Şimdi Ara

webde çığır açıcam! (açık kaynak koduyla)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugünden itibaren dünyada bir ilk sistem üzerinde çalışıyorum. bu sistem sayesinde flash veya benzeri uygulamalar yüklenmeden ve basit kodlarla 3d veya 2d animasyon ve oyun yapabilmeyi sağlayacak.

şimdi istediğim şurdaki küçük uygulamaya girip düşüncelerinizi bildirmeniz

oyun çok fazla bandwitch aldığından hostum kapanma tehlikesinde bende uygulamanın açık kaynak kodunu html olarak sunuyorum:

http://rapidshare.com/files/139630515/oyun.htm.html

dosyayı indirim html yi çalıştırın

şu ana kadar sadece opera 9.51 ile test ettim. diğer tarayıcılarda sorun çıkabilir.

bunu geliştirip 3d model şekilleri vererek bütün noktaları oynatmayı düşününüyorum...

uygulamada yön tuşları ile sayfa yenilemeden noktayı hareket ettiriyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quad Soft -- 24 Ağustos 2008; 3:47:34 >

• anlamadım ama güzel gibi başarılar
  • aşağı ok tuşuna basılı tutunca kare tek piksel ilerliyor ( belkide mozilladan kaynaklanıyordur..ki bu sadece bi tahmin ) basılı tutunca aşağıya doğru kayarsa daha hoş olur bence.... ayrıca çok kasıyor sistemi ve geç açılıyor bunada bi çözüm bulmak lazım

dahası mantığı çözemedim ...buradaki amaç ne..biraz daha açarmısın ?
  • http://www.themaninblue.com/experiment/Cubescape/new.php
    senden önce düşünen olmuş malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emre!

aşağı ok tuşuna basılı tutunca kare tek piksel ilerliyor ( belkide mozilladan kaynaklanıyordur..ki bu sadece bi tahmin ) basılı tutunca aşağıya doğru kayarsa daha hoş olur bence.... ayrıca çok kasıyor sistemi ve geç açılıyor bunada bi çözüm bulmak lazım

dahası mantığı çözemedim ...buradaki amaç ne..biraz daha açarmısın ?

amaç şu anlık yok ama amaç eklenebilir. şu anda sadece yürüyebiliyorsunuz ama istersem belirli bir noktaya götürüp puan kazandırma yapabilirim ve puanı ekrana yazdırabilirim şimdilik yürümeyi hazırladım.

basılı tutma olayını belki yapabilirim tam bilmiyorum javascript ile tuşları klavyeden alıyorum dilin bana izi nverdiği ölçüde kodlama yapabilirim

sistemi kasmasının ana sebeplerinden biri bir sayfada toplam 150.000 adet içi boş kutu olmasından olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.