Şimdi Ara

Weblock (Reklam Engelleyici)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Uygulamalarda çıkan reklamları engelllemek için yapılan ,çok kullanışlı bir program.Bir çok app reklam kaldırılması için ücret isterken bu app tüm reklamları kaldırıyor. (Bir süre sonra kaldırılacağını düşünüyorum uygulamanın ,Reklam geliri sayesinde ücretsiz olan uygulamalar için zor bir durum)

Weblock (Şuan Ücretsiz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBB -- 10 Şubat 2014; 17:57:52 >

• ben bunu indirmiştim ama tam detaylı araştıramadığım için gerekli olan başka şeyleri engeller mi bilemedim ve hiç çalıştırmadım. kullanan var mı bu uygulamayı?
  • Yanlış anlamadıysam 14Şubat a kadar bu şekilde,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schumici kullanıcısına yanıt
    Ben yeni başladım kullanmaya.SoundHound, SpeedTest ,MacHash vs. uygulamalarında Reklamları kaldırdı.
  • Sadece kurmamız yetiyor mu ? Edit : hallettim :) edit2: facebook messenger bağlanmıyor artık bağlanıyor yazısı kalıyor ekranda hangi tiki deaktif etmemiz lazım çözen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanerArslann -- 10 Şubat 2014; 19:56:31 >
  • 3. Parti uygulamalar sisteme erişebiliyormuydu ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mic

3. Parti uygulamalar sisteme erişebiliyormuydu ki ?

Sisteme erişme degil kullandığın wifi ye programın sana verdigi http proxy adresini ekliyorsun o proxy den yönlendirdiği icin reklamları engelleyebiliyor

• Proxy kullanıyo ve işe yarıyor ci,dden. Kesinlikle indirin arkadaşlar. Wifi ayarlar gelişmişten proxy otomatik kısmına programdakini ayzın engelliyor böylece. Kaçırmayın.
  • Çok süper uygulama. Teşekküler paylaşım için.

• Jb varsa **** öneririm

• Bende indirmiştim. Fakat face de sorun yaşadım resimleri göstermiyordu. Zaten reklam olan sadece bir uygulamam vardı. Gereksiz diyip sildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.