Şimdi Ara

WESTERN DIGITAL TV Live 'Streaming Media Player' ( İmal tarihi: kasım2011) anakonu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.022
Cevap
14
Favori
68.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: xanty

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz

quote:

Arkadaşlar bu cihaz 3d subtitler programı ile yaratılan 4 dosya halinde ki 3D alt yazıları oynatıyor mu?
    Bu çok önemli en azından bunu oynatması lazım. Deneyip sonucu paylaşan arkadaşlar olursa bir çok kişinin merakını gidermiş olurlar.

Bunu denemek için 3D TV şart değil. Half.sbs bir filmin 2D alt yazısını 3D subtitler programı ile 3D ye çevirip aynı klasöre atıp aynı ismi verin veya direk 3daltyazi.com sitesinden 3D olarak indirip yine aynı klasöre atıp aynı isimi verin.

Tv niz de filmin 3d altyazısını açtığınız da half.sbs filmlerde hem sağdaki hemde soldaki görüntüde aynı alt yazı oynuyorsa tamamdır. Bu cihaz 3D alt yazı dosyalarını destekliyor.

Dediğini yaptım. 3D half SBS filmi hem sağda hem solda gösterdi. Altyazı ortada tek altyazı çıktı. 10 Gb Resident evil filmini bazı yerlerde takılarak oynattı . Birde ön taraftaki usb girişi IOMEGA 1 TB usb 2,5" diski çalıştıramadı. arkadaki usb girişe taktım çalıştırdı. WD forumunda usb çoklayıcı desteklediği yazmış ama çalıştıracağını zannetmiyorum. Kasa olarak biraz dandik önceki WD live göre. WD live de ızgaralar yandaydı. Bunda alta koymuşlar. Kasa dahada küçülmüş. Öndeki usb giriş şık olmamış. yanda olsa daha iyi olurdu.
    (TV 3D değil)

Demek ki bu cihaz 3D alt yazıları oynatıyor. Teşekkür ederim.

3D alt yazıyı oynatsa ne olacakki ? Arkadaş filmi takıla takıla izledim diyor.Sorun olmaz diyorsan haklısın oynatıyor

Zaman içinde güncelleme üstüne güncelleme çıktıkça kendiliğinden düzelir. Sonuç da donanım olarak bir önceki modelinden üstün. Gerisi fw lere kalmış

Günümüz elektronik cihazlarının tamamı güncellemeler ile kendine geliyor. Çünkü sert rekabet koşullarında yeterince test edilmeden alelacele piyasaya sürülüyorlar ve sonrasında güncellemelerle hayat buluyorlar.

Gönül ister ki fabrikadan sorunsuz çıksın. Eskiden bunu Alman ve Japon halkının disiplinin den dolayı onların fabrikaların da üretilen ürünlerde görürdük. Artık onlar bile ürettikleri cihazı fw ler ile sorunsuz hale getiriyorlar.

İyide güncellemeyle düzelir inşallahla 300-400 TL arası fiyat verip beklemek nekadar akıl karı acaba ? O düzelene kadar yeni bir çip çıkar yeni ürünler gelir 300-400 TL ye full menülü 3d iso oynatan cihazları satmaya başlarlar.

Bir üründe sorun varsa para verip düzelir umarım demek çok saçma bence.

• USB girişinin biri 1 TB yi görmüyordu diye yazmıştım. Şimdi iyice kör oldu. Hiç bir diski görmüyor. USB girişi arızalıymış demekki. Servis yolu gözüktü. Darty ile uğraş dur işin yoksa. Mağazaya götürsem birebir değişim yaparlarmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz -- 11 Ocak 2012; 19:31:29 >
  • şu an itibarıyla amazondan sipariş verdim 125 usd.
    pazartesi elime geçermi acaba?
    Amazondan alan arkadaşlara şunu sorayım?
    international kurier (2-4 tage) ibaresi ile kaç günde gelir?
    şu ana kadar Bu ürünü alıp gümrüğe takılan oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkadım52 -- 12 Ocak 2012; 12:57:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

şu an itibarıyla amazondan sipariş verdim 125 usd.
    pazartesi elime geçermi acaba?
    Amazondan alan arkadaşlara şunu sorayım?
    international kurier (2-4 tage) ibaresi ile kaç günde gelir?
    şu ana kadar Bu ürünü alıp gümrüğe takılan oldumu?

Normalde gelmesi gerekiyor. Benim cihaz sorunsuz iki günde geldi.
  • teşekkürler yarın kargolanacak yazıyor,
    pazartesi gelse çok güzel olacak bakalım ,
    Kargo takip ediliyormu amazondan?
  • Cihazı bugün usb girişindeki problem nedeniyle darty' ye geri gönderdim. Yanlız benim anlamadığım bundaki işlemci 8670 ama 3D filmleri diskten takılarak oynatıyordu. Bugün öğlen merek edip emektar WD TV live MP ile denedim, hemde ağdan hiç takılmadan oynattı. Belki benim cihazda bir sorun vardı. Gönderdiğim iyi oldu ama inşallah darty dert yükü etmez beni. Çabucak sonuçlandırır.
  • Özel kargolarla ilgili olumsuz bir sürü yorumdan sonra amazon ile olan siparişi iptal ettim.
    iade mailinde posta ile gönderilmesini talep ettik olursa öyle olacak ama sanmıyorum.
    Neyse şimdilik ürüne kavuşamıyoruz yine.
  • Kargoya ilgili benim iphic şikayetim olmadı. 2 günde elime ulaştı. Cihaz, bu parayı hakediyor mu, kesin bir şey söylemek zor. Kisiden kisiye değişir. Ben aldım, pişman değilim ama almamamda olurmuş. Su an en büyük artısı dahili wifi benim için. Kablolardan kurtuldum böylece. Tema uygulaması ayrı bir güzellik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Kargoya ilgili benim iphic şikayetim olmadı. 2 günde elime ulaştı. Cihaz, bu parayı hakediyor mu, kesin bir şey söylemek zor. Kisiden kisiye değişir. Ben aldım, pişman değilim ama almamamda olurmuş. Su an en büyük artısı dahili wifi benim için. Kablolardan kurtuldum böylece. Tema uygulaması ayrı bir güzellik.

philipsin hmp5000 modekide güzel bir alternatif kablosuz olarak.
    kargoya gelince; ufak bir araştırma yaptım, -zayıf bir ihtimal dahi olsa- özel kargoların olası gümrük masrafı 500-700 tl arası değişiyormuş.
    Özellikle DHL kargo olunca böyle imiş.
    ardiye ücreti v.s.
    ptt olsa sorun yok.
    bu riski almak istemedim.
  • vatanın indiriminden sonra mağazadan 1 tane philips hmp5000 siparişi verdim yarın gidip alacağım yalnız anlamadığım amazon ürünü iptal etti fakat banka hesabımda provizyonda görünüyor para bu parayı amazon çekermi?
    Niye iade etmediki?
  • arkadaşlar bu üründen aldım ama altyazılarda türkçe karakterlerde sorun oluyor çözümü nedir kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim
  • Ürünü kullanan fazla kimse yok herhalde :) Sürekli kontrol ediyorum ancak konu sönük gidiyor.
  • aynı özelliklere sahip olup yarı fiyatına satılan PHİLİPS HMP5000 varken bu ürün türkiyede tutulmadı maalesef.
    tavsiyem philips alın.
  • Bir süredir yorumları ve fiyatının düşmesini bekliyorum. Ona göre almayı düşünüyorum. Ama bekle bekle sonu yok :) HMP5000 konusunu da bir inceleyeyim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daltin

Ürünü kullanan fazla kimse yok herhalde :) Sürekli kontrol ediyorum ancak konu sönük gidiyor.

Bir şikayetimiz olmadıgından yazmıyoruz. Philps alana saygım var ama bu cihaz bence daha iyi. En basta işlemci ve ram farkı var:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

Orijinalden alıntı: daltin

Ürünü kullanan fazla kimse yok herhalde :) Sürekli kontrol ediyorum ancak konu sönük gidiyor.

Bir şikayetimiz olmadıgından yazmıyoruz. Philps alana saygım var ama bu cihaz bence daha iyi. En basta işlemci ve ram farkı var:)

türkiye de fahiş fiyat olmasaydı bundan alacaktım ,Amazondan almayı denedim ama türkiyedeki özel kargoların kötü geçmişi yüzünden vazgeçtim.,şimdi amerika ile türkiyede aynı fiyata satıldığı için türkiyeden philips aldım,memnunum.
    Türkiyedeki satıcılar fiyatlarını philips gibi amerika ile aynı düzeye çeksin hemen philipsi bir arkadaşıma hediye edip wd alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkadım52 -- 24 Ocak 2012; 11:26:33 >

• Ben Amazon'dan aldım.2 günde geldi. Çok memnunum ve kullanıyorum. Tek torrent desteği sıkıntısı var. Oda çözülür ama benim bilgim yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

arkadaşlar bu üründen aldım ama altyazılarda türkçe karakterlerde sorun oluyor çözümü nedir kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim

Kurulum/sistem/Ek şifreleme desteği/Tükçe yapıyoruz.
  • arkadaşlar.
    ürünü değiştirmek /takas etmek isteyen varsa vatan bilgisayardan yeni aldığım philips hmp5000 ile takas edebilirim.
    üste 100 lira nakit verebilirim.
    aslında özellikleri aynı ama philips'te web sayfası çok az sadece facebook/youtube /accuweater var.
    yeterli değil,
    philipsin benim için eksileri
    1-radyo uygulaması yok
    2-usb girişi 1 tane.
    3-kumandada ses tuşu yok....
    4-menüler çok basit gibi geldi.
    3-ürünü üçgen şeklindeki dış yapısı tv yanında uyumsuz kalıyor.
    forum linkimiz şurda:http://forum.donanimhaber.com/m_51908173/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkadım52 -- 25 Ocak 2012; 13:09:24 >
  • WD'de de en büyük eksiklerden birisi kumanda da ses tuşunun olmaması... Ama sürüsüne uygulama var.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.