Şimdi Ara

Web sitenizi hackerlardan 4.5 petabyte'lık zip bombasıyla koruyun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
2.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Açtım, dosyaları masaüstüne çıkardım 5 MB alan kapladı sadece. Hiçbirşey olmadı.

• Gerçek hacker buna neresiyle güler bilemiyorum.Zip'i açtım içindekini açarken eset virüs buldu dosyayı sildi bi cacık olmadı anlayacağınız.

• disk doldu vatana gidip yarın yenisini alayım zipten ne çıkıyor indiren bakan var mı meraklandım iyice

• Trojanı yayan donanımhaber değilse, donanımhaber'i iyi keklemişler.
    Biran önce linki kaldırın.

• Ben denedim açmayı. Fakat binlerce kez sıkıstirildigi icin problem olmuyo ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egolarını incitmeyin sonra yok yere ban atıyorlar :)

• aga ben denedim win 10 da 4.dosyadan sonra hata veriyor ama bunu internet korsanlarına nasıl yedireceksinizki yaw :D

• ilginç bir korunma yöntemi
  • Web sitenizi hackerlardan 4.5 petabyte'lık zip bombasıyla koruyun
  • Bu trojan değil. Anti-forensic diye sınıflandırılan bir yöntem aslında. Diskin(Telefon, flash, hdd) herhangi bir yerinde bulunsun. Zaten yer kaplamıyor. İmaj alınıp inceleme aşamasında bilişim uzmanını zorlamak ve inceleme yazılımını kilitlemek için düşünülmüş bir tuzak denebilir. Ancak uygulamada işe yaramıyor. :) Zaten çok eski bir mantık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Önce konuyu açana bakarım gerçek hacker mı diye, sonra konusuna bakarım. Konu başlığından linkbait olduğu belli de yine de baktım konuyu açan kişi web ten topladığı ıvır zıvır şeyleri toplayı gönderen biri. Zip içine yine ziplenerek paketlenmiş bir dosya linki vermiş, yani dosya kendi kendisini otomatik olarak açıp harddiski kaplayacak mı zannediyordu? Son olarak konu sahibine dikkat edin, konu dışında yorumu yok, ne yorum yapacaktı kl?
    Hard disk ile ne alakası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iqtam

Bu harika :D
  • Şüphesiz veriler geleceğin yağıdır ve serbest bırakılırsa dekompresyon bombası tehlikeli olabilir.
    https://www.onlineprivacytips.co/security/decompression-bomb-weapon-hackers-nightmare-users/

• Bu sorun 12-13 senelik WWW kitabımda bile geçiyor,
  • Herşeyin bir karşılığı vardır, açık tarayıcılar da bu gzip dosyasından etkilenmeyecek şekilde güncellenir olur biter.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.