Şimdi Ara

Wep Sitemi Geliştirmek İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ... öncelikle mühendislik okuyan bir öğrenciyim bundan dolayıda sürekli teknoloji haberlerine bakmaktayım ve baktığım bu haberlerin bazılarını direk alıp bazılarınada kendi yorumumu katıp kendi siteme eklemekteyim fakat fazla wep taban bilgim olmadığından yazdığım yazıların görünürlülüğünü sağlıyamıyorum yani hit arttıramamaktayım. Az çok öğrenci olduğumuz için hiç yoksa sitenin aylık parasını çıkarması için reklam çekmek istiyorum ve bu işte biraz ilerleme kaydettiğim taktirde kendimi geliştirmek amaçlı editör olsun gibi insanları alıp biraz daha toplu bir sekilde iş yapmak istiyorum örneğin bir forum sitesi kurmak bu konuda bana yardım edebilecek birileri var mı ? çok teşekkür ederim şimdiden ... Güzel bir gelir almam taktirinde yardım eden kişiye de yüzdelik vermek isterim ...

site linkim

----------------------------------------------------------wwww.teknolojiksyasam.com-------------

• malzemeleri ve tarifi veriyorum.
    1- Wordpress nedir nasıl kurulur vs.
    2- Hostingi bedavaya getirmek. =>github student pack + azure student account . (edu mail ile bir çok firma destek veriyor)
    3- github pages ile ücretsiz hostin + jekyl (veya vuepress) ile static side generator.

yok ben kodlayacağım dersen HTMl+ css js = onun içinde udemy veya acıkakademi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 23 Nisan 2018; 21:8:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.