Şimdi Ara

Wi-Fi Açma-Kapama Tuşu Çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
116.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptopumun üzerindeki wi-fi aç/kapa tuşu çalışmamaktadır . Bilgisayarımı her açtığımdada kapalı durumda oluyor . Uzun uğraşlar sonucu kendi kendine bağlanıyor ama baya bi uzun uğraşlar sonucunda. Tuşun çalışmama sebebi ne olabilir ? Veya pcden manuel olarak açılabilir mi?

• yardim lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptopunuzun üzerindeki wi-fi açma tuşu FN + [kullanacağınız tuş] kombinasyonu ile çalışmaktadır. Çoğu bilgisayarda koyu mavi, sarı gibi belirgin renk tonlarıyla ayrılmıştır bu tuşlar (diğer normal tuşların üzerindedir aslında)

Eğer sadece wi-fi tuşuna basıyorsanız, klavye wi-fi açmak istediğinizi anlayamaz, FN + TUŞ kombinasyonu şeklinde kullanmalısınız.

Bir diğer olası durum ise,

bilgisayar üretici firmanın bilgisayar ile birlikte verdiği DRIVER CD'SINI EKSIKSIZ OLARAK SISTEMINIZE KURMALISINIZ. Çünkü; FN tuş kombinasyonlarını kullanabilmeniz için sistem ek uygulamalara ihtiyaç duyar. Kısacası klavye ile ilgili olan yazılımları kurunuz. Elinizde Cd yok ise bilgisayarınızın markasını ve modelini buraya yazarsanız ben internetten bularak size link şeklinde gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosdunya -- 31 Ağustos 2012; 2:42:36 >
  • Teşekkürler sorunu çözdüm allah razı olsun . FN + [F2] ile halloldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baronqwe

Teşekkürler sorunu çözdüm allah razı olsun . FN + [F2] ile halloldu.

Rica ederim, iyi günler : )
  • bndede bi ara olmuştu bu yolla halletmiştim
  • bilgisayarım lenovo tinkpad windows 7 yüklü etrafındaki hiç bir ağı göstermiyor ne yapmalıyım acil çözüm
  • Kardeş aslında tuşu da çalıştırabilirsin, şöyle ;

bilgisayarının markasına uygun hotkey ara ve kur tuş çalışır

mesela benimki casper nirvana photkey kurdum tuş çalışıyor...

tavsiye ederim
  • benim diğer tuşlarımın hepsi çalışıyor ama sadece fn+f12 yapamıyorum yani sadece wifi yi açıp kapatamıyorum. eskiden uçuş moduna geçiyodu şimdi o da yok. YARDIM LÜTFEN...
  • Benim de su an böyle bir sorunum var. Wifi tuşu dokunmatik Fakat çalışmıyor Klavye üstünde de simgesi yok ki basayim fn tusu ile beraber. Ne yapacagimi bilemiyorum nasil acilacak bu wifi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.