Şimdi Ara

Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube engellendi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
3
Favori
21.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DH'yi engellemek iyiki akıllarına gelmiyor yoksa naparız :D

• quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Çok iyi oldu. Bir kaç ay erişim olmasın, insanların motoru soğusun, yüz yüze iletişim filan kursunlar, gerçek hayata karışsınlar.

şu düşünceyede bayılıyorum yüz yüze görüşmek isteyen gidip görüşüyor zaten ne alaka sosyal medyaya erişim ile ? kendin poponu kaldırıp dışarı çıkamadığın için neden genelleme yapıyorsun mantık birazıcık.

Siz aynaya ve sonra kendi poponuza bakın.
    İşim icabı hemen hemen her gün dağlara ocaklara çıkıyorum, en az 10 kilometre de yürüyorumdur.
    Size bol sosyal erişimli günler.

• HDP gibi bir partinin var olması bile zaten başlı başına bir tezat ülkenin durumunu düşününce ama gel gelelim vakti zamanında AKP yetkilileri geçmiş Türkiye hükümetlerinin hangi uygulamasına bok attıysa bugün aynısını misliyle yapıyor. Akıllı insan bok atmadan önce biraz düşünür bu hükümetler neden böyle yaptı diye. Muhakkak bir sebepleri vardı zira şuan AKP nin sebebi olduğu gibi.

• Akşama düzelir mi acaba arkadaşlar herhangi bir bilgi var mı?
  • Twiter'a giriyor hiç sıkıntı yaşamadım.
  • Böyle bir aptallık olmaz.Böyle şeyler ancak bizim gibi 3. dünya ülkelerinde olur hiç şaşırmıyorum.Ne yani şimdi bu uygulamanın terörist faaliyetleri engelleyici,caydırıcı bir tarafı mı var? Senin ülkenin İçişleri Bakanlığı,MİT teşkilatı ne işe yarıyor? İnsanların kafa dağıtmak için kullandığı sosyal medya uygulamalarını kapatıp ellerinden alarak neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz? Bunun hesabını biz niye ödüyoruz , cezasını niye halkımız çekiyor?
  • Sorunsuz çalışıyor şuan sosyal medya ve internet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Ben de Türk Telekom kullanıyorum, tarifemin bitme gününü bir gün ertelenmiş.

• ne hdpliyim ne de akpli bu ak yerinde particilik yapacak değilim ama tayyipin de böyle tutuklanıp ceza evine gideceği günleri göreceğiz işte o gün 7 gün ve 7 gece after party yapıcaz kızlı erkekli. çünkü dinsiziz. ha bu arada interneti kesenlerin... neyse bugün cuma küfür etmeyelim içelim.
    thanks god it's friday!

• 3.dünya ülkesinde sıradan bir gün..

• Aldilarda sanki içerde tutacaklar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalım altından ne cıkcak pek iyi gibi durmuyor trafolara alıstırdılar sımdı sosyal medya hadı hayırlısı
  • Senin işin o diye herkes aynı durumda olmak zorunda değil bende sahne ağmirliği yapıykrum sürekli iletişimde kalmam lazım hem sosyal medya kullanıp hemde YÜZYÜZE arkadaşlarımla istediğim gibi görüşüyorum genelleme yapıp sonrada ben dağda tepede çalışıyorum diye açıklama yapma.

• Youtube yavasmi sizde hala

• heryer engel dh yag gibi ilginc
  • Bütün herşeyi erişim engeli getir.
    Ondan sonrada koca koca afişlerde,
    YETER SÖZ MİLLETİN DE.

YERSEN.

• Darbe gününde de internet maşallah yağ gibi akıyordu, çok ilginç. Birileri herşeyden haberimiz olsun isterken o gün, bugün hiçbir şeyden haberdar olmayın istiyor. Bunu açıklamak isteyen var mı? Yoksa ben paragraf paragraf yazayım mı?
  • quote:

Senin işin o diye herkes aynı durumda olmak zorunda değil bende sahne ağmirliği yapıykrum sürekli iletişimde kalmam lazım hem sosyal medya kullanıp hemde YÜZYÜZE arkadaşlarımla istediğim gibi görüşüyorum genelleme yapıp sonrada ben dağda tepede çalışıyorum diye açıklama yapma.

Mesajımı tekrar oku ve anlamadıysan zorlama. Herkes benimle aynı durumda olacak diye bir şey mi yazdım ? Bilmeden suçlama yapıldı cevap verildi.
    Bu ülke böyle, kendine dair özel durumları var. Bu coğrafyada bu kadar vatan haini ve terör örgütü ile ülkeyi yönetmek kolay mı sanıyorsunuz ? İşinize gelmiyorsa sakin, güvenlikli hayat sürebileceğiniz, full sosyal platformlarda kesintisiz irin akıtabileceğiniz ülkelere defolup gideceksiniz. Onlar da zaten sizin gibileri sınırda karşılayıp omuzlara alacaktır eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Darbe gününde de internet maşallah yağ gibi akıyordu, çok ilginç. Birileri herşeyden haberimiz olsun isterken o gün, bugün hiçbir şeyden haberdar olmayın istiyor. Bunu açıklamak isteyen var mı? Yoksa ben paragraf paragraf yazayım mı?

Sen ne anlatıyorsun yahu. O gün seçilmiş cumhurbaşkanı ve iktidar tabiki bütün iletişim yollarının açık olmasını darbecilerin başarılı olamamasını istiyordu.
    Bugünse hevaller sosyal medyada örgütlenmesin provakasyon yapmasın diye engelleme yapıyor. Sen güya aklınca algı operasyonu yaptığını mı zannediyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

quote:

Senin işin o diye herkes aynı durumda olmak zorunda değil bende sahne ağmirliği yapıykrum sürekli iletişimde kalmam lazım hem sosyal medya kullanıp hemde YÜZYÜZE arkadaşlarımla istediğim gibi görüşüyorum genelleme yapıp sonrada ben dağda tepede çalışıyorum diye açıklama yapma.

Mesajımı tekrar oku ve anlamadıysan zorlama. Herkes benimle aynı durumda olacak diye bir şey mi yazdım ? Bilmeden suçlama yapıldı cevap verildi.
    Bu ülke böyle, kendine dair özel durumları var. Bu coğrafyada bu kadar vatan haini ve terör örgütü ile ülkeyi yönetmek kolay mı sanıyorsunuz ? İşinize gelmiyorsa sakin, güvenlikli hayat sürebileceğiniz, full sosyal platformlarda kesintisiz irin akıtabileceğiniz ülkelere defolup gideceksiniz. Onlar da zaten sizin gibileri sınırda karşılayıp omuzlara alacaktır eminim.

barış sürecinde benmi dedim bombaları silahları depolayın diye neden o zaman önlem alınmadıda bugün biz mağdur ediliyoruz bugün sosyal medyaya erişim engellenir yarın evinden çıkma yasağı gelir ayrıca konuyu başka yere çekende sensin sanane abi isteyen istediğiyle görüşür yada sosyal medya kullanır sana giren çıkan ne gelmiş burada mesleğini anlatmışsın birde suçlama yapmadım kimseye senin saçmalamana cevap verdim bir hakkımı kullanamıyorum diye şikayet ediyorum adam bana o zaman bu ülkeden defol git diyor şaka gibi işte bu kafa oldukça ilerleyemessiniz az sorgulamayı deneyin kafanızı kullanıp. beni avrupa ülkeleri kabul eder dediğin gibi seni o kafayla arap ülkeri zor kabul eder onuda söyleyim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.