Şimdi Ara

Wifi Çekim(Duvar) Sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.Aleyküm arkadaşlar üst çapraz daireye wifi ulaştıramıyorum duvarlar çok engel oluyor alt tarafı 4 duvar 5 mt var arada ama verim alınamıyor Cisco X3000 Wifi Modem kullanıyorum. Sinyal gücünü nasıl arttıabilirim bir fikriniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobra_R -- 14 Mayıs 2013; 9:59:39 >

• Aleyküm selam,

Hocam o 4 duvar dediğin engellerin her biri neredeyse %50'ye kadar azaltıyor sinyali, uzak paylaşım için yanlış cihaz seçmişsiniz, Access Point veya Range Extender alarak sinyal menzilini artırmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Aleyküm selam,

Hocam o 4 duvar dediğin engellerin her biri neredeyse %50'ye kadar azaltıyor sinyali, uzak paylaşım için yanlış cihaz seçmişsiniz, Access Point veya Range Extender alarak sinyal menzilini artırmanı tavsiye ederim.

Kardesiminde dedigi gibi range extender veya acces point tarzi biseyler almaniz gerekebilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windsurfer yapabilirsiniz.
  • Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Wifi adaptörü fln denedik işe yaramadı yani dedikleriniz işe yarayacaksa en hesaplı yolu seçebilirim.

@ykpnrgz arkadaşım modemde anten yok benim o basit icat farkedilir etki yapıyor mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.