Şimdi Ara

WEB TASARIMI VE KODLAMA (ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
16
Favori
95.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada okuyup dgs ile odtü veya itü bilgisayara geçilebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttOS -- 16 Ağustos 2019; 13:14:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AttOS A kullanıcısına yanıt
    Dgs de derece yaparsan mümkündür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AttOS A kullanıcısına yanıt
    Çok iyi gaza gelip motive olman lazım. Kontenjanlara bakarak aşağı yukarı kaç net cikarman lazım, birde ODTÜ gibi unilere girmek zordur, bitirmek daha zordur.

• bu bölümü okuyup özel sektörde iş bulabilen var mı merak ediyorum bilen varsa yazabilir mi
  • bölümün müfredatı güncellenmiş.Daha uygun olmuş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat122 -- 31 Ağustos 2019; 10:20:1 >
  • Arkadaşlar örgün olarak ağız ve diş sağlığı okuyorum. 2. Üniversite olarak tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümüne ön başvuru yaptım. Bu başvuruyu farklı bölüme alabilir miyiz? Alabilirsek de web tasarımı ve kodlama bölümünü önerir misiniz? Ben aynı anda 2 sağlık bölümü okuyup 2 tane önlisans diploması olacağı için KPSS'de avantaj olur diyerekten tıbbi dokümantasyon seçmiştim ama şuanda arada kaldım açıkçası.

• murat122 kullanıcısına yanıt
    Bugün itibariyle online kayıt işlemimi yaptım ve ödeme işlemini gerçekleştirdim. Yarın da gidip büro kayıt işlemimi tamamlayacağım. Bundan sonra aöf kampüs üzerinden derslerin içeriğine göz atarak, çalışmaya başlamak kalıyor. Buradan deneyimlerimi paylaşmaya çalışacağım.
  • şu an örgünde iyi bir üniversitede endüstri okuyorum ve 2. üniversite olarak yazmayı düşünüyorum.

sizce çok zorlar mı ,az buçuk bakmayla dersleri geçip bitirebilir miyim ?
  • Bölüme bugün açık öğretim bürosuna gidip kaydımı yaptırdım bakalım umarım öğreneceklerimiz havada kalmaz bir işimize yarar
  • Ben de aranıza katıldım pdr mezunuyum kpss'den yine atanamazsam b planım olsun diye bu bölüme kayıt yaptırdım bakalım...
  • Öncelikle hayırlı olsun. Bu bölümde öğreneceklerimiz bu işin temelinin temeli gibi bir şey. Piyasada bir sürü insan var, programlama veya web tasarımı gibi işlerle ugraşıyorlar ve en ufak bir üniversite eğitimi almamalarına rağmen kendilerini çok iyi yetiştirmişler. Bu işte eğitim önemli elbette fakat kişinin kendini yetiştirmesi çok önemli ve bunun için bir sürü kaynak mevcut. Ben sadece meraktan başlamıştım ufaktan python öğrenmek kendi kendime bir şeyler yapmak için. Sonra madem bu işe başladım en azından bölümle alakalı bir diplomam olsun dedim. Şimdi kafamda bir sürü soru var, gün geçtikte bu sorulara cevaplar buluyorum, fakat bulduğum her cevap yeni sorular getiriyor. Yani bu dünya uçsuz bucaksız bir deniz. Bölümün işimize yarayıp yaramayacağı tamamen kendi elimizde.

* Bölüme kayıt olduktan sonra e-kampüs sitesinde hemen ders dökümanlarına ulaşılabiliyor mu, yoksa belli bir zaman sonramı yayınlanacak bilginiz var mı?

• Noggin N kullanıcısına yanıt
    Teknolojiye, yazılıma veya web tasarımına karşı merakınız varsa rahatlıkla okuyup bitireceğiniz bir bölüm.
  • murat122 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Önceden 1. sınıfta web tasarım ile uzaktan yakından alakası olmayan dersler vardı.
  • Derslerin okutulan bölümle ilgili olması sevindirici tabi, fakat yeni dersler yeni dökümanlar ve yeni sorular demek, hiç çıkmamış sorular karşımıza çıkacak.

e-kampüse ders notları ve dökümanları kayıtlar bittikten sonra yüklenecekmiş. O zamana kadar çalışabileceğimiz kaynak mevcut mudur. Nereden temin edebiliriz.
  • Görsel Estetik dersi kaldırıldı... bilginize
    Tam bu dersten yaz Okulu sınavına gireceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 6 Eylül 2019; 10:45:25 >
  • ben de 2 gün önce kayıt yaptırdım. hedef dgs ile bilgisayar mühendisliği...
  • Hocam 2.üni olarak kayıt oldum da ben geçen hafta, bugün ehliyet sınavı ücretini yatırırken gördüm web tasarım ve kod. kayıt yenileme 30 tl yazıyordu o nedir bizi ilgilendiriyor mu ?
  • Tarih2 dersi duruyor mu bu bolumde arkadaslar biri bakabilir mi guncel programa?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sizce bu sene YKS girip uzaktan öğretim bilg. programcılığına girmek mi daha mantıklı yoksa bu bölüme kayıt olmam mı ? Hedefim DGS ile mühendisliğe geçiş yapmak. Uzaktan öğretim bilg. programcılı sınavsız almadığı için seneye kayıt olabilirim eğer üniversitenin bilg. programcılığı mezunlarını lisansta 2. sınıfından başlanıyorsa seneye programcılığa giricem eğer başlatmıyorlarsa web tasarım kodlama kayıt olucam . Ve programcılıkta alınan dersler bana mühendislikte (eğer geçebilirsem ) bir + sağlarmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çıtır Para -- 9 Eylül 2019; 19:21:43 >
  • Kafam Kasınıyor kullanıcısına yanıt
    bende internet kaydını yaptım ücret ödeme ve aöf bürosuna gidip kayıt olmak kaldı bir tek . Benimde hedefim DGS ile bilgisayar mühendisliği .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çıtır Para -- 10 Eylül 2019; 13:58:31 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.