Şimdi Ara

West - ranked ban hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bugün hesaba girdiğimde 35 maç ranked ban aldığımı gördüm.sezon sıfırlanmasında (yarın) veya server değişiminde (westten tr'ye geçtim diyelim) bu cezalar kalkıyor mu? ilgilenirseniz sevinirim.

• up up up updullah yardım pls
  • İnşallah kalkmaz.Okadar flame yaparsan yersin tabi trden geçip westi mahvetmeyin doğal ortamına dön geç trye orda devam et flame yapmaya.
  • Flamele alakasi yok dostum.Oynayan bilir, westte en ufak bir puruzlukte oyunu kazansan bile reportluyor adamlar.Tr'de ki gibi degil orda isler.Adamlar tribunale bakiyorlar sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 35 maç ban yedim Draftta 35 tane win almadan açılmayacak.
  • Sezonun sifirlanmasina bi gun kala olacak is degil ya.Beraber oynayalim bari napalim :D

• Bende aynı şekilde 35 maç ceza aldım cezalar sıfırlanmadı.
  • Aynen öyle euw'de en ufak bi sataşmada hemen reportu basıyorlar çok sinir oluyorum bu konuda tr ye güvenebilirsiniz maçta o kadar all chattden REPORT TEAM REPORT ZED demelerine rağmen oyun sonu hiç bir şey yapmadan diğer oyuna girip başkalarını kanser ediyorlar
  • 2 dakikaligina telefona bakmaya gittim diye adamlar 4x report atiyor.takim ile iletisime uymamaktan. Neden diyorum? Telefonla konuscaksan ranked girme diyolar.Adalet mi bu simdi :D

• 5 hesabımda 50+ ranked ban aldı hepsini eune ve tr ye dağıttım kalkıyo hepsi
  • dün yaşadığım durum ulan 2 flame yaptık pushlama gang yersin diye 4x report yedim 35 maç ranked cezası 75 maç mute aldık olucak iş degil.
  • türkleri tespit edip 75 chat 35 ranked cezası atıyolar heralde, lp erimesi başlayacak 15 winim kaldı 2 günde bitmesi lazım xD
  • Rank cezası aldım gitti diamond hesap 30 maç draft oynayasım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazee

Rank cezası aldım gitti diamond hesap 30 maç draft oynayasım yok

kesin diamond gitmiştir
  • West deki başına buyruk troll adamların surekli raporlaması sonucu 2 kere ban yedim.Bugun de 1 hafta once oynadıgım adamlar yuzunden yedim.
    Olayı kısaca anlatıcam sonra rito ya attıgım ticket ları gostericem.Oyun a adamlar bot premade troll pick olarak girdi.Ranked dedim sesimi cıkarmadim,lane gelir gelmez double kill.Oyunu kaybedecegimizi bildigim den sadece ben bunları rapor edicem dedim.Sonrasında iş buyudu bunlar bildigimiz dalga geciyorlardı.Bizim jungler kayle de bunlara sinirlendi,hic kimseye gank yapmadı sonucunda birer birer lane kaybettik.Onların jungle da iyi oynuyordu mid i bildigimiz adamların jungle kazandı.ben top lane oynuyorum hep.
    Oyun sonlarına dogru,tf skilleri one cıkınca biraz domine olmaya basladık bu premade ise canları sıkıldıgı icin,bilerek gidip olduler sonucunda oyunu kaybettik.
    Rito ya attım ticket sonuclanınca devamını yazıcam.
  • KyleButler kullanıcısına yanıt
    Nekadar çapsız adam varmış forumda diamond deyince ya he he diyorlar link atmaktan bıktım, hadi sezon3 de west diamond desen bende hehe derdimde sezon kaça gelmişiz bu dönemde westde diamondunda bir olayı yok.
    http://www.lolking.net/summoner/euw/46883885
  • quote:

Orijinalden alıntı: LodosBreeze

dün yaşadığım durum ulan 2 flame yaptık pushlama gang yersin diye 4x report yedim 35 maç ranked cezası 75 maç mute aldık olucak iş degil.

Gang diyince yanlis anlamislardir

• quote:

Orijinalden alıntı: kazee

Nekadar çapsız adam varmış forumda diamond deyince ya he he diyorlar link atmaktan bıktım, hadi sezon3 de west diamond desen bende hehe derdimde sezon kaça gelmişiz bu dönemde westde diamondunda bir olayı yok.
    http://www.lolking.net/summoner/euw/46883885

tamam kovboy en büyük at senin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.