Şimdi Ara

WEPLA OYUNCULARI - BUYRUN TANIŞALIM - OYUN ATALIM ||14 ÜYE||

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wepla üzerinden DOTA oynayanlar buraya wepladaki üye isimleriyle yazsın.

Birbirimizi ekleyip oyun oynarız.

ÜYELER VE WEPLA ID'LERİ

1- fatihhilal : lesbii
    2- Constantine : superior
    3- Willy Willie : Willy_
    4- Ennsatir : FOR3STER
    5- FenerLi-GenÇ : MasterTonyukuk
    6- Symposium : ExBonzJam
    7- TheProgrammer : benjo
    9- pethidine : kawa
    10- DraGoo06 : Nothing000
    11- Wroclaw. : JaraHouston
    12- Aelthalyste : Aelthalyste
    13- moonel : m-debrouchee
    14: Canerxy06 : DotaEkmegi
    15: ...
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 28 Nisan 2015; 18:09:43 >

• Bende varım , gerçi bu hafta vize haftam ama arada sırada giriyorum. Nick superior, genelde fun map oynuyorum.
  • Ekledim hocam wepladan da ekleyeceğim.
  • ben de pek girmiyorum,oyunclar lol tr dekiler gibi küfür kıyamet maalesef.nickim de Willy_ idi sanırım ekleyebilirsin.
  • bende oynuyorum fakat öğrenme aşamasındayım :) F0RESTER nick.
  • Willy Willie kullanıcısına yanıt
    Küfrün çözümü çok basit hocam. Küfür işittiğinizde ilk olarak /rapor nick, sonrasında /squelch nick veya /ignore nick yapıp o kişinin yazdıklarını görmeye bilirsiniz. Yada tamamen benim gibi bu konuda hassassanız kendi botunuzla oyununuzu kurarsınız ve küfür edenleri direk atıp, banlarsınız . Fun map oynuyorum ve sanırım son 1 aydır hiç kimse kimseye küfür edemedi, basit ufak tefek hakaret/küfürler dışında diğerlerine müsamaha göstermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanquish-

Küfrün çözümü çok basit hocam. Küfür işittiğinizde ilk olarak /rapor nick, sonrasında /squelch nick veya /ignore nick yapıp o kişinin yazdıklarını görmeye bilirsiniz. Yada tamamen benim gibi bu konuda hassassanız kendi botunuzla oyununuzu kurarsınız ve küfür edenleri direk atıp, banlarsınız . Fun map oynuyorum ve sanırım son 1 aydır hiç kimse kimseye küfür edemedi, basit ufak tefek hakaret/küfürler dışında diğerlerine müsamaha göstermiyorum.

Eyvallah hocam bende bundan muzdariptim.
  • Hocam benide yazın yaklasık 9aydır dotayı bırakmıstım 3000 ratlık hesap vardı yandı güzelim hesap . Şimdi 3 haftadır lol oynamaya çalışıyorum ilk maçımda feederlarla karşılaştım hepside anancı ergenlerdi. Daha sonra sabrederim diye umdum ama olmadı o yüzden tekrar dotaya döndüm.

Yeni hesap nick:
    MasterTonyukuk
  • Benim nick değişti FOR3STER :) Ayrıca varsa böyle arada dota atan buradan mesajlaşıp birlikte oynamaya calışabiliriz..
  • Ennsatir kullanıcısına yanıt
    Düzenledim hocam.

Ben yazın muhtemelen aktif olarak dotaya devam ederim. Paslaşırız o zaman iyi olur.
  • ExBonzJam Ekliyebilirsin hocam
  • Dota 1 ciyim 1 ekimden beri oynamıyorum ama 22 haziran geçsin gene akıcam ama millet herkes dota 2'de diyo bakıcam ona göre varsa adam dota 1 akmaya devam...
    ekle nick benjo
  • Ekledim hocam ikinizi.. Yazın paslaşırız.
  • Eyvallah kardeşim 7 numara akmış ilk 10 dayız büyük onur yazın devam akıcaz kokucaz koyucaz
  • Ben oynuyodum biraktim 3g ile oynanmior baya lag oluyor. En sonda oyundan sogudum girmicem ama size iyi eglenceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıldır weplada oynuyorum son acc'em kawa son zamanlarda fazla girmesemde arada bi oynuyorum ekleyin tanışalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nickim Nothing000 fun atıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGoo06 -- 13 Haziran 2014; 15:17:49 >
  • DraGoo06 D kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam.
  • yaz benide. ama baya küfür yiyorum iyice kavramam lazım DotAyı. Dota 2 gibi değil

JaraHouston nickim.
  • Wroclaw. kullanıcısına yanıt
    Kendini gelistirdikce yedigin kufur seviyesi azaliyor merak etme.

PC'ye gecince eklerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.