Şimdi Ara

WEB TASARIMI VE KODLAMA (ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
16
Favori
95.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ve hatta yönetim bilişim sistemleri lisans okunacağına zaten yüksek lisans okunur, lisans olarak dört yıl çekmek gereksiz ikinci üniversite olarak.
  • ankara sincan bürosuna gittim, kitap vermediler yokmuş. bayramdan sonra gel dediler. kitaplar nasıl hocam, anlaşılır mı. bir de kullanıcı deneyimi tasarımı kitabının içeriğini merak ediyorum. malum ekampüs de hata veriyor, kitapalrın pdfsini de indiremedim. (elinde olan varsa buluta yüklerse iyi olur bu arada)
  • Öğrenci kimlik kartını başvuru yaptığımız yerden almak şart mı? Mersin'den başvurdum ama İstanbul'dan alabilir miyim bilen var mı? Kitaplar da aynı şekilde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    dgs bolumleri belli olmadan bolume girmek sans isi yani o mana da soyledim.

• Ikinci universite kayitlari uzatilmis. Benim gozum yemedi kayit yapanlara hayirli olsun vede iyi bayramlar

• Merhabalar, bu bölümdeki sınavların hepsi test mi olacak? Birde staj zorunluluğu flan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayk3

Merhabalar, bu bölümdeki sınavların hepsi test mi olacak? Birde staj zorunluluğu flan var mı?

20 soruluk testler olacak yanlış doğruyu götürmüyor staj yok.

• Sinavlardan önce sinav yerini secme sansimiz oluyor mu? Mesela ben sinav merkezi olarak Manisayi yazdim ama guz doneminin ikinci sinavi somestira denk geliyor. Gaziantepte olacagim o zaman yani bi sinava Manisada bi sinava Gaziantepte girebilirmiyim sinav yeri secme hakki veriyorlar mi?
    Bir de sinavlar universitelerde mi yapiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.warning

Sinavlardan önce sinav yerini secme sansimiz oluyor mu? Mesela ben sinav merkezi olarak Manisayi yazdim ama guz doneminin ikinci sinavi somestira denk geliyor. Gaziantepte olacagim o zaman yani bi sinava Manisada bi sinava Gaziantepte girebilirmiyim sinav yeri secme hakki veriyorlar mi?
    Bir de sinavlar universitelerde mi yapiliyor?

Sınav merkezini her sınavdan bir ay önce falan kendimiz seçiyoruz. Üniversitelerde oluyor genelde ama liselerde de oluyor bazen, değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzkırıcı

Dediğiniz doğru olabilir.Piyasada 4,5 aylık kodlamalı web tasarım sertifikası veren yerler de çok.Hatta buralardan yüzlerce insan mezun oluyor bunlar işkur destekli olduğu için sertifika üzerinde ünvanınız ve bir numara bulunuyor.İşkura başvurduğunuzda bu numarayı girdiklerinde adınız ünvanınız mesleğiniz çıkar.
    Önceki yazdıklarım bundan dolayıdır.Önlisans sadece bir üst öğrenime devam etmek içindir bu işe yarar.Her daim lisans üstünüzdedir.Sadece bir tavsiye.Kamu ve özel sektörde çalıştığım için bu konuda aşırı tecrübem var iş konusunda.

Hocam peki sence kamu mu ozel mi ? Birde ozelde kac gun kac saat calisiyordun

• Bilgisayar mühendisliğine dgs ile geçiş olabilecek mi bu bölümden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anubisin_Ruhu

dgs bolumleri belli olmadan bolume girmek sans isi yani o mana da soyledim.

ne zaman belli olur hocam?
  • Kamu her zaman iyidir.Arkadaşım sgk kurumunda 2 senelik bilgisayar programcısı diploması ile aldığı maaş 2500tl.Ünvan için lisans tamamladı ardından bilişim alanında yüksek lisans yaptı.Şu anda aldığı maaş 5500tl.Programcı yada veritabanı yöneticisi veya ağ sistem destek uzmanı gibi ünvanlar var.Tatiliniz, temiz bir ortam, her sene artan maaşınız olur.Özel de ise her zaman sizden işini iyi yapan birileri olduğunda yada daha az maaşa razı olduğunda kapıdasınız demektir.Ben önce özelde çalıştım şu anda kamudayım devlet garantisi altında çok rahatım.
  • Özelde 6 gün ve günde 10 saat çalışırsınız bu çalışma çok verimli olmalı.Ama kamuda o gün içinde yapılması gerekli işler vardır bu işi 1 saat içinde de yapabilirsiniz.Kamu işi temizdir sorunu birçok kişiyle de çözebilirsiniz.Ama özel sektörde tek kişilik ordu olmak zorundasınız.
    Mesela web sitesi tasarımcısından aynı anda hem tasarım ruhu hem de kodlama yeteneği isteniyor verdikleri 1300tl maaş.Bunu akşama kadar çayını içerek gezerek inşaatı güle oynaya bekleyen inşaat bekçisi de alıyor.
  • thereisnoway kullanıcısına yanıt
    2017 dgs klavuzu yayinlandigi zaman gorecegiz insallah. Ondan once yayinlanirmi bilemicem.

• quote:

2017 dgs klavuzu yayinlandigi zaman gorecegiz insallah. Ondan once yayinlanirmi bilemicem.

O ne zaman yayinlanir acaba hocam?

• thereisnoway kullanıcısına yanıt
    2016 dgs kayitlari 31 mayis da baslamisti. 2017 icinde mayis ayi osym ninwww.osym.gov.tr sitesini kontrol etmeniz iyi olur. Olmez sag kalirsak zaten burdan paslaşiriz.

• quote:

2016 dgs kayitlari 31 mayis da baslamisti. 2017 icinde mayis ayi osym ninwww.osym.gov.tr sitesini kontrol etmeniz iyi olur. Olmez sag kalirsak zaten burdan paslaşiriz.

Hocam bence kesin acilir ya eski klavuzda wrb teknolojileri ve kodlama var. Onun icin acilmis bilgisayar m.

• Bu yıl sınav tarihleri ne bilen arkadaşlar yardimci olabilirler mi

• Acil sorularım var arkadaşlar.

1. Son kayıt bu cumartesi değil mi, ben yeni aöf işletmeden mezun oldum, 2016de ygsye de girmedim, ikinci üniversite olarak yine de bu bölüme kayıt olabilir miyim?
    2. Mezun olunca dgs hakkımız bulunuyor mu, dgs ile hangi bölüme geçiş yapabiliyoruz? Eğer belli değilse henüz, ne zamana belli olur bu?
    3. Bu bölümü okuduğumuz sırada, bu bölüm kapatılırsa ne oluyor? Bizim yine de bitirme hakkımız bulunuyor değil mi?
    4. Atatürk üni aöfde programlama bölümü hala mevcut mu arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicideRelated -- 19 Eylül 2016; 14:17:45 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.