Şimdi Ara

WEBDENAL Güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yakın bir zamanda 1300 tlye sistem toplamayı düşünüyorum.İnventus eksen ve sinerjide fiyatlar çok pahalı geldi.Webdenalda fiyatlar gayet uygun.Webdenaldan sistem toplayan oldumu? Paketlemeyi nasıl yapıyorlar?Ürünler sorunusuz geliyormu? 2.el ürün gelen oldumu? Bu sorularıma verirseniz çok yardımcı olursunuz.İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://i.hizliresim.com/dby5Z4.png http://i.hizliresim.com/5V5dmR.png http://i.hizliresim.com/AJRm60.png Sistemde bu şekilde düşünüyorum.

• İmzamdaki sistemi WebdenAl'dan aldım. Dediğiniz gibi diğer sitelerle kıyaslayınca fiyat gerçekten çok daha uygun. Pazartesi gecesi verdiğim siparişi salı günü kargoladılar. Paketleme gayet güzeldi. Hasar gören kutu yoktu. Ürünlerin sıfır olduğu belliydi.

Fiyat ucuzluğuyla beraber bu kadar hızlı ve kaliteli hizmet alınca ben şahsen memnun kaldım.

Alışveriş yapmadan önce ekşi sözlükteki yorumlarını okudum. Ekşi sözlük yazarları bile övdüğüne göre iyidir dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

İmzamdaki sistemi WebdenAl'dan aldım. Dediğiniz gibi diğer sitelerle kıyaslayınca fiyat gerçekten çok daha uygun. Pazartesi gecesi verdiğim siparişi salı günü kargoladılar. Paketleme gayet güzeldi. Hasar gören kutu yoktu. Ürünlerin sıfır olduğu belliydi.

Fiyat ucuzluğuyla beraber bu kadar hızlı ve kaliteli hizmet alınca ben şahsen memnun kaldım.

Alışveriş yapmadan önce ekşi sözlükteki yorumlarını okudum. Ekşi sözlük yazarları bile övdüğüne göre iyidir dedim

Teşekkür ederim.Çok yardımcı oldun.Sanki geçenlerde senin konunu görmüştüm.Bende 1 hafta içerisinde ekran kartsız sistemi toplayıp gtx 1050 ve rx470i bekliyeceğim.

• shrlckhlmss S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, açmıştım öyle bir konu. Bende WebdenAl'dan sistem siparişi veren var mı diye foruma sorup cevap alamamıştım o zaman. En azından şimdi ben yardım edeyiö dedim.

İnsanlar sinerji, teknobiyotik v.s. arasında takılıp kalmış. Uygun fiyatlı gayet iyi bir site dururken...

• Güvenilir. Sadece bazı ürünlerde stoklu çalışmadıklarından kargonuz 1-2 gün geç gelir.

• kapıda ödeme yoksa güvenilir değildir.
    kapıda ödeme olmayan herhangi bir e ticaret sitesine kısmen dolandırıcı gözüyle bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidemirkoy

kapıda ödeme yoksa güvenilir değildir.
    kapıda ödeme olmayan herhangi bir e ticaret sitesine kısmen dolandırıcı gözüyle bakıyorum.

quote:

Bu dediğiniz beni biraz şüphelendirdi. Müşteri hizmetlerini aradım ve önceden kapıda ödeme seçeneği varmış ama karışıklığa sebep olduğundan kaldırılmış.Ürünü kapıya geldiğinde evde olmayan oluyormuş.Parasını ödemeyen oluyormuş.Kafamda hala biraz şüphe var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shrlckhlmss -- 29 Temmuz 2016; 11:55:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shrlckhlmss

quote:

Bu dediğiniz beni biraz şüphelendirdi.

çoğu arkadaş dert yakınıyor, aldığım athlon x4 860 kutusu açık geldi, meğerse kalite kontrol yapmak için kutuyu açıp denemişler falan diye konular gördüm =)
    bunlar pek inandırıcı değil malesef. resmen çoğu e-ticaret siteleri iadeye gitmiş yada fason ürünleri sizlere satıyor. kapıda ödeme şart.

msi2nin xxx adlı anakartını aldım ama üzerinde olması gereken 1 buton yoktu, 2-3 bobin eksik falan diye...

böyle bir ortamda bilgisayar çocuğu çılgınlığına kapılmamak gerek. bilgisayar çocuğu olmaya luzum yok. 3500'e alacağın sistemde 150 lira fazla ver, görerek al, git bir bilgisayar satıcısına görerek al daha iyi. paran yoksa bir düşüğünü al. oyunlarda 2-3 fps eksik al ama, görerek al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidemirkoy -- 29 Temmuz 2016; 11:54:31 >

• Sağlamdır, son olarak imzamdaki SSD'yi aldım. Daha önce de birçok ürün almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konfigürasyonborusu -- 29 Temmuz 2016; 11:53:43 >
  • Konu hala güncel arkadaşlar

• BİLGİLENDİRME - GÜNCEL YORUM: Dün Webdenal üzerinden Logitech MK 330 kablosuz klavye-fare ve Samsung 850 Evo 120 gb M2 SSD siparişi vermiştim yaklaşık 1 saat önce ürünler elime ulaştı. Sıkıntısız, sorunsuz bir alışveriş oldu gibi gözüküyor. Şu an klavye ve fareyi kullanıyorum sorun yok gibi. SSD'yi henüz deneme fırsatım olmadı laptopa takacağım.
  • quote:

Sen kaç yılında yaşıyorsun acaba? 2001 falan mı?
  • bende ssd almıştım gayet güzeldi paketleme fatura vs garanti herşey tamdı 850 evo 250 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007captiva

bende ssd almıştım gayet güzeldi paketleme fatura vs garanti herşey tamdı 850 evo 250 gb

Hocam aynen klavye-fare seti normal Logitech kutusunda geldi ekstra bir şey yoktu ama SSD küçücük bir şey olmasına rağmen güzelce özenilerek paketlenmiş gibiydi. Şu baloncuklu poşetlerden büyük bir tanesini alıp SSD kutusunu onunla 10-15 defa sarma sarar gibi sarmışlar. Kargo ilk geldiğinde SSD nerede diye bir şaşırdım poşet o kadar kalın sarılmıştı ki SSD içinde kaybolmuştu, yastık gibi koy kafanı yat.
  • Logitech G230 kulaklık almıştım geçen sene olması lazım, sorunsuz gelmişti.

• Bu konuyuda horlatıyorum:) 2 gün önce gece 8GB GSKILL 3000 Mhz ram siparişi verdim ertesi gün mesaj geldi yurtiçi kargoya verilmiştir diye, bugünde öğleden sonra RAM elime ulaştı. Alışverişte hiçbir problem yaşamadım. Paketlemesi falan başarılıydı.
  • ShinoLexTazy S kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama cevabın için sağol

• Bende 1 adet 8gb 1866mhz kingston ram aldım kısa sürede arızası olmadan teslim aldım.

• Güvenilirdir, 2009'dan beri alışveriş yaparım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.