Şimdi Ara

whatsapp web qr kodu problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar whatsapp'ı chrome üzerinden rahatça kullanıyordum ama çerezleri sildikten sonra tekrar qr kodu taraması yapıyorum bir türlü okumuyor telefon.
    tamam, anlaşıldı bölümünü geçiyorum tarama ekranında herhangi bir reaksiyon vermiyor. kafayı yemek üzereyim. sizce bunun sebebi ne olabilir
    ayrıca bir programla herhangi bir barkod okuttum problem gözükmedi.

telefon: gm discovery elite

• Bende üç gün önce sistemden çıkış yaptığımdan beri qr kodunu taradığı halde görememe sorununu yaşıyorum. Benim telefonda gm discovery elite. Çözüm bulamadım. Sorun nereden kaynaklanıyor bilemiyorum. Uzun süredir whatsapp web'i kullanıyordum.
  • ailkem kullanıcısına yanıt
    hocam bende de aynısı oldu, whatsapp müşteri hizmetleriyle temasa geçtim. telefonun qr kod okumuyordur dedi kontrol et dedi ama başka qr kodu okutunca çalışıyor sadece whatsapp wep qr kodunu okumuyor, kafayı yemek üzereyim
  • Arkadaşlar aynı sorundan müzdaribim. Telefon s3 mini. En güncel sürümde ve whatsapp güncel. Diğer qr kod okuma uygulamaları çalışıyor ama whatsapp webdekini okumuyor. Bir çözüm bulan varsa yazsın lütfen.
  • chrome-ayarlar-gelişmiş ayarları göster-gizlilik-içerik ayarları-çerezler-yerel verilerin ayarlanmasına izin ver. yap sorun düzelecektir.
  • İlginç ama benim teldede aynı sorun vardı monitörün parlaklığını yükseltince çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.