Şimdi Ara

wideo formatı nasıl değiştirilirr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben nikon l2 model foğraf makinesi aldımmm orda çektiğim videoları vcd formatında cd ye nasıl aktarabilirim program warmı bununla ilgili bidee buuu fotoğraf makinesi nasıl bilenler yorum yaparsa sewinirimm çektiğim resimleri attım pc ee okadar ii çıkmıyo gibi geldi banaaa

• Videoların formatını değiştirmek için çeşitli converterlar var.Forumda aratırsan bulabilirsin.Örnek; Total Video Converter, ImToo Mpeg Converter vs...
    Fotoğraf makinan ile ilgili görüşler için de "Dijital Fotoğraf Makinaları ve Video Kameralar" başlığına göz atmalısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kül

Videoların formatını değiştirmek için çeşitli converterlar var.Forumda aratırsan bulabilirsin.Örnek; Total Video Converter, ImToo Mpeg Converter vs...
    Fotoğraf makinan ile ilgili görüşler için de "Dijital Fotoğraf Makinaları ve Video Kameralar" başlığına göz atmalısın.

bu programlarla video formatlarını değiştirirsin ama yinede vcd de izleyemezsin.çünkü mpeg uzantısı ayrıdır vcdnin.direk encode edip vcdye çeviren programlar kullanman lazım(nero gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *RoyalBlue* -- 24 Aralık 2006; 20:09:03 >
  • ben anlamam öle şeylerden yaaa ne anlarım link werebilirsen sewinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinanbest
    bu programlarla video formatlarını değiştirirsin ama yinede vcd de izleyemezsin.çünkü mpeg uzantısı ayrıdır vcdnin.direk encode edip vcdye çeviren programlar kullanman lazım(nero gibi)

Dediklerinde haklısın fakat bu programa yine ihtiyacımız var.Çünkü nero her video formatını encode(uyumlu hale getirme işlemi) etmiyor
  • o halde dostum sana nero kur derim kullanırsın çok kolay bişey türkçe zaten
    sadece vcd yap diye bi seçenek var
    onu seçiyon cdyi koyuyon hepsi bu

ftp://ftp5.usw.nero.com/software/nero7/Nero-7.5.9.0_trk_no_atb.exe
    burdan indirebilirsin.
    eğer kurulumda problem yaşarsan bana danışabilirsin kardeş ayrıca nasıl kullancan konusunda yardımcı olurum

• quote:

Orjinalden alıntı: Kül

quote:

Orjinalden alıntı: sinanbest

Dediklerinde haklısın fakat bu programa yine ihtiyacımız var.Çünkü nero her video formatını encode(uyumlu hale getirme işlemi) etmiyor

yapıyo kardeş neronun kendi movie makeri var.tabi sen eski versiyonlarından bahsediyo olabilirsin onlarda olmaz.
    ama nero 7de olur

• nerooo kullanmasını biliyom ama geçerli format değil sesde probelem felan diyo cd ii yazdırırkenn önce vcd e çewirmem lazım sanırım onu soruyom ben
  • nero zaten cdye yazarken vcdye çeviriyor.video formatı ne makinanın
  • quıck time da çalıştırabiliyu m sadece
  • Total Video converter (TIKLA) ile önce mpeg veya VCD'ye çevirdikten sonra, Nero ile VCD oluştur işlemini kullanarak, ikinci bir enkode işlemi sonrasında, istediğini yapmış olursun. Bir dene derim...
  • Benim de Nikon S5 aynı şekilde quick ile çekiyor onu avi veya mpeg haline getirdikten sonra VCD veya DVD yapabiliyorum. Bunu daha iyi forum'un digital fotoğraf bölümünde anlatımını daha kolay bulursun.
  • illa ki bir video converter a ihtiyacın var total video converter ı bir dene derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.