Şimdi Ara

WEB TASARIMI VE KODLAMA (ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
293
Cevap
16
Favori
95.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Transkript şart mı ben vermemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

Transkript şart mı ben vermemiştim
    Hocam goturdugun evraklar icerisinde 3. sayfada sorgulamalara gore kayit icin belgeler diye bir bolum var. Orada not durum belgesinde yoksis'ten gelen bilgi kullanilmadi yaziyordu bende. Elimde mevcut olarak transkript vardi ben de goturdum. Hatta burodaki gorevli cogu kisi muafiyet beyan edip getirmiyor falan dedi ama sizden istemediklerine gore sizinki otomatik cikmis olmalidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmfalper kullanıcısına yanıt
    Benimkinde yöksisden bilgi alınmıştı, koktum bir an
  • İyi hocam o zaman. Bu dersleri Anadolu universitesinden mi almistiniz daha once?

• cmfalper kullanıcısına yanıt
    Hayır, ben mezun olalı 2 yıl olduğu için yöksise kayıt edilmiş galiba, daha mezun olmayanların ya da yeni mezunların yöksisde görülmüyor olabilir
  • Arkadaşlar ben bu bölümden mezun olmak üzereyim tek dersim kaldı ( İnternet Tabanlı Programlama );
    Bu bölümü bitirdiğimde lisansa tamamlamak istiyorum, açıköğretimden lisans tamamladığımda iş hayatında herhangi bir yerde dikkate alınmayacağı söyleniyor hep (özel sektör). Beykent Üniversitesinde Uzaktan Öğretim Lisans programına denk geldim bugün,bunun gibi şu anki durumumda önerebileceğiniz bir yol var mıdır?

Ayrıca bu bölüm ile ilgili her türlü sorunuzu cevaplayabilirim. Bölüm çok kolay, hiç sayısal ders yok.
  • İyi günler, ben daha önceden bir Myo bolumunden mezun oldum ve daha sonra aöf' de iktisat okuyarak lisans bitirdim, şimdi web tasarımı ve kodlamaya ikinci üni kapsamında DGS bilg.mühendisilği için kayıt oldum. Asıl hedefim 2021 DGS Şimdi 2020 DGS ye deneme amaçlı girebilir miyim.

• arkadaşlar aöf grubu mevcut, genel sohbet tarzıhttps://chat.whatsapp.com/invite/Liq9rQeKmes9nDvYbOj9CO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayyn07 -- 22 Ekim 2019; 17:25:18 >
  • Hocamlar ikinci üniversite olarak okuduğum ve başka derslerden de sorumlu olduğum için bu bölümün sınavlarına hazırlık konusunda soru işaretlerim var. Özetler yetersiz ve yüzeysel geldi nasıl çalışmam gerektiği konusunda fikir verecek biri var mı acaba ?

• Önlisans elektronik teknolojisi okuyorum.Haziranda mezun olacağım bir aksilik olmazsa. Ardından tecrübelenmek için piyasaya çıkacağım.Bu tecrübelenme aşamasında da aöf okumaya karar verdim.Biraz araştırma yapınca web tasarımı ve kodlamayı okumaya karar verdim. Üni 1 de web tasarımı temelleri adı altında web tasarımi ve site kurmayi öğrendik ve ilgimi çekmişti.Sözün özü bölüm nasıldır tavsiyeniz nedir.

• energiger E kullanıcısına yanıt
    bilg. mühendisliği için nasıl kayıt oldun web tasarımı ve kodlama bitirdikten sonra mı ? çok ilginç
  • arkadaşlar bu geçme notu ortalaması nedir derslere göre?
    Bu sene başladım çalışmadan öylesine girmiştim sınavlara bakalım ne yapacağım diye notlar güzel geldi şimdi finallere çalışacağız mecbur:)
    Çan eğrisi geçmiş ortalama vs bilgi verebilirseniz memnun olurum

Temel Bilgi tekn. 56,25
    web okuryaz. 55
    web tabanlı kodlama 65
    kullanıcı deneyimi 41,25
    e-devlet 33,75

en zor dersten yüksek alıp kolaydan düşük almışım sanki.
  • Cold C kullanıcısına yanıt
    Öyle yapan çok var
  • Cold C kullanıcısına yanıt
    Web tasarımı ve kodlama bitirmemiş, bilgisayar mühendisliğine geçmek için wtkya başlamış, yanlış anlaşılma olmuş.
  • Ayssu kullanıcısına yanıt
    eyvallah benimde garibime giden buydu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • th3sicilian T kullanıcısına yanıt
    bunlar ara sınav notların galiba. dönem sonu sınavlarında 40 üzeri alırsan ortalaman 2.00 üzerinde olur ve geçersin.
  • mmc02 M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam ara sınav notları bunlar. denemek için çalışmadan girmiştim notlar güzel gelince çalışıp finallere gireceğiz artık. Çan eğrisi kalkmış zaten yeni notları da gördüm ona göre bakacağız
  • Bölüm nasıl arkadaşlar düşünüyorum bende bu bölümü.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.