Şimdi Ara

WhatsApp'ın beklenen gizlilik özelliği betada: Görünmez olabilecekseniz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WhatsApp'ın beklenen gizlilik özelliği betada: Görünmez olabilecekseniz!

Beklenen WhatsApp özelliği “çevrimiçi durum gizleme” bazı beta kullanıcılarına açıldı. Gizlilik özelliğinin açılmasıyla birlikte WhatsApp’ta çevrimiçi olduğumu nasıl gizlerim? WhatsApp’ta nasıl görünmez olurum? soruları da yanıt buldu.

Ayrıca Bkz.WhatsApp uygulama içi anketler üzerinde çalışıyor

WhatsApp çevrimiçi gizleme özelliği test ediliyor

WhatsApp'ın beklenen gizlilik özelliği betada: Görünmez olabilecekseniz!

Hayalet mod olarak da bilinen WhatsApp çevrimiçi gizleme özelliği, şu anda beta test kullanıcıları arasından bazı kişilere açıldı. WhatsApp beta 2.22.20.9 sürümünde çevrimiçi durumla ilgili gizlilik seçeneklerinin çıktığı belirtildi. WhatsApp’ta çevrimiçi oluşunu gizlemek isteyenlerin aradığı durum gizleme özelliği, iOS’ta ve Android’de Temmuz ayından bu yana geliştiriliyor.

WhatsApp durum gizleme nasıl yapılır?

1. WhatsApp ayarlarına girin.

2. Hesap - Gizlilik menüsüne girin.

3. Son görülme ve çevrimiçi altında seçenekler göreceksiniz.

4. Son görülmeyi “Hiç kimse” olarak ayarlayın.

5. “Son görülme ile aynı” seçeneğini seçin.

WhatsApp’ta çevrimdışı görünmek isteyenlerin izlemesi gereken adımlar bunlar. Kullanıcılar, WhatsApp’a giriş yaptıklarında tamamen çevrimdışı görünmeyi veya yalnızca bazı kişilere online görünmeyi de seçebiliyor. Son görülme durumunu kimlerin görebileceğine ilişkin olarak da dört seçenek (herkes, kişilerim, bazı kişiler hariç ve hiç kimse) sunuluyor. Son görülme ve çevrimiçi durumunu gizleyen kişi, Whatsapp kişilerinin de son görülme ve online durumunu göremiyor.

Sınırlı sayıda kullanıcıyla test ediliyor

WhatsApp’ta hep çevrimdışı kalmak, hayalet modunu bekleyen çok sayıda kullanıcı var. Şu anda bu gizlilik özelliği, beta kullanıcılarına bile aşamalı olarak sunuluyor. Bu yüzden 2.22.20.9 veya 2.22.20.7 sürümleri yüklü olsa bile, çevrimiçi durum ve son görülme gizleme seçeneklerini göremeyebilirsiniz.

Kaynak:https://wabetainfo.com/whatsapp-beta-for-android-2-22-20-9-whats-new/

• Eyvah çok ilişki bitirir bu güncelleme. :D

• Bence yerinde ve güzel bir özellik olur. En kısa zamanda gelmesi dileğiyle..

• Z kuşağının dertleri başlayacak desenize.

Z- Kız ; Sana mesaj attım görmedin mi?
    Z- Erkek ; Görmüş gözüküyor muyum baksana.
    Z- Kız ; Yalan söyleme gizli takılıyordun değil mi? Gördün kesin.

Ekstra kavga çıkar. :D

• Ne oluyor yani böyle görünmez olunca? Amaç ne? Görünmez oldun ne, olmadın ne? Amaç mesajlaşmak, iletişim kurmak değil mi?

Amaç toplum mühendisliği, insanları ayrıştırarak, bölerek, parçalayarak yönetmek ;)

• Gelsin artık benim ne zaman programa girdiğim kimseyi ilgilendirmez herkes dalgasına baksın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben kimsenin online olup olmadığıyla ilgilenmiyorum kimse de benimkini göremesin kardeşim. Yıllardır gelmesi gerekiyordu bunun.

Buna karşı çıkanlar sıkıntılı tiplerdir.

• Ergenlerin yeni kavga sorunu 🤣 Hadi geçmiş olsun 🫵🏾😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bunlar hep insan ilişkilerini bozmak için yapılmış şeyler gece 3 te girsem kime ne niye saklama gereği duyayım hadi rahatsızlık vermek adına engelleme silme olur ama son görülme mavi tik onu saklama bunu saklama ne gerek var asıl bunları yapan sıkıntılı tipler

• harika 👏🏼👏🏼

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • "olabilecekseniz"

• Sadece Zuckerberg görecek yani

• Geriden gelse de bir şekilde geliyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Ne oluyor yani böyle görünmez olunca? Amaç ne? Görünmez oldun ne, olmadın ne? Amaç mesajlaşmak, iletişim kurmak değil mi?

Amaç toplum mühendisliği, insanları ayrıştırarak, bölerek, parçalayarak yönetmek ;)
    Amaç istediğin kişiyle iletişim kurmak. Her an herkesle iletişim kurmak değil. Çevrimiçinin kapatilamamasi bunu yapmayı engelliyor. Biri mesaj atıyor. O an o kişiyle uğraşacak vaktim yok ya da o an önemli bir görüşmedeyim wpde. Adı "Çevrimiçi ama bakmıyor" oluyor. Biliyorsunuz ki bizim insanımız çok triplidir. Tribi çekilmez.

• DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt

Hocam bizim insanımız sever gizli kapaklı işleri. Lafa geldimi onlardan ahlaklısını bulamazsın ama WhatsApp'ın beklenen gizlilik özelliği betada: Görünmez olabilecekseniz! Yabancılarda böyle instagram gizleme, profil gizleme, durum gizleme falan goremezsin. Yurtdisina çıktım 4 ülke gezdim, calistim bizim insanımız cidden garip bunu anladım. Adamlar relaks, kimseden birsey saklamiyorlar, ahlaklilar neyse o yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.