Şimdi Ara

Web Tasarım Teknikleri-Web Sitesi Yapmak İsteyenlere Kaynak (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
13
Favori
252.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okul Web Sayfası İçin Templates veya Örnek Bir Web Sayfası Yaparmısınız
    erzincanli_reis_24@hotmail.com veya msn dende atabilirsiniz
  • Arkadaşlar kode kode dur gidiyor nedir bu kode ne işe yarar bir değinseniz diyorum bilmeyenlerin önde gideni olarak ben saolun varolun
  • [Deleted by Admins]
  • crazyssonline bak bu isini gorur umarım

Macromedia_Flash_Player_8_Beta
    http://www.soft32.com/download-Macromedia_Flash_Player-500-5.html
  • gercekten cok iyi olmuş teşekkürler
  • saol dostum ...
  • Çok saol.Bende bu işe başlayacaktım.Şu an sıfırım ve bu makale tam bana göre.
  • emeği geçen herkese çok teşekkürler
  • süper olmuş bende arkadaşlara katılıyorum
  • saolsın ustad cok ıyı oldu
  • Bilgiler için emeği geçen herkeze tşk ederim.
  • Bende Macromedia flash mx2004 var ama kullanmasını bilmiyorum abimin arkadşı vermişti daha geçen yıl bana bununla kendine site yapabilirsin demişti bir de kitaplarını falan al demişti ama ben pek üzerine durmadım flash ingilizce anlamıyorum ama buton yapmasını falan öğrendim efekt falan eklemeyi öğrendim ama gerisi gelmedi bir şey yapamadım türkçe dil desteği var mı bu programın.
  • saol kardeş ellerine sağlık ....flaş site için macromedia die bir program vardır onu kullanarak yapabilirsin ama o programı kullanmak zoorrr walla ben html frontpage kullanıom site yapıoyrum durmadan ucuz domain hosting arıyorum ama sizde bulabilirmisiniz...
  • arkadaşlar emekleriniz için çok teşekkür ederim.ben Macromedia Dreamweaver de yapmayı denedim komutları yazdım ama proğramı nasıl başlatacaz.yardımcı olursanız sevinirim.
  • size bir sorum olacak, FrontPage'de bir form oluşturdum ve en son kaydederken bana bir mesaj veriyor mesaj şöyle "Bu sayfada, düzgün çalışması için farklı dosya uzantısı gereken bir bileşen var. Bu sayfayı .asp dosya uzantısı ile yeniden adlandırmanız gerekiyor." bu mesajdan birşey anlamadım ne yapmam gerekiyor.
    oluşturduğum form sayfasının .htm olan uzantısını .asp yapınca buseferde form gözükmüyor. sadece yazılar çıkıyor. yardımlarınız için şimdiden teşekkür...
  • Tşk.
  • Güzel çalısma teşekkür ederiz SainteagLe
  • teşekkürler SaintEagle
  • uzun ama iyi bir kaynak olmuş sağoll
  • Arkadaşlar aslında ben diyorumki forumda web tasarımı ile ilgili ders verilsin hergün hangi proğramı kullancaksak onu herkez temin etsin ne lağzımsa herkez temin etsin sonra karalaştırılan saatlerde forum üzerinde derslere başlayalım takıldığımız yerlerde sorularımızı soralam bence süper olur herkez için çok yaralı olur
    çünkü araştırıyorsun nerden nasıl hangi proğramı kullanayım bir türlü kara veremiyorsun bu sefer de kafa karma karışık oluyor.. bence bu konuyu değerlendirelim arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.