Şimdi Ara

Whatsapp Durum sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şöyle bir sorunum var, telefonumu iphone 7 den 14 e yükselttim, sorunsuz şekilde yeni telefona herşeyi aktardım, whatsapta başlarda bir sorun yoktu fakat eşimle ortak arkadaşlarımızın durum larına bakarken bende bazı kişilerin durum larının görünmediğini farkettim. Eşimde görünüyor bende görünmüyor, web te yazan tüm ayarları vesaireleri kontrol ettim herşey tamam görünüyor. Bir kişi olsa belli bir kesimi seçip beni ayrı tutmuş olabilir diyecektim fakat öyle değil, toptancılarım hiç kimseyi ayırd etmeden hergün durum paylaşırşar hatta bir ikisiyle görüştüm yanımda tekrar durum paylaştılar bende görünmüyor!!!! Bazen de görünüyor, yani herkesin durumunun görünmemesi söz konusu değil, bazı kişilerin görünüp bazılarının görünmemesi ve ayrıca örneğin aynı kişinin bazen durumunun görünmesi bazense görünmemesi fe söz konusu, kafayı yedim upraşmaktan, sistemselmi telefondanmı whatsaptanmı neyden hiç bir fikrim yok. Bilen biri varmıacaba? Whatsap ayarlarım olması gerektiğ0 gibi, iphone bildirim ayarları olması gerektiği gibi… çözüm lütfen 🙏

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.