Şimdi Ara

West Serverında Diamond olma garantisi verdiğim adc aranıyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    westte plat ve üstü her adcde olması gereken özellikleri yazmış sende varsa pm atarsın yoksa laga luga etmessin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatmalatyali

quote:

Orijinalden alıntı: LâwlietLawsford

quote:

Orijinalden alıntı: Romanovich Raskolnikov

West Serverında platin ve üstü diamond ligine taşıma garantisi verdiğim adc arıyorum. Eğer diamond 5 falan biri eklerse de diamond 2 ya da 1 seviyesine getirmeyi taahhüt ediyorum. 2 hafta içinde birlikte oynamaya karar aldığım adc yi diamond'a çıkaramazsan istediği bir kostümü almanında sözünü veriyorum. Konu altına west nicklerinizi yazanlara dönüş yapacağım.

Aradığım özellikler

*En az 3-4 adc ile 3.00 kda oranının üstüne çıkabilmesi.
    *En az plat seviyesinde olması
    *Gelişime açık ve benim dilimi anlayabilme yeteneği
    *Koridoru kazanmak için oynaması, koridor safhasından sonra da oyunu kaybetmemek adına oynayabilme yeteneği,
    *Tf lerde doğru pozizyon alması ve risk analizlerini doğru yapabilmesi.
    *Sürekli farm odaklı oynamaması ama asla karşı adc ye göre de farmda geri kalmaması.
    *Oyun bilgisinin üst düzeyde olması ne zaman koridoru dondurup oyunun bütün aşamalarında hangi objektife odaklanabilmesi gerektiğini bilmesi.

Bu niteliklere uyanlar konu altına nicklerini bıraksınlar herkesle özel olarak ilgileneceğim.

Bu özelliklere sahip olan adcnin sana niye ihtiyacı olsun

Tamamen katılıyorum bunları yapabılen adcler herhangı bır support ile de diamond a cıkabılır

sen öyle san
  • gelsin beni taşısın diyo işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

Diamond V'im deneyelim. Mainim support fakat fill olarak oynadığımda batırdığım bir rol değil.

Nickimi pm ile yolladım.

quote:

Orijinalden alıntı: Shory

plat 3 nickimi pm ile yolladım

Teşekkürler beyler birazdan ilgileneceğim oyun içinde konuşuruz.
  • Soğan olsun mu ?
  • SoNTHERoK kullanıcısına yanıt
    Canın sağ olsun dostum Tr de sana başarılar. Umarım hak ettiğini düşündüğün yerlere gelirsin.
  • Ana hesabım platda dolaşıyor 3-4 arasında Smurf de plat 5 de şu anda.
  • thresh rehberini gördüm cidden iyi oynuyor gibisin acıkcası senle oynamak isterdim ama seviye farkı
  • "190 boyunda kaslı yakışıklı erkek istiyorum." diyen kızlar aklıma geldi
  • Bu arkadaşin kim olduğunu bilmeyen çocuklar doluşmuş,adam kendi support seviyesine uygun ADC arıyor.Saygılı olmayı bi öğrenin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LâwlietLawsford kullanıcısına yanıt
    Söylediğim özellikler zaten benim mainim adc diyen ve kendine güvenen herkeste olması gereken özellikler. Ve istediğim özellikleri her zaman pratiğe dökmesini istemiyorum ama teoride bu niteliklerin bilincinde olmalı. Benim imzam da ki support rehberine göz gezdirdin mi. Ben bir supportun yapması gereken 100 tane madde sıraladım. Hepsini her oyunda yapabiliyor muyum tabi ki her maç yapamıyorum. Ama her maç bunun bilincinde oyuna başlıyorum ve kendimi oyuna verebildiğim kadarda üst düzeyde hepsini yerine getirmeyi başarabiliyorum.

Bu oyun 5 kişilik bir oyun ve bir kişinin yaptığı bir hata 4 kişiyi daha bağlıyor. Bir insan iyi anlaşabildiği minumum düzeyde hata yapmayacağına inandığı bir insanın yardımına neden ihtiyaç duymasın. Ben 2 senedir support rolünde oynuyorum. Oyun bilgisi ve oyun becerisi konusunda üst düzeyde olduğumu düşünüyorum. Ve ben koridoru kazansakta kaybetsekte sorumluluğu üzerime alacağımı da belirtiyorum. Kazansakta bu benim yaptığım doğru bir seçimden kaynaklansın kaybedersekte benim yaptığım bir hatadan dolayı kaybedelim. Ben sadece yaptığım doğru seçimlerin olumlu sonuçlanacağı ve bitirici rolü üstlenecek birisini arıyorum. Bende kaynaklanan bir hatada karşı tarafa seçim hakkını saklı tutuyorum zorla kimseyi yanımda tutmayacağım. Herkesin bu oyunda güvendiği bir kişiye duo olarak ihtiyaç duyar hele bu birde ikili koridor ve 2 beynin bir kişi gibi düşünebilmesi gereken bir koridorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romanovich Raskolnikov -- 28 Ağustos 2014; 22:08:51 >
  • fuatmalatyali F kullanıcısına yanıt
    Ben üstün bir mekanik inanılmaz refleksler lcs oyuncusu düzeyinde oyun bilgisi beklemiyorum. Ben koridorda sorumluluğu üstüme alıyorum. Başkasının hatalarından dolayı verdiğim emeğin boşa gitmesini istemiyorum. Koridoru kaybediyorsak da benim hatamda kaybedelim kazanıyorsak ta benim yaptığım doğru bir seçimden dolayı koridoru kazanalım istiyorum. Ben kendimi taşıtmayı değil bitirici rolü üstlenecek oyun zekası bulunduğu konuma uygun bir insan arıyorum sadece. 2 yıldır binlerce kez support oynadım bu konu üzerine bilimsel makale yazacak kadar tecrübeye sahibim en azından yanımda ki insanda bulunduğu konuma uygun nitelik taşısın istiyorum. Türkiye de ki en gerizekalı adc yi yanıma al koy plata kadar onu taşıtırım. Ama plattan sonra yapılan tek bir hata bile oyunu kaybetmeye yol açıyor. O yüzden birazcık zeka ve oyun bilgisi istiyorum atla deve istemedim. İkili koridorda tek başına taşınılabilse ben kendimi Diamonda taşırım yok öyle bir dünya .
  • Demacia kullanıcısına yanıt
    Umarım zamanla yaparsın bulunduğun aşamada bunlar yapman gereken nitelikler çünkü
  • quote:

Söylediğim özellikler zaten benim mainim adc diyen ve kendine güvenen herkeste olması gereken özellikler. Ve istediğim özellikleri her zaman pratiğe dökmesini istemiyorum ama teoride bu niteliklerin bilincinde olmalı. Benim imzam da ki support rehberine göz gezdirdin mi. Ben bir supportun yapması gereken 100 tane madde sıraladım. Hepsini her oyunda yapabiliyor muyum tabi ki her maç yapamıyorum. Ama her maç bunun bilincinde oyuna başlıyorum ve kendimi oyuna verebildiğim kadarda üst düzeyde hepsini yerine getirmeyi başarabiliyorum.

Bu oyun 5 kişilik bir oyun ve bir kişinin yaptığı bir hata 4 kişiyi daha bağlıyor. Bir insan iyi anlaşabildiği minumum düzeyde hata yapmayacağına inandığı bir insanın yardımına neden ihtiyaç duymasın. Ben 2 senedir support rolünde oynuyorum. Oyun bilgisi ve oyun becerisi konusunda üst düzeyde olduğumu düşünüyorum. Ve ben koridoru kazansakta kaybetsekte sorumluluğu üzerime alacağımı da belirtiyorum. Kazansakta bu benim yaptığım doğru bir seçimden kaynaklansın kaybedersekte benim yaptığım bir hatadan dolayı kaybedelim. Ben sadece yaptığım doğru seçimlerin olumlu sonuçlanacağı ve bitirici rolü üstlenecek birisini arıyorum. Bende kaynaklanan bir hatada karşı tarafa seçim hakkını saklı tutuyorum zorla kimseyi yanımda tutmayacağım. Herkesin bu oyunda güvendiği bir kişiye duo olarak ihtiyaç duyar hele bu birde ikili koridor ve 2 beynin bir kişi gibi düşünebilmesi gereken bir koridorsa.

Tamam öylesin veya değilsin müthiş bir oyuncu olabilirsin kimse buna birşey diyemez ama farmda asla geri kalmasın demişsin böyle birşey mümkün olamaz ki her zaman karşında senden daha iyi biri olma ihtimali var kimse mükemmel değil. O maddeyi değiştirmelisin bence yoksa üst düzey bir support olarak isteklerin doğal
  • BlazeR ` myth kullanıcısına yanıt
    Sen çok değer verdiğim bir insansın dostum vaktim olsa ben senin için Tr de smurf kasacağım sonsuz başarılar sana .
  • NeShTeR kullanıcısına yanıt
    Dostum bende diyorum ki onun farmda geri kalmasının sebebi yine kendisi olmasın ben yanlış bir trade 'e sokuyum ya da rakip jungle babysit yapsın bunun sorumluluğu onda olmasın. Ve bundan dolayı oluşan sıkıntının seçimini de yine kendi yapsın benimle oynamaya devam etmesin. Oyun başında koridorda pozizyon alma sıkıntısı yaşayıp kendini haraslatan ve beni pasif duruma düşürecek birine benim neden ihtiyacım olsun. Benim agresif bir oynama tarzım var ve benim agresif olabilmem için adc nin farm sıkıntısı yaşamayıp can seviyesini üst düzeyde tutması gerekir. Bunun eksikliği sadece benim koridorda ki oyunumu değil bütün oyun stratejimi değişime sokup beni pasifleştiriyor. Senden iyi bir bot ikilisine karşı bir şeyler yaparsan zaten farkını ortaya koyarsın. Ben yanımda ki adc ye karşıda her kim olursa bir umudun oluşabileceği özgüveni yaratacağım zaten oda yapması gereken şeyi yapmalı .
  • Bu sitede ki bütün adc lere hodri meydan. İsteyen onunla gireceğim oyunu kayıda alsın ve ibreti alem için foruma yüklesin o maçı. Eğer seviye olarak ondan geri kaldığımı ve yetersiz olduğumu ispatlarsa ben bu forumdan üyeliğimi iptal edeceğim. Beni taşıyabilecek nitelikte bir adc yok. Belirttiğim nitelikleri taşıyorsa zaten gelir o benim adıma konu açar saygısını belirtir teşekkür eder.
  • quote:

West Serverında platin ve üstü diamond ligine taşıma garantisi verdiğim adc arıyorum. Eğer diamond 5 falan biri eklerse de diamond 2 ya da 1 seviyesine getirmeyi taahhüt ediyorum. 2 hafta içinde birlikte oynamaya karar aldığım adc yi diamond'a çıkaramazsan istediği bir kostümü almanında sözünü veriyorum. Konu altına west nicklerinizi yazanlara dönüş yapacağım.

Aradığım özellikler

*En az 3-4 adc ile 3.00 kda oranının üstüne çıkabilmesi.
    *En az plat seviyesinde olması
    *Gelişime açık ve benim dilimi anlayabilme yeteneği
    *Koridoru kazanmak için oynaması, koridor safhasından sonra da oyunu kaybetmemek adına oynayabilme yeteneği,
    *Tf lerde doğru pozizyon alması ve risk analizlerini doğru yapabilmesi.
    *Sürekli farm odaklı oynamaması ama asla karşı adc ye göre de farmda geri kalmaması.
    *Oyun bilgisinin üst düzeyde olması ne zaman koridoru dondurup oyunun bütün aşamalarında hangi objektife odaklanabilmesi gerektiğini bilmesi.

Bu niteliklere uyanlar konu altına nicklerini bıraksınlar herkesle özel olarak ilgileneceğim.

Bu ozellikler oxi yi çağrıştırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen çok değer verdiğim bir insansın dostum vaktim olsa ben senin için Tr de smurf kasacağım sonsuz başarılar sana .

Teşekkür ederim. TR de işim bitince weste gelicem. Bu sezon westteyim.
  • Umarım bulursun
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.