Şimdi Ara

WEBSİTENİZE SPONSOR OLUYORUZ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • www.siteadı.com - net - org - gen.tr v.b. free olmayan domaininiz var ve alanınız olmadıgı için kullanamıyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin websitenizde bannerlerimizi yayınlamanız dahilinde size 20 mb alan verilecektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Www.Webnet.Gen.Tr -- 2 Nisan 2011; 12:27:40 >

• www.cadcam.egitimi.com
  • güzel bir kampanya arkadaşım..

teşekkürler ..
  • Ben sponsorlukla ilgilenmiyorum. Sitenizi inceledim.

Java desteğiniz var mı? JSP Hosting?
  • quote:

Orjinalden alıntı: notorious

www.cadcam.egitimi.com

bu ücretli bir domain değil kii

• onun için ağlamış zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: savasay

onun için ağlamış zaten

• iyi günler müzik grubumuza web sitesi açacaz.www.absolut.com/net/org hangisi boşsa alan adını alcaz.hosting olarak sponsorumuz olurmusunuz?
  • tabikide yalnız sitenizde mp3 warez adoult içerik yayınlamamak şartrı ile lütfen iletişime geçin

Msn : umit_akcan@hotmail.com
  • www.webnet.gen.tr kardeş Allah razı olsun. Yeni başlayanları desteklemen çok güzel. Hizmetlerinin devam eder inşallah.
  • teşekkür ederim
  • İlginize teşekkür ediyoruz.... Yoğun taleplerin umarım hepsine cevap verebilmişizdir toplam 100 arkadaşın sitesini faaliyete geçirdik... Hostinglerimizde kampanyalarımız devam etmektedir.... Mb Başına 1 Milyon Tl dir... (örn. 5 Mb = 5 Milyon , 25 Mb = 25 Milyon , 50 Mb = 50 Milyon ) Not : fiyatlarımız yıllıktır...

İletişim : Msn : umit_akcan@hotmail.com
  • Aga 350$ verip bi domain alcam bari hostinge para vermiim deip sizden alcam ama evdeki bulgurdan olmayıs demi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Www.Webnet.Gen.Tr

İlginize teşekkür ediyoruz.... Yoğun taleplerin umarım hepsine cevap verebilmişizdir toplam 100 arkadaşın sitesini faaliyete geçirdik... Hostinglerimizde kampanyalarımız devam etmektedir.... Mb Başına 1 Milyon Tl dir... (örn. 5 Mb = 5 Milyon , 25 Mb = 25 Milyon , 50 Mb = 50 Milyon ) Not : fiyatlarımız yıllıktır...

İletişim : Msn : umit_akcan@hotmail.com

Gerçekten çok pahalı mesela ben yakında kuracağım hosting sitesine 1 mb =100 binlira

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.