Şimdi Ara

Webdenal.com İade Yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Forumda yeniyim, webdenal.com sitesinden asus k555ub laptop aldim 5 martta 7 martta elime ulaştı 10 marttada kargoya verip geri yolladım iade için çünkü hdd çok kötü sesler geliyordu. Onlarda teknik servis raporu olmadan iade alamicaklarını söylediler ve teknik servise gönderdiler ama teknik servise not bırakmadan arıza nedeninin ne olduğunu belirtmeden iade istediğimi belirtmeden göndermişler l teknik serviste bios güncelleyip geri yollamış bugün kargoyu aldım haftalardır beklediğim kargoyu ama yine aynı bana sorunun çözüldüğü arızanın olmadığı böyle bir arıza olsa zaten gondermiceklerini söylediler webdenal alır almaz aradım bana geri gönderiniz tekrar servise gönderelim diyorlar ben iademi istiyorum. Ne yapmam lazım yardım edin. Teşekkürler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz hata yapmışsınız iade ederken içine dilekçe koyup cayma hakkımı kullanmak istiyorum diye vercektiniz. Üründe sıkıntı var dediğinizde adamlar servise gönderir. Servise gittikten sonra kutu bozulcağı için almayabilirler. Kutusu eskiyen ürünü 0 olarak satamazlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.