadığı icin telefonun interneti ile baglanmak istiyor. Ama ne yaptimsa mobil aga baglayamadik. Suruculeri guncelledim wirlees devredisi birakip tekrar kurdum ettim giremedim.

Acaba pc eski olduğundan icindeki eternet falan mi desteklemiyor ? Bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Usb Tethering mi Wi-Fi olarak mı deniyorsunuz mobil ağa bağlanmayı?
  • Wifi baglanir gibi baglanmaya calisiyorum hocam

• Guncel

• WiFi Bağlı OLduğu Halde Girmeme Sorunu – Çözümü
    Posted on 29/08/2014 by gmdeliteclub
    Evet arkadaşlar yine bir sorunla karşılaştım ve sorunun çözümünü buldum Ama bu çözüm sanırım çok işinize yarıyacak.

WiFi Bağlı olmasına rağmen internete girememe sorunu;

Ayarlar > Kablosuz > (Ağınıza basılı tutun) > Ağı değiştir > Gelişmiş seçenekleri göster, e basın > IP Ayarları > Statik ;

İlk kutuda 192.168.x.x şeklinde yazın. (İlk x 1 veya 2, modeminize bağlı. İkinci x 40 – 100 arasında sayı yazın)

2. Kutuya 192.168.1.1 veya 192.168.2.1(Airties markalarda olur) olarak yazıyoruz.(Buda modem ip niz)

Bir altını ellemiyoruz geçin.

Son olarak dns leri ilk kutuya 8.8.8.8, diğerine 8.8.4.4 olarak giriyoruz ve kaydedip çıkıyoruz.

WiFi kapat/aç yapın ve doya doya internete girin.

10411240_722764751124745_147167373338567475_n

Share this:

• Wifi modeme girmekte sorun yasamiyorum dostum. Cep telefonu modem olarak gosterip giremiyorum. Agda goruyor ama baglanmiyor.

• Arkadaslar fotoda goruldugu gibi wifi aga bagli zaten. Modem wifiden baglaniyoruz. Sarikanarya olan mobil agda fotodaki gibi hata alıyorum. Ag turu algilaniyorda kalip hata aliyorum

Ag bagdastiricim: Railink wireless Lan card v2

Acaba bu kart desteklemiyormu mobil agi ??

Bi bilen yokmu lütfen
     Wifi giriyor mobil ağa girmiyor Wifi giriyor mobil ağa girmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.