M

Yüzbaşı
28 Mayıs 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Soruları alalım :).
GT630 GDDR3 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı

FPS tarzı oyun oynamayan, daha ziyade Civilization 5 tarzı oyunlar oynayan ve sürekli 3 ekran bağlayacak birisine yeter sanıyorum?
Alan adı Godaddy.com'da .

Fiyat: XXXX teklifler alınır.

4 yaşında.
Dalgınlıkla, A ve R modellerine dikkat etmeyip, A9745BK modelini aldım. Klavyenin de etkisiyle.

Yalnız şimdi farkediyorum ki, R serisinde sanki daha güçlü bir işlemci var ve tüm diğer özellikleri aynı. Doğru mudur?

Ve de R tabletin yalın fiyatı da daha yüksek.

Şimdi A olanı satmak, yerine R olanı almak mantıklı mıdır? Yoksa yeni modellerde mi R serisine geçeyim?

Yardımcı olursanız sevinirim :).
Nergis.org satılık.

Ayrıca, eğer isterseniz, hosting maliyetini sizin karşılamanız kaydıyla, Nergis@Nergis.org mail de kurabilirim. (Yıllık anormal bir maliyeti yok... Kız arkadaşa en güzel hediye...)

İstediğim rakam sadece 50 TL. Pazarlık yok. Hosting benim değil, profesyonel bir yerden sağlayacağım. Yıllık olarak ödenecek ve uzatılacak. (İlk yılı da eğer e-posta istiyorsanız ödeyeceksiniz...)
Focus araçtan (Ford'dan daha doğrusu...) anlayan, işçilikte kazık atmayan, parça tamir eden (gerektiğinde... Disklere torna gibi... Araç alttan yağ kaybettiğinde kaynak gibi...), Avrupa Yakası'nda ikamet eden düzgün servis önerilerinizi bekliyorum...

Araç Focus 2001 GHIA.

Yağ akıtıyor alttan. Büyük bir taş alta girmişti, muhtemelen kaynak yapılacak alttaki parçaya.

Debriyaj balatası sanki sos veriyor. (Değiştireceğim...)

Artı akü değişimi de yaklaştı.

Belki fren disklerimden birisinin de tornası gerekecek.

Tavsiyelerinizi bekliyorum... Dürüst ve denediğiniz kişiler olsun...
Telefonum şarj olmayı kesti. Servis entegre bir devreden bahsetti ama bulamadı parçayı. Bunu Ankara'da yapabilecek ve Tunus Caddesi'ne yakın kimse var mı?
Samsun'da iyi bir ustaya Atiker sıralı sistem taktırdım. Aracım 2001 1.6 Focus.

Öncelikle resmen test otomobili gibi araba kullanıyorum. 6500 devirde vites atan birisi olaraktan halen sıfır sorun gaz sisteminde. Aracın performansı düşmediği gibi, bana mısın demiyor.

10000 km tamamladım. Şehirlerarası gittim geldim defalarca.

Tavsiye ederim... Özellikle Focus sahiplerine...
Telefon şarj olmayı kesti. Dockte bir problem yok gibi. Dock'u fişe takınca lambası yanıyor ama telefonu üstüne koyduğumuzda lamba sönüyor. Normalde şarj olurdu.

Problem telefon da mı, pilde mi sizce?
DYNADOT'da kayıtlı.

11 ayı mevcut.

r10'da açık arttırmada ve şu anki fiyatı 2$.

Buradan da teklif verebilirsiniz...
Hakkında
Forum İmzası:
HTC EVO 3D
Forum İkinci El İmzası:
Satış Yaptıklarım: Turnam(2*512 Ram), Cura(Ekran Kartı), Blue (RD Ram... Yanlış özellikten dolayı para iadesi yaptım), p900 ekranı arıyorum (Arızalı P900), cosanostra (Anakartı arızalı Casper m500 ve bazı parçalar...)

Alış Yaptıklarım: Pc Dünyası (İşlemci+Anakart+Hard Disk+DVD ROM... Tavsiye ederim Ankara'da iyi bir satıcı...)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.153
İkinci El Bölümü Mesajları: 593
Konularının görüntülenme sayısı: 84.673 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.