Şimdi Ara

Wepawet LYS Günlüğü (86K-->50K)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
6
Favori
4.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ana mesaja aylar sonra gelen edit : BECEREMEDİM

Selam arkadaşlar :D Konuyu sadece kendimi gaza getirmek ve kendimce bir düzen oluşturmak için açıyorum. Yorum gelmese bile kendimi takip edebileceğim bir platform olacak kendi mi sorumluda hissetmiş olucam yoksa kim ne yapsın benim günlüğümü :D:D

Yaş 20 garsonluk yapıyordum işten ayrıldım sınava hazırlandım ygs 86k geldi şimdi 50k'ya çekip gazi bilgisayara gitmek istiyorum.

Matematiğim iyi ama lys kısmı yok. Onu kapatmaya çalışıyorum türev falan götürecez artık :D
    Geometrim berbat hedefim 30da 15-20'i görmek. Umuyorum
    Fizik, evet ygs fende 30/7 yaptım 6'sı fizikten gitti :D
    Kimya, bunu kimyaözelden halletmeyi düşünüyorum yarın yada pazar günü hemen satın alıp yardırıcam.
    Biyoloji en çok iddialı olduğum alan 25+ bekliyorum :D

Evet hedef forum ortalamasına düşük gelebilir çünkü iddia ediyorum forumun en düşük obp'sine sahibim :D ( 61 ortalama ile mezunum berbat bir öğrenciydim :D )

Neyse yarından itibaren konu altında günlük atmaya başlarım. her akşam 23:30'da buradayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 12 Temmuz 2017; 20:15:18 >

• takip hocam, yakınız benimde obp düşük(65) sıralamam yakın (75k) hedefim de yakın (45-50k) istediğim bölüm de aynı. ben de akdeniz üniversitesi veya anadolu üniversitesi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahri abi -- 31 Mart 2017; 23:34:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahri abi

takip hocam, yakınız benimde obp düşük(65) sıralamam yakın (75k) hedefim de yakın (45-50k) istediğim bölüm de aynı. ben de akdeniz üniversitesi veya anadolu üniversitesi düşünüyorum

akdeniz ile anadolu da güzel üniversite hocam. anadolu üniversitesinde 1 hafta bulunmuştum kampüs ortam falan efsane yani :D derslere vakit ayırabilir misin bilmiyorum :D:D
  • güzel fikir ben de bi tane konu açayım böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: snamiboi

güzel fikir ben de bi tane konu açayım böyle

aç hocam sorumluluk hissi güzel :D
  • ülke gündemi forumuna çok girme

derse odaklan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarhana ve Rocknroll

ülke gündemi forumuna çok girme

derse odaklan

kanser oldum orada daha ugramam uyari ban her turlu illet pesimi birakmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Nisan Cumartesi

Dogrunun analitigi konusunu behzattan aktım
    Üzerine 3 test attim 5 test kaldi onlarida yarin hallederiz
    Organik kimyaya girdim alkanlarin adlandirilmasi halloldu
    Son olarak biyoloji sistem notlarina goz attim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 2 Nisan 2017; 2:25:49 >
  • 2 Nisan Pazar

Organikten 5 video daha eridi çalıştığım kısımlardan 104 soru çözdüm
    Geo doğrunun analitiği testleri vardı onlarda eridi ve gün biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 3 Nisan 2017; 1:2:43 >
  • 3 Nisan Pazartesi

-Kimya özelden aromatik bileşiklerin adlandırılmasına baktım
    -Palme organik kimyadan 118 soru daha erittim. Şuan çalışıp çözmediğim bir aromatikler kaldı.
    -Çemberde açı konusunu bitirdim. Yarın çemberin analitiği
    -100 soruda çemberde açıdan eridi. Fem beyaz kapakta 3 testi var onu da yarın çözerim.

Daha da hızlanmam gerek gibi geliyor. 2 haftaya palme organik sb bitse güzel olur. sınava geodan fem beyaz kapağı eritmiş olarak girmek istiyorum.
  • Tebrik ederim hocam 20 yaşında tekrar sınava hazırlanmak büyük bir azim, dilediğin gibi olsun her şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalbimi kaybettim orda mı

Tebrik ederim hocam 20 yaşında tekrar sınava hazırlanmak büyük bir azim, dilediğin gibi olsun her şey.

eyvallah hocam sağ olun. valla okulu özledim. zaten üniversite hep aklımdaydı bu dönem para kazanmam lazımdı şimdi geri dönüş yapıyorum. Çalışmaya devam
  • 4 Nisan Salı

-Alkol, eter, amin, aldehit ve keton adlandırmalarını çalıştım
    -Organikte 110 soru erittim. Palme organik sb eriyooor
    -54 geometri çemberde açı sorusu çözdüm
    -Şuan çemberde uzunluk çalışıyorum ama video izlediğim için bu gece biter gibi değil bu yarına sarkabilir :D

Geometri sorularında çok zaman kaybediyorum 54 soru 2 saatimi aldı. 3 test hemen eritirim dedim 2 saat nedir ya :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 4 Nisan 2017; 23:39:47 >
  • Hocam mezun musun?
    Dershane falan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hep LYS Kasan Adam

Hocam mezun musun?
    Dershane falan var mı?

Mezunum hocam. Dershane gitmiyorum evde çalışıyorum
  • 5 Nisan Çarşamba

-Çemberde uzunluğu bitirdim (konu anlatımında 90 tane falan soru vardı)
    -Çemberde açıyı eski femden tekrar attım
    -Çemberde uzunluğu femden bi tekrarladım
    -Fem beyaz kapakta 50 soru çemberde uzunluk erittim
    -Karboksilli asit, ester, amid, açil, anhidrit adlandırmaları ve yapı izomerliği konusunu da bitirdim.
    -119 soru çözmem gereken organik sbde var. Bu gece biter mi bilemiyorum :D yetişmeyenler yarına kalır artık. ( 30 sorudan sonra uyumuşum :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 6 Nisan 2017; 14:36:27 >
  • 6 Nisan Perşembe

-124 soru organik çözdüm. Adlandırma kısmında tüm sorularım bitti.
    -Alkanların fiziksel kimyasal özellikleri ve tepkimeleri bitti.
    -30 soru çemberde uzunluk çözdüm (çözemedim kıvrandım moralimi bozdu 30da bıraktım)
    -Dairede alan çalışıyorum devam ediyorum bitince yatarım

-Berbat bir gün geometride çok takıldım çok zaman kaybettim. Saat 2 daha dairede alan çalışıyorum. Umarım bir gün emeklerimin karşılığını alırım.
  • max 1 hafta
  • 7 Nisan Cuma

-Geometri çokgenleri tekrar çalıştım.
    -Fem beyaz kapakta çokgenler kısmını çözdüm
    -Çemberde alanı bitirdim
    -Çemberde uzunlukta 1 test çözdüm.

*Bugün kafam yerinde değildi berbat geçti. Bir gün çöpe gitti diyebilirim. Yarın daha iyi yapmaya çalışıcam.
  • 8-9 Nisan

-Cins-Trans izomerliği, alkenlerin eldesi, alkenlerin özellikleri, alkin eldesi, alkin özellikleri bitti
    -162 soru organik kimya çözdüm (Palme organik sb yarısı bitmiş oldu böylelikle geriye eldeler ve özelliklerin soruları kaldı)
    -Geometride kareyi çalıştım
    -Fem beyaz kapakta kare sorularını çözdüm.

Çok iyi geçmeyen bir hafta sonu devam bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 10 Nisan 2017; 1:24:45 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.