Şimdi Ara

Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube engellendi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
3
Favori
21.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

quote:

Orijinalden alıntı: sakingozcu

quote:

Darbe gününde de internet maşallah yağ gibi akıyordu, çok ilginç. Birileri herşeyden haberimiz olsun isterken o gün, bugün hiçbir şeyden haberdar olmayın istiyor. Bunu açıklamak isteyen var mı? Yoksa ben paragraf paragraf yazayım mı?

Sen ne anlatıyorsun yahu. O gün seçilmiş cumhurbaşkanı ve iktidar tabiki bütün iletişim yollarının açık olmasını darbecilerin başarılı olamamasını istiyordu.
    Bugünse hevaller sosyal medyada örgütlenmesin provakasyon yapmasın diye engelleme yapıyor. Sen güya aklınca algı operasyonu yaptığını mı zannediyorsun.

Ne yani Cumhurbaşkanı seçilmiş bir kişi HDP'li vekiller seçilmemiş kişi mi? Aynı demokratik yollar ile onlarda mecliste yer edindi. Terörist destekçisi ve terörist olsalar bile aynı şekilde seçildiler.

Peki siz terörist olduğunu bile bile bunlar ile açılım yapmadınız mı? Elele Diyarbakır'da dolaştığınızda, biz tepki verdiğimizde açılıma darbe vuruyorsunuz demediniz mi?

Fetö 30 40 yıldır devlet içine sızıyor. Hukukta, sağlıkta, teşkilatlarda yapılanma içinde dediğimizde Hocaefendi diye bahsetmediniz mi? Sırtını sıvazlamadınız mı? Bizim için 20 yıldır terör örgütü olan şahıs sizin 3 4 yıl önce hocaefendiniz, menfaatler ters düştüğünüzde terör örgütünüz oldu.

Hiç samimi değilsiniz, rüzgar nereye siz oraya. Bu memleketin bu şekle bürünmesinde asıl başrol sizin.

Konuyu dallandırıp budaklandırarak kurtaracağını mı zannediyorsun. Bırak şimdi öbür mevzuları yok çözüm süreciymiş bilmem neymiş onu mu konuşuyoruz şuan.

Evet cumhurbaşkanı da seçilmiş kişi bunlar da seçilmiş. Ama cumhurbaşkanını tutuklamaya yakalamaya veya öldürmeye gidenlerin öyle bir yetkisi yoktu , aynı şekilde köprüye asker çıkaranların da öyle bir yetkisi yoktu , f 16 ları uçuranların da meclisi bombalayanların da öyle bir yetkisi yoktu. Anayasamız , kanunlarımız bu yetkiyi onlara vermiyordu.
    Bugun olanlarda ise anayasanın yargı organına verdiği yargılama yetkisi yine anayasa , kanunlara uygun bir şekilde Türk Milleti adına kullanılıyor. Ortada yetkisizlik yok , kanuna aykırı bir durum yok. Hatta bütün prosedürlere uyulmuş önce davet gönderilmiş gelmeleri beklenmiş vs gelmeyince zorla getirmek durumunda kalınmış. Şimdi sen bu iki meseleyi de seçilmişler o yüzden iki meselede aynıdır diye düşünüyosan hayatının geri kalanında bol şanslar sana...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Masum genç insanlar ölüyor şehit oluyor ne için ? Baştakinin dikkatsizliği kandırılması yüzünden dimi bende aynı ülkede yaşıyorum biraz beynini çalıştırıp sorgulasan dicemde sende zor ya anca yok oraya buraya girip söz alıp yazarsın diyebiliyosun çünkü düşünemiyorsun hayal dünyan askeri ücret gibi

Tamam, siz haklısınız, kahrolsun bu hükümet, sosyal ağlara erişemiyoruz hayat damarlarımız koptu, inşallah chp iktidarı gelecek böyle şeyler olmayacak. Sabırlı olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamaker

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

quote:

quote:

quote:

Senin işin o diye herkes aynı durumda olmak zorunda değil bende sahne ağmirliği yapıykrum sürekli iletişimde kalmam lazım hem sosyal medya kullanıp hemde YÜZYÜZE arkadaşlarımla istediğim gibi görüşüyorum genelleme yapıp sonrada ben dağda tepede çalışıyorum diye açıklama yapma.

Mesajımı tekrar oku ve anlamadıysan zorlama. Herkes benimle aynı durumda olacak diye bir şey mi yazdım ? Bilmeden suçlama yapıldı cevap verildi.
    Bu ülke böyle, kendine dair özel durumları var. Bu coğrafyada bu kadar vatan haini ve terör örgütü ile ülkeyi yönetmek kolay mı sanıyorsunuz ? İşinize gelmiyorsa sakin, güvenlikli hayat sürebileceğiniz, full sosyal platformlarda kesintisiz irin akıtabileceğiniz ülkelere defolup gideceksiniz. Onlar da zaten sizin gibileri sınırda karşılayıp omuzlara alacaktır eminim.

barış sürecinde benmi dedim bombaları silahları depolayın diye neden o zaman önlem alınmadıda bugün biz mağdur ediliyoruz bugün sosyal medyaya erişim engellenir yarın evinden çıkma yasağı gelir ayrıca konuyu başka yere çekende sensin sanane abi isteyen istediğiyle görüşür yada sosyal medya kullanır sana giren çıkan ne gelmiş burada mesleğini anlatmışsın birde suçlama yapmadım kimseye senin saçmalamana cevap verdim bir hakkımı kullanamıyorum diye şikayet ediyorum adam bana o zaman bu ülkeden defol git diyor şaka gibi işte bu kafa oldukça ilerleyemessiniz az sorgulamayı deneyin kafanızı kullanıp. beni avrupa ülkeleri kabul eder dediğin gibi seni o kafayla arap ülkeri zor kabul eder onuda söyleyim.

sözcü okuyup, biraz pkk sitelerinde takılıp 3-5 kalıp cümle öğrenip buraya yapıştırıyorsunuz.
    beyefendiler bir süre sosyal ağlarda irin akıtamama derdinde bizim gibiler de şehitlerimizin kanının hesabı sorulsun derdindeyiz.

Sistemin adamı nickli vatandaş bizler dediğin kimdir?Bu ülkedeki vatandaşlar farklı birşey mi istiyor burada arkadaş düşünebilme yeteneğini kullanmış ve sorgulamış en azından sistemin adamı olmamış bu tarz olaylar düşünebilme becerisi istiyor altını çizmek isterim.

Keşke o yetenek sizde de olsaydı da iki kişiye müdahil olan üçüncünün pozisyonunu düşünebilseydiniz.

• quote:

quote:

Masum genç insanlar ölüyor şehit oluyor ne için ? Baştakinin dikkatsizliği kandırılması yüzünden dimi bende aynı ülkede yaşıyorum biraz beynini çalıştırıp sorgulasan dicemde sende zor ya anca yok oraya buraya girip söz alıp yazarsın diyebiliyosun çünkü düşünemiyorsun hayal dünyan askeri ücret gibi

Tamam, siz haklısınız, kahrolsun bu hükümet, sosyal ağlara erişemiyoruz hayat damarlarımız koptu, inşallah chp iktidarı gelecek böyle şeyler olmayacak. Sabırlı olalım.

AYNEN ÖYLE
  • Türk telekom mobilde engel kalkmış twittera filan vpn siz hızlıca giriyor

• quote:

quote:

quote:

AYNEN ÖYLE

Uğraşma anlatamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Darbe gününde de internet maşallah yağ gibi akıyordu, çok ilginç. Birileri herşeyden haberimiz olsun isterken o gün, bugün hiçbir şeyden haberdar olmayın istiyor. Bunu açıklamak isteyen var mı? Yoksa ben paragraf paragraf yazayım mı?

Sen ne anlatıyorsun yahu. O gün seçilmiş cumhurbaşkanı ve iktidar tabiki bütün iletişim yollarının açık olmasını darbecilerin başarılı olamamasını istiyordu.
    Bugünse hevaller sosyal medyada örgütlenmesin provakasyon yapmasın diye engelleme yapıyor. Sen güya aklınca algı operasyonu yaptığını mı zannediyorsun.

Ne yani Cumhurbaşkanı seçilmiş bir kişi HDP'li vekiller seçilmemiş kişi mi? Aynı demokratik yollar ile onlarda mecliste yer edindi. Terörist destekçisi ve terörist olsalar bile aynı şekilde seçildiler.

Peki siz terörist olduğunu bile bile bunlar ile açılım yapmadınız mı? Elele Diyarbakır'da dolaştığınızda, biz tepki verdiğimizde açılıma darbe vuruyorsunuz demediniz mi?

Fetö 30 40 yıldır devlet içine sızıyor. Hukukta, sağlıkta, teşkilatlarda yapılanma içinde dediğimizde Hocaefendi diye bahsetmediniz mi? Sırtını sıvazlamadınız mı? Bizim için 20 yıldır terör örgütü olan şahıs sizin 3 4 yıl önce hocaefendiniz, menfaatler ters düştüğünüzde terör örgütünüz oldu.

Hiç samimi değilsiniz, rüzgar nereye siz oraya. Bu memleketin bu şekle bürünmesinde asıl başrol sizin.

Konuyu dallandırıp budaklandırarak kurtaracağını mı zannediyorsun. Bırak şimdi öbür mevzuları yok çözüm süreciymiş bilmem neymiş onu mu konuşuyoruz şuan.

Evet cumhurbaşkanı da seçilmiş kişi bunlar da seçilmiş. Ama cumhurbaşkanını tutuklamaya yakalamaya veya öldürmeye gidenlerin öyle bir yetkisi yoktu , aynı şekilde köprüye asker çıkaranların da öyle bir yetkisi yoktu , f 16 ları uçuranların da meclisi bombalayanların da öyle bir yetkisi yoktu. Anayasamız , kanunlarımız bu yetkiyi onlara vermiyordu.
    Bugun olanlarda ise anayasanın yargı organına verdiği yargılama yetkisi yine anayasa , kanunlara uygun bir şekilde Türk Milleti adına kullanılıyor. Ortada yetkisizlik yok , kanuna aykırı bir durum yok. Hatta bütün prosedürlere uyulmuş önce davet gönderilmiş gelmeleri beklenmiş vs gelmeyince zorla getirmek durumunda kalınmış. Şimdi sen bu iki meseleyi de seçilmişler o yüzden iki meselede aynıdır diye düşünüyosan hayatının geri kalanında bol şanslar sana...

Aynı yetkileri niye akp içindekilerine kullanmıyorsunuz peki? Dallandırıp budaklandıran sensin. Ülkede adalet sistemi diye bir şey yokken gidip yok anayasada, kanunlarda şu şu var diye yaygara koparmaya gerek yok. Buraya boy boy akp kurmaylarının fethullah için övgü dolu sözlerinin olduğu videoları mı koyalım illa. Adam içeri sızarken neredeydiniz? Ha doğru kandırıldınız. Önce akp içerisinde bulunan fetö sempatizanlarını temizlersiniz, sonra çevresini. Meclis bombalandıysa, köprüye tanklar girdiyse bunun sorumlusu sadece fetö değil. Ülkede ağ kurmasına izin veren kişileri de içerir. Onların kim olduğunu gayet net biliyorsunuz. Madem anayasa madem hukuk o zaman herkese eşit davranacaksın. Bugün hpd'den içeri alıyorsan aynı şekilde akpden de alacaksın. Bu mantık aynen şunla eş değer.

İçiyorsa ayyaştır. İçip akpye oy veriyorsa ayyaş değildir. Akp'nin içindense fetöcü değildir. Akp dışındansa fetöcüdür, teröristtir.

• İyide çözüm değilki.. Eve geldim baktım net yok bir iki araştırdım anladım.. Şimdi Opera tarayıcısına geçtim kaldığım yerden devam ediyorum...

Daha aklı selim tebbirler alınmalı...

• quote:

Orijinalden alıntı: bydvd

ayda bir defa şöyle 2 yada 3 gün falan kapatınki insan ilişkileri biraz daha gelişsin. diğer tarafdan o iki üç gün ne kadara mal olur onuda göz önünde tutmak lazım

Bence kim evdeki insanla değil whatsapp da ki insanla her gün yazışıyorsa, gitsin onla yaşasın. Bu çözüm daha akıllıca bence.
  • Evdeki internet ile whatsapp çalışmıyor,

• Kurunun yanında yaş da yanıyor sözü tam bizim ülkemiz için söylenmiş.

• Kim hangi saçmalığı yazarsa yazsın bu ülkede demokrasi yok, demokrasi denilen şey birilerinin tekelinde gidiyor.

• whatsapp geldi sanırım sadece

• ..

• Arkadaslar simdilik hepinize yav hee hee diyorum herkes kendine ideolijik olarak yakın gördüğü partilerden yana yorumlar yapıyor.
    Biraz sağduyulu davranmak lazım.Sonuçta bu ülke hepimizin.Eğer ortada bir suç varsa tabiki de gözaltı ve tutuklanma olacak.Ama bu herkes için geçerli olması lazım.Ortada o kadar yolsuzluk,hırsızlık yapan vekil var bakan var.Bence bu suçları işleyenler de teröristtir.Canım ülkemizin,senin,benim,analarımızın ,babalarımızın emeklerini haklarını çalan insanlar var.Devletin artık bu konulara da el atması gerektiğini düşünüyorum.Akdi halde bana kimse adaletten demokrasiden dem vurmasın. He bir gün internete giremedik bu çok önemli birşey değil.Yeterki Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.
    Gerisi hikaye

• quote:

Orijinalden alıntı: tuago

quote:

Orijinalden alıntı: uniquebison

hepsi başkan olamadığı için! Oslo 2009 - Haziran seçimleri 2015 e kadar hiç bir şehit haberi yapılamıyordu. Bombalar patlatıldığında da internet blok yiyiordu! hepsi başkan olmak içindi!

seçime getir tayyip başkanlık sistemini ! referanduma koy!!!

O esnada selo barış ve kardeşlik için gece gündüz çalışıyordu, partisi şehirlere oyuncak stoğu yapıyordu... Avrupalara gidip Türkiyeyi ne kadar sevdiklerin anlatıyorlardı(!)

Bi defolun gidin bi zahmet...

Sence mesajına alıntı yaptığın arkadaş hdp yi mi savunmuş arkadaşım? Reisi ve kutsal başkanlığı korumak için nerden nereye bağlamışsın konuyu. İnşallah boşa gitmez çabaların, başkanlık gelir de çok daha iyi anlarsınız neyin ne olduğunu.

• Hiçbir diktatör iç savaş çıkarmadan gitmez! ( LENİN )

Bu burada dursun birgün lazım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turn table -- 4 Kasım 2016; 19:18:42 >
  • 15 senedir sansürün çare olmadığını hala anlayamadılar ya da anlamak istemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 4 Kasım 2016; 19:47:20 >
  • Hayatımızı karartmaya and içmişler.

• Whatsapp hala aynı sayılır webten girilmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.