Şimdi Ara

, (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
5.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Elinize sağlık.

• Düz kurulum olsaydı denerdim de şimdi kim uğraşacak üyelik program filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa608 -- 11 Ocak 2021; 0:26:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa608 kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafa608

Düz kurulum olsaydı denerdim de şimdi kim uğraşacak üyelik program filan

,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortoZorto -- 21 Mart 2022; 23:29:32 >
  • ücretli yaparsın kulp takılır, ücretsiz yaparsın kulp takılır. mevzu bağcıyı dövmek.

• Anonymous grubu yeni bir hizmet daha başlatmış. Hem ücretsiz hem de üyelik derdi yok. Senin yerine kurup oynuyorlar... Hatta oynamışlar senin yerine.

• Yerime oynayıp beğenmişler mi oyunu bari  Yeni hizmet için uğraşmalarına gerek yok düz kurulum vermeleri yeterli. Yakında yama kullanmak için format filan attırıcaklar heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa608 -- 12 Ocak 2021; 19:31:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byflash kullanıcısına yanıt

• 10kdays kullanıcısına yanıt

:)

• Arkadaşlar oyunu epic games ücretsiz dağıttığında almıştım. Türkçe yamayı kurmaya çalıştığımda yama bir türlü kurulmuyor. Yama yolu olarak şunu yapıyordum : E:\EdithFinch\FinchGame\Binaries\Win64 içerisindeki "FinchGame-Win64-Shipping.exe" olarak ancak Win64 klasöründeki exe'i tanımıyor. Yamayı epic games üzerinden kullanan var mı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.