Şimdi Ara

Whatsapp++ ile ilgili ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, tutuapp üzerinden whatsapp++ kurup kullanmak istiyorum fakat güvenlik konusunda pek emin değilim sizce sorun olur mu ?? kullanılabilir mi ? ne diyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Napacan kardeş bence çok gereksiz bişey az önce indirdim bi halt yok tek hoşuna giden şifre koyabilmemiz. Diğer başka özellikklerin bi anlamıyok yazı resim tasarım değişince nolacak sanki. Tek işe yarar yani dediğim gibi şifre koyabilmek. Ayrıca bi süre sonra engel yeme ihtimalinde var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet güvenlik konusunda uygulamayı kullanmış olan arkadaşlardan bilgi almak istiyoruz

• Bi kaç senedir sıkıntısız kullanıyorum. Biraz kurcalarsanız özelliklerinin tadına varırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: SquaR

Bi kaç senedir sıkıntısız kullanıyorum. Biraz kurcalarsanız özelliklerinin tadına varırsınız

Ne gibi hocam bende merak ediyorum pmde alabilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: SquaR

Bi kaç senedir sıkıntısız kullanıyorum. Biraz kurcalarsanız özelliklerinin tadına varırsınız

Ne gibi hocam bende merak ediyorum pmde alabilirim :)

Bir pm de ben bekliyorum :)

• Adorer kullanıcısına yanıt
    Mavi tikleri kapatma, whatsaapa girdiğinizde son görülmenizin aynı kalması ,karşı taraf mesaj attığında tek tikte kalması aynı şekilde sizinde mesaj attığınızda tek tikte kalması , tek seferde sınırsız fotoğraf yollama (whatsaapın kendisinin yeni güncellemesiyle 20 tane gönderilebiliyor galiba) gibi özellikleri var. Bide sizinde söylediğiniz gibi tema ve yazı stilini ayarlayabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SquaR -- 11 Mart 2017; 14:1:16 >
  • İnsta ve Twitter da kullanıyorum. Telefonda jb varken 1 seneye yakın kullandim whatsapp + bir sorun çıkmadı ama tutu dan yüklemek aynı şey mi bilemedim

• derser1 kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı şekilde arkadaşlar eklemeyi unutmuşum. Jailbreakteyim ordan yükledim bilginize

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.