Şimdi Ara

wifi access point vs router

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb. öncelikle bilirkişi cvp yazarsa karmaşada olmaz arkadşlar bende 4portlu airties tek antenli
    modem var 3.katta oturuyorum zemin kata kardeşime kendi modemimin çıkış
    portlarından birinden zemin kata--(kablo)-- çekip aşşağıda kablosuz
    wifi olarak dönüştürüp kullanmak istiyorum odalar çapraz olduğu için sinyal 0 hiç gitmiyor
    vede bu konuda bazı söylentiler var bu cihazların bazı modemlerle biribriyle uyum sağlayıp,
    sağlayamaması gibi sorunlar oluyormuş bir kablosuz dagitici baglamak istiyorum..Bu konuda bazı
    kişiler bu isi Wireless Acces Point yapacagini, bir baskasida Wireless router`in yapabilecegini soylediler..
    Bu ikisinide forumda arastirdim cesitlibilgiler var ama ben bir turlu iki arasindaki mana ve islev farkliligini
    anlayamadim vs aydınlatırmısınız ne almalıyım nasıl yaparım açıklayıcı olarak 60 tl kadar bütçem var syg.

• smiyrna kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Airties urunlerini severim yillardir da kullanirim..airties modeminizi markasinida yazmis olsaydiniz daha kararli yorumlarda bulunabilirdik

simdi modeminizin ve access pointinizinde ayni firmadan oldugunu var sayarsak...kablolu veya kablosuz olarak kullanilabilir

kablosuz olarak kendi bilgisayarinizda wireless alici orta noktaya AP ve internetinizi alacaginiz isinin modemi..yani AP aranizda kalacak

bu sekilde sonuca ulasilabilir

kablolu olarakta AP ye modemden kablo cekip evinizde uygun bir yere yerlestirerek kablosuz olarak ev icinde kullanabilirsiniz...airties mara cihazlar birbirlerine uyumlu,sorunsuz sekilde calisirlar
  • tituslivius kullanıcısına yanıt
    mrb airtes 6372 diye biliyorum kurulum cd sinde öyle yazıyor syg..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smiyrna

mrb. öncelikle bilirkişi cvp yazarsa karmaşada olmaz arkadşlar bende 4portlu airties tek antenli
    modem var 3.katta oturuyorum zemin kata kardeşime kendi modemimin çıkış
    portlarından birinden zemin kata--(kablo)-- çekip aşşağıda kablosuz
    wifi olarak dönüştürüp kullanmak istiyorum odalar çapraz olduğu için sinyal 0 hiç gitmiyor
    vede bu konuda bazı söylentiler var bu cihazların bazı modemlerle biribriyle uyum sağlayıp,
    sağlayamaması gibi sorunlar oluyormuş bir kablosuz dagitici baglamak istiyorum..Bu konuda bazı
    kişiler bu isi Wireless Acces Point yapacagini, bir baskasida Wireless router`in yapabilecegini soylediler..
    Bu ikisinide forumda arastirdim cesitlibilgiler var ama ben bir turlu iki arasindaki mana ve islev farkliligini
    anlayamadim vs aydınlatırmısınız ne almalıyım nasıl yaparım açıklayıcı olarak 60 tl kadar bütçem var syg.

eğer kablo çektiysen routerde olur ap de olur elinde kullanmadığın kablosuz modem bile olur fark etmez

Tamam

bi tanede airties Ap alin sorununuz cozulur

tarif ettigim iki sekildede baglanti saglayabilrsiniz
  • sağolun ama fiyatları tuzlu gibi baktımda 60tl civarı olanı varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: smiyrna

sağolun ama fiyatları tuzlu gibi baktımda 60tl civarı olanı varmıdır

http://www.akakce.com/router/en-ucuz-tp-link-tl-wr740n-fiyati,519667.html
    hocam ikinci el sitelerini iyi takip edin

bende 3 adet AP var ucunude ikinci el aldim hic sorun yasamadim..makul fiyatlarda bulabiliyosunuz iyi arastirin bulacaginiza eminim
  • yardımınız için sağolun arkadaşlar tşk..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.