Şimdi Ara

WEB SİTESİ NE KADARA YAPARSINIZ.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta detaylı bir web sitesi istiyorum. Admin paneli falan olacak...
    Ben özellik düzeltmelerine veya ürün eklemelerini müdehala edebileceğim..
    Uygun fiyatlı ne olur?

• Detayları görüşmek ve sağlıklı bir iletişim kurmak için MSN adresim; fuducuk@fuducuk.com

Saygılar...
  • bu adamla iş filan yapılmaz. Dini imanı para olmuş. Hayrına 1 dk'nı almayacak bişey istedim sende. Yüz çevirdin. İşte bu yüzden hiç bi yere gelemezsin sen. Ve gördüğüm kadarıylada bunca yıl hiç biyere gelememişsin. Eline yapışırdı sanki. Sana sırf bu tür programları kullanabiliyosun diye. Ufacık bi resmi düzeltmeni istedim. Olmaz dedin. Yazdım bunu bi kenara. Sırf bu yüzden çevremde, web tasarım ile ilgili işi olan ve bana da bi danışan insanları sana yönlendirmiycem. Sen diyeceksin şimdi çokda tın diye. Fakat senle iş yapmak isteyen insanlarıda engellemeye çalışıcam elimden geldiği kadar. İnsanların senden istekleri çok heralde. Bi havalanmışsın sen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1

bu adamla iş filan yapılmaz. Dini imanı para olmuş. Hayrına 1 dk'nı almayacak bişey istedim sende. Yüz çevirdin. İşte bu yüzden hiç bi yere gelemezsin sen. Ve gördüğüm kadarıylada bunca yıl hiç biyere gelememişsin. Eline yapışırdı sanki. Sana sırf bu tür programları kullanabiliyosun diye. Ufacık bi resmi düzeltmeni istedim. Olmaz dedin. Yazdım bunu bi kenara. Sırf bu yüzden çevremde, web tasarım ile ilgili işi olan ve bana da bi danışan insanları sana yönlendirmiycem. Sen diyeceksin şimdi çokda tın diye. Fakat senle iş yapmak isteyen insanlarıda engellemeye çalışıcam elimden geldiği kadar. İnsanların senden istekleri çok heralde. Bi havalanmışsın sen...

@fuducuk'tanmı bahsediyorsunuz_?
  • quote:

bu adamla iş filan yapılmaz. Dini imanı para olmuş. Hayrına 1 dk'nı almayacak bişey istedim sende. Yüz çevirdin. İşte bu yüzden hiç bi yere gelemezsin sen. Ve gördüğüm kadarıylada bunca yıl hiç biyere gelememişsin. Eline yapışırdı sanki. Sana sırf bu tür programları kullanabiliyosun diye. Ufacık bi resmi düzeltmeni istedim. Olmaz dedin. Yazdım bunu bi kenara. Sırf bu yüzden çevremde, web tasarım ile ilgili işi olan ve bana da bi danışan insanları sana yönlendirmiycem. Sen diyeceksin şimdi çokda tın diye. Fakat senle iş yapmak isteyen insanlarıda engellemeye çalışıcam elimden geldiği kadar. İnsanların senden istekleri çok heralde. Bi havalanmışsın sen...

Kardesım burada kımse sıze ucretsız bısey yapmaya mecbur degıl. Kısı kendısı ısterse o anda yardımcı olur. Ben sureklı bu bolume gırerım acılan konulara bakar bıldıgım bısey olursa bıldıgımı yazarım.
    Sana ıstedıgın seyı yapmıyorsa mutlaka bır acıklaması vardır, sahsen ben de bundan sonra sadece yorum ve bıldıklerımı yazmak ıcın gırecegım bu bolume, 10 gun once bırısı benden logo ıstedı benımde bos zamanım oldugu ıcın bunu arkadasa faydalı olsun dıye onun yararına kulladım.ucretsız olarak saatlerce logosuyla ugrastım flashda anımasyon olarak bıtırıp kendısıne teslım ettım logoyu cok begendıgını soyleyıp hıc kullanmadı. Bana surasını burasını begenmedım dese eyvallah ama adam cok begendıgını soyleyıp kullanmadı. Bu tur olaylar cok yasanıyor burada ve kımse kımseye bısey yapmak zorunda degıl.

buyur bu da ılgılı konu.

http://forum.donanimhaber.com/m_29847891/mpage_1/key_//tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuva-i milliye -- 6 Mart 2009; 18:34:21 >

• yahu ben anlasam bu tür programlardan. İnsanları geri çevirmeye çekinirim. Kendi işimi erteleyip yardımcı olmaya çalışırım.. Rica ettim bi fotorafın altındaki tarihi kapatırmısın diye. Çok şey istedik dimi ?. Ben yapabilsem yapardım zaten. Logo filanda değil istediğim. Parasını versem yapardın ama. Ekmek parasıymıs. Ha ne oldu bi insanı kaybettin. Sana bu insanın getirileri olabilirdi. Ama sen bu fırsatı kaçırdın belkide. Ben logo istek konusunu bilmiyodum. Zaten istedigimde logo değildi. Oraya upload ederim resmi. Altındaki ufacık yazan tarihi kapatmalarını isterim.

Sasıranlar olmus. Evet fuducuk'a diyorum...
  • quote:

yahu ben anlasam bu tür programlardan. İnsanları geri çevirmeye çekinirim. Kendi işimi erteleyip yardımcı olmaya çalışırım.. Rica ettim bi fotorafın altındaki tarihi kapatırmısın diye. Çok şey istedik dimi ?. Ben yapabilsem yapardım zaten. Logo filanda değil istediğim. Parasını versem yapardın ama. Ekmek parasıymıs. Ha ne oldu bi insanı kaybettin. Sana bu insanın getirileri olabilirdi. Ama sen bu fırsatı kaçırdın belkide. Ben logo istek konusunu bilmiyodum. Zaten istedigimde logo değildi. Oraya upload ederim resmi. Altındaki ufacık yazan tarihi kapatmalarını isterim.

Selamün Aleyküm.

Öncelikle birebir konuşalan bir sohbetten istenilenin elde edilememesi nedeniyle hıncın buraya yansıtılması hoş bir durum değil. İki kişi arasında yaşanan şey iki kişi arasında kalır. Buradaki insanlar senin sitemini çekmek zorunda değil. Beni hoşnut bırakmayan bu yazılar ile hakkımı aldın, rızam yokken ortalığa beni kötüleyen bir yazı yazdın. Ama sorun değil, hakkım sana helâl olsun. Allah seni olgunluğa eriştirsin ve istiğfar etmen gerektiğini idrâk ettirsin. Bir kişinin ayıbını ortaya çıkarmaya çalışma günahı ne kadar büyük bir günah, ilm edin...

Yapılacak bir iş karşılığında para istemekten daha doğal birşey yok. Çünkü ben ekmeğimi bu işten kazanıyorum. İş büyük olsun küçük olsun, hiç farketmez. Senin bana yazdığın sırada ödemesini peşin yapmış bir müşterim vardı. Ben ona verdiğim sözü tutmak zorundaydım ve iş aceleydi. Eğer sen bana para vermeyi kabul bile etseydin ben senin isteğini hemen yapamayacaktım, diğer müşterime mahçup olma riski oluşturan hiçbir işi araya alamıyorum. İlk amacım, bana ödenen paranın hakkını sonuna kadar vermek.

Bu tür ihtiyaçları olan tek kişi değilsin, hergün 20-30 kişi beni MSN listesine ekliyor, 5-10 tanesi ücretsiz iş yaptırmak istiyor. Ve inan bana hepsinin işi 2 dk'lık işler. Damlaya damlaya göl olur. Hepsine evet deme şansım var mı? Eğer empati kurup düşünebilseydin bu sözler herhalde sarfedilmezdi. Peki ben parasız, hayrına iş yapmıyor muyum? Evet yapıyorum. Bir hayır sitesi işi var, boş zamanlarımda onunla uğraşıyorum. O nedenle de içim rahat. Forumda da boş kaldığım zamanlarda yardım etmeye çalışıyorum. İsteği yerine gelmediği zaman kusan bir insan yerine, müstağni insanlara hizmet etmeyi tercih ederim. Üstelik ben seni nazikçe reddettim, isteğini tekrar ettin. 3 kez bu tekrarlandı. Bu konudan önce bana danıştığın ve yardımcı olmaya çalıştığım konuya ise hiç girmiyorum. Çünkü sen orayı es geçmişsin, demek ki değersiz...

Bir yere gelme gibi bir niyetim de yok Allah'a şükür. İnsanın dünyaya geliş amacı kulluk görevlerini yerine getirmek. O yüzden benim kariyer gibi bir hedefim yok. Ama Allah'ın verdiği yetenek ile ülkenin sayılı firmalarında çalışmışım ve bunlar tatmin etmemiş, şimdi evde dışarıdan iş alarak çalışabiliyorum.

Sen elinden geleni yap, bana iş gönderme, hatta dediğin gibi bana gelen işlere de engel olmaya çalış. Bunlar hiçbirşeye yaramaz Allah'ın izniyle. Tevekkül denen birşey var bilir misin? Peki ya rızkı gönderen kimdir, sen misin Allah mı? Sen dilediğini yap, rızkımdan ne alabilirsin ki? Buna güç yetiremezsin. Rezzak olan sen misin yoksa?

Evet bir insanı kaybettim belki, fakat her kayıp bir eksiklik oluşturmaz. Senin getireceğin hiçbir işi de kaçırmadım, rızık olmayan şey kaçmaz. Önemli oan hayırlı insanlarla tanışmak. Dilerim bu yaşanan olay şer görünen sonu hayra bağlanan bir şey olur. Allah sana, bana ve hepimize hidayet versin.

Selâmetle güzel kardeşim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuducuk -- 6 Mart 2009; 20:54:49 >

• Senden ufacık bişey rica ettik. Tasarımcı adam kralını yapar dedik.Bundan oncede Bilmediğimizi danıstık yardımcı oldun eyv. Ama Ben sana hayrına site tasarla demedim. Ufacık bişey istedim. Madem insanların eklemesinden rahatsızsın msn adresini yazma foruma. Yada yazsanda. Notunu düş. Bişey soracaklar veya isteyecekler eklemesin de. direk "Hoscakal" yazıp cıkacagına (engelleyeceğine?). Suan yaptığın gibi açıklamanı yapsan. Acil bi iş yetiştiriyorum belki daha sonra desen. Ne olurdu. Kalpler kırılmazdı dimi.
  • quote:

Senden ufacık bişey rica ettik. Tasarımcı adam kralını yapar dedik.Bundan oncede Bilmediğimizi danıstık yardımcı oldun eyv. Ama Ben sana hayrına site tasarla demedim. Ufacık bişey istedim. Madem insanların eklemesinden rahatsızsın msn adresini yazma foruma. Yada yazsanda. Notunu düş. Bişey soracaklar veya isteyecekler eklemesin de. direk "Hoscakal" yazıp cıkacagına (engelleyeceğine?). Suan yaptığın gibi açıklamanı yapsan. Acil bi iş yetiştiriyorum belki daha sonra desen. Ne olurdu. Kalpler kırılmazdı dimi.

Güzel kardeşim, uzatmak istemiyorum. Çünkü yazdıklarına bakılırsa yukarıda yazılanları anlamamışsın. MSN adresimi de yayınlıyor olmam 24 saat işi olana yardım ederim manasına gelmez . Ayrıca Hoşçakal diyene kadar arada nazikçe geri çevirişlerim loglarda var ama insanların görmesi önemli değil, sen biliyorsun, kâfi. Başka birşey söylemek istersen cevabı yukarıda var. Vesselâm...

• iletişim bilgilerinizi mail atarsanız görüşüp konuşabiliriz.
  • Selam arkadaşlar
    tahmini bir fiyat verirseniz bende görüşmeye uygun olup olmayacağına karar vereyim..
    Birde kimse kimseyle tartışmasın, ortalama bir fiyat verirseniz iyi olur. PM de atabilirsiniz...
    Örnek site aşağıdaki gibi olabilir..
    http://www.efiyat.com/
    bunun gibi bişey iste...
  • Eğer buradaki gibi Java Server Pages kodlama istiyorsan çok tutar. Normalde ise 1000 € civarı tutar.
  • 99 TL'den başlayan fiyatlarla
    HOSTING-DOMAIN- WEB TASARIM
    KISA SURE ICIN KACMAZ.
    HERKESIN WEB SAYFASI OLSUN

Email: info@arionfilm.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falucut -- 13 Mart 2009; 0:05:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: falucut

99 TL'den başlayan fiyatlarla
    KISA SURE ICIN KACMAZ.

Sahiden kısa bir süre için mi?
  • fuducuk, bu fırsatı kaçırmayalım derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkinklc

fuducuk, bu fırsatı kaçırmayalım derim.

• quote:

Orjinalden alıntı: falucut

99 TL'den başlayan fiyatlarla
    KISA SURE ICIN KACMAZ.

Adamın site zaten sırf jpg...

Photoshopta parçalar...

Abi daha ne diyim ki
  • Ne seni ne web tasarım yapan arkadaşı tanımam, ama bu üslubunla kimsenin seni takacağını düşünmüyorum.

quote:

• BeN Sana Hepsi İçinde 1 MiLyara Yaparım Anahtar TesLim Msn Adresim , hasaneu@hotmail.com eKLe KonuŞALım
  • fuducuk evet dostum sana katılıyorum mükemmel bir açıklama yapmışsın. İnsanın zamanı müsayit odukça zaten birbirlerine yardım eder..ki edilemesse bukadar sitemle eleştiri yapılmamalı.saygılar iyi çalışmalar..
    quote:

Orjinalden alıntı: fuducuk

quote:

yahu ben anlasam bu tür programlardan. İnsanları geri çevirmeye çekinirim. Kendi işimi erteleyip yardımcı olmaya çalışırım.. Rica ettim bi fotorafın altındaki tarihi kapatırmısın diye. Çok şey istedik dimi ?. Ben yapabilsem yapardım zaten. Logo filanda değil istediğim. Parasını versem yapardın ama. Ekmek parasıymıs. Ha ne oldu bi insanı kaybettin. Sana bu insanın getirileri olabilirdi. Ama sen bu fırsatı kaçırdın belkide. Ben logo istek konusunu bilmiyodum. Zaten istedigimde logo değildi. Oraya upload ederim resmi. Altındaki ufacık yazan tarihi kapatmalarını isterim.

Selamün Aleyküm.

Öncelikle birebir konuşalan bir sohbetten istenilenin elde edilememesi nedeniyle hıncın buraya yansıtılması hoş bir durum değil. İki kişi arasında yaşanan şey iki kişi arasında kalır. Buradaki insanlar senin sitemini çekmek zorunda değil. Beni hoşnut bırakmayan bu yazılar ile hakkımı aldın, rızam yokken ortalığa beni kötüleyen bir yazı yazdın. Ama sorun değil, hakkım sana helâl olsun. Allah seni olgunluğa eriştirsin ve istiğfar etmen gerektiğini idrâk ettirsin. Bir kişinin ayıbını ortaya çıkarmaya çalışma günahı ne kadar büyük bir günah, ilm edin...

Yapılacak bir iş karşılığında para istemekten daha doğal birşey yok. Çünkü ben ekmeğimi bu işten kazanıyorum. İş büyük olsun küçük olsun, hiç farketmez. Senin bana yazdığın sırada ödemesini peşin yapmış bir müşterim vardı. Ben ona verdiğim sözü tutmak zorundaydım ve iş aceleydi. Eğer sen bana para vermeyi kabul bile etseydin ben senin isteğini hemen yapamayacaktım, diğer müşterime mahçup olma riski oluşturan hiçbir işi araya alamıyorum. İlk amacım, bana ödenen paranın hakkını sonuna kadar vermek.

Bu tür ihtiyaçları olan tek kişi değilsin, hergün 20-30 kişi beni MSN listesine ekliyor, 5-10 tanesi ücretsiz iş yaptırmak istiyor. Ve inan bana hepsinin işi 2 dk'lık işler. Damlaya damlaya göl olur. Hepsine evet deme şansım var mı? Eğer empati kurup düşünebilseydin bu sözler herhalde sarfedilmezdi. Peki ben parasız, hayrına iş yapmıyor muyum? Evet yapıyorum. Bir hayır sitesi işi var, boş zamanlarımda onunla uğraşıyorum. O nedenle de içim rahat. Forumda da boş kaldığım zamanlarda yardım etmeye çalışıyorum. İsteği yerine gelmediği zaman kusan bir insan yerine, müstağni insanlara hizmet etmeyi tercih ederim. Üstelik ben seni nazikçe reddettim, isteğini tekrar ettin. 3 kez bu tekrarlandı. Bu konudan önce bana danıştığın ve yardımcı olmaya çalıştığım konuya ise hiç girmiyorum. Çünkü sen orayı es geçmişsin, demek ki değersiz...

Bir yere gelme gibi bir niyetim de yok Allah'a şükür. İnsanın dünyaya geliş amacı kulluk görevlerini yerine getirmek. O yüzden benim kariyer gibi bir hedefim yok. Ama Allah'ın verdiği yetenek ile ülkenin sayılı firmalarında çalışmışım ve bunlar tatmin etmemiş, şimdi evde dışarıdan iş alarak çalışabiliyorum.

Sen elinden geleni yap, bana iş gönderme, hatta dediğin gibi bana gelen işlere de engel olmaya çalış. Bunlar hiçbirşeye yaramaz Allah'ın izniyle. Tevekkül denen birşey var bilir misin? Peki ya rızkı gönderen kimdir, sen misin Allah mı? Sen dilediğini yap, rızkımdan ne alabilirsin ki? Buna güç yetiremezsin. Rezzak olan sen misin yoksa?

Evet bir insanı kaybettim belki, fakat her kayıp bir eksiklik oluşturmaz. Senin getireceğin hiçbir işi de kaçırmadım, rızık olmayan şey kaçmaz. Önemli oan hayırlı insanlarla tanışmak. Dilerim bu yaşanan olay şer görünen sonu hayra bağlanan bir şey olur. Allah sana, bana ve hepimize hidayet versin.

Selâmetle güzel kardeşim...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.