DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
WEB SİTESİ AÇMAK
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
17.250
Tıklama
Giriş
      145 Mesaj
      23 Haziran 2011 13:05:23
      WEB SİTESİ AÇMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER SIRASIYLA NELERDİR?

HOST ALMAK
      DOMAİN ALMAK (ÖNCE HANGİSİNİ ALACAĞIZ)

BİDE SAĞLAM YERLERLERDEN ALMAK İSTİYORUM.

SİTE BİR DOĞA SPORLARI KULÜBÜNÜN SİTESİ OLACAKTIR. 25 SENELİK BİR KULÜP,www.udk1989.org

"SIRASIYLA NASIL YAPILIR" YAZARSANIZ SEVİNİRİM

• Onbaşı
      25 Mesaj
      23 Haziran 2011 20:48:33
      Host ve domaini aynı yerdende alabilirsin ya da ayrı ayrı alıp domaini hosta yönlendirirsin. sıraya gerek yok önemli olan ikisinide alman. yardım gerekiyorsa ekle(1 gb hostu 35 tl ye verebilirim.deneme açısından önce hostu veririm sonra ödeme yaparsın) : ismail.karakose@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_day3 -- 23 Haziran 2011; 20:49:47 >

• Çavuş
      50 Mesaj
      26 Haziran 2011 14:51:51
      Sağlam bir firmadan (natro, sadecehosting ve türkishost tavsiyemdir) host ve alan adı alın. İkisini aynı yerden almanız kolaylık sağlayacaktır. Farklı yerlerden almanız durumunda dns ayarları vs. yapmanız gerekiyor. ALırken bir sıralama yok. zaten aynı firmadan alırsan alan alırken isim, isim alırken alan istiyormusunuz diye sorar.

• Teğmen
      145 Mesaj
      26 Haziran 2011 16:18:44
      TŞKLER,

SADECE DOMAİN (İSİM) OLAYINI BİLİYORUM. SENELİK YADA 2,3,4,5,10 SENELİK ALABİLİYORSUN UYGUN FİYATLARA DA, BU HOST ÜCRETİ NASIL OLUYOR, AYLIK FALAN YAZIYOR. ÇOK MALİYETLİ DEĞİL Mİ?

• Yarbay
      2353 Mesaj
      27 Haziran 2011 00:41:28
      quote:

Orijinalden alıntı: admtrn

TŞKLER,

SADECE DOMAİN (İSİM) OLAYINI BİLİYORUM. SENELİK YADA 2,3,4,5,10 SENELİK ALABİLİYORSUN UYGUN FİYATLARA DA, BU HOST ÜCRETİ NASIL OLUYOR, AYLIK FALAN YAZIYOR. ÇOK MALİYETLİ DEĞİL Mİ?

Host ücreti, kullanacağınız içeriğe ve düşündüğünüz site büyüklüğüne göre değişir. Çok maliyetli bir iş değildir normal bir site için. Ama büyük düşünenler için en başta geliri olmadan bu işi yapmak ve sağlam yapmak isteyen için maliyetli olabilir.

• Teğmen
      137 Mesaj
      27 Haziran 2011 13:12:35
      ben de bir kaç hafta önce araştırdım,www.ontek.com.tr den satın aldım. Şu anda çok memnunum.

• Teğmen
      145 Mesaj
      29 Haziran 2011 18:55:57
      host almak neye mal oluyor, aylık ödeme falan yazıyor. fazlaya mal oluyor gibi ??? yani domain gibi belli periyot için mi ücret ödeniyor yoksa bi kereliğine mi ücret veriliyor...

ayrıca bi sitenin hostunun nereden alındığını nsıl öğrenebiliriz?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Haziran 2011 12:36:34
      istanbulhost.com adresine bakarsan sana ayrıntılı bilgi verebilirler. Orada canlı destek bölümü de var oradan da faydalanabilirsin.

• Teğmen
      145 Mesaj
      30 Haziran 2011 12:44:49
      SANIRSAM ALINAN HOSTUN JOOMLA DESTEKLİ OLMASI GEREKİYOR, ÇÜNKÜ JOOMLA KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM. HOST ALIRKEN BUNA DA DİKKAT ETMEM GEREKİYOR MU? DESTEKLEYİP DSTEKLEMEDİĞİNİ KONUSUNDA...

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      01 Temmuz 2011 05:49:22
      Joomla vb scriptleri destekleyen hosting paketleri için inceleyin.

http://www.hostexper.com/linuxhosting.php

Hosting paketleriyle domainide bedava alırsınız. Yardıma veya bilgiye ihtiyacınız olursa ekleyin MSN destek@hostexper.com
      sitede canlı destekde var oradan da yardım alabilirsiniz.
      Kurulumada yardımcı oluruz.

• Teğmen
      145 Mesaj
      02 Temmuz 2011 16:03:59
      ÖNERİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
      QUİETWEB DEN ALACAĞIM BÜYÜK İHTİMAL HOST'U... (BUNUN TÜRKÇESİ YOKMU YA)

• Er
      2 Mesaj
      16 Aralık 2013 16:30:32
      şimdi size gönderecegim linkte web sitesi açmak çok kolay takıldıgınız sormak istediğiniz her yerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.http://www.xticaret.com/xticaret/?414_69911

• Onbaşı
      35 Mesaj
      24 Ekim 2016 23:07:37
      Arkadaşlar tek diyeceğim şey sağda solda 3dk 5dk da bedava site vs. gibi ilanlara kanmamanız

http://eniyiyabancihost...hosting-tuzagina-dikkat/

burada tüm detaylar anlatılmış. Okuyun ondan sonra kararınızı verin derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasitilim -- 24 Ekim 2016; 23:09:22 >

• Er
      1 Mesaj
      04 Kasım 2016 20:44:21
      arkadaşlar ben güzel hosting şirketini tavsiye ederim,http://www.kamunews.net/ web sitemhttps://www.guzel.net.tr/ şirketinde gayet de memnunum.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.