Şimdi Ara

Web sitenize 1 günde 10.000 ziyaretçi yolluyorum.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: maniakcoder

dala vere

iki kelime
  • herşeyi açıklıo ama bu iki kelime
  • Komik duruma düştüğünüzün farkında değilsiniz sanırım.Türkiye'de bu iş yaygın olmadığından böyle şeyler söylüyorsunuz, canınız sağolsun :)
    Yabancı webmasterlar bu işten -hiçbir türlü hile içermeyen,dala vere olmayan bu işten- aylık server,domain vb. masraflarını çıkarıyorlar.
    Herneyse.İlgilenenler özel mesaj atabilirler..

İyi çalışmalar
  • konu hakkında bilgisi olmayıpta cahilce mesaj yazan arkadaşlara da benden

başlıkta mesaj yazmadan önce bu sistemin nasıl çalıştığını öğrenip gelin önce.

arkadaşımız güzel bir teklif getirmiş.işine yarayacak birçok kişi vardır ama o kişiler ya burda değiller yada burda olanlarda ne olduğunu bilmiyorlar :)

saygılar
  • sahte hit kalıcı olmadıktan sonra ne işe yarar ki ???????????

• quote:

sahte hit kalıcı olmadıktan sonra ne işe yarar ki ???????????

2-3 mesaj yukarıda ne işe yaradığını 1-2 örnekle açıkladım.
    Kafayı kullanan webmasterlar o hitleri kalıcı hale de getirebilir.

İyi çalışmalar

Ayrıca; olumlu cevabından dolayı teşekkür ediyorum Matematikci
  • İşin özü; sitesine yapay, hormonlu hit toplamak isteyen tüm webmasterlar toplanıyor, bir sistemde birbirlerinin sitelerini geziyorlar. Bu esnada çoğu bir pencere açıyor ve onu sabah akşam açık bırakıyor. Sayfa her 15-20 sn. de bir başka bir siteye gidiyor. Böylece siz gezdiğiniz orantıda, gönderdiğiniz adrese diğer kişiler giriyor. Bu esnada "ben websitelerini de inceliyorum gezerken" dyenlerin oranı çok çok azdır.
    Bu işten yukarıda denildiği gibi toplistlerde yükselmek isteyenler, alexa da yukarı çıkmak isteyenler faydalanıyor.

Ha bana sorarsanız yapar, hormonlu hitini ne anlamı var? Çoğu site satın alan kişi öyle aa hiti 10 binlerde diyip almıyor artık, sağlam istatistik istiyor, kaYnak istiyor.

Bana lüzumsuz bw harcamaktan başka birşey değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KoLCu_ -- 2 Mart 2006; 14:21:27 >
  • abi oda işe yaraaz ki al zararları

+ sen bu yöntemle serverı yoracaksın bol band yiyeceksin sonra ortada kalacaksın sonra sana "ziyaretçi" gelmiş neye yarar

+ yukarıda anlattım demişin anlattığın tplistlerde yukarı sıralarda çıkarım falan filan toplistlere girenlerin %90 ını aşkınını webmasterlar oluşturduğunu ve webmasterların kendi sitesinin istatistiklerine bakmaktan başka işleri olmadığını bilmiyormusun....

+ + + + + + + + + + +
  • Aynen katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: zekioglu

bu para kazanmak isteyen arkadaşlar neden hep foruma yazıyor anlamadım gitti kardeşim boyle bir hizmet veriyorsan ekmek yemen için ekmek alman lazım kardeşim başka kapıya!

• _KoLCu_ konuyu açıklamış, teşekkürler..

quote:

abi oda işe yaraaz ki al zararları

+ sen bu yöntemle serverı yoracaksın bol band yiyeceksin sonra ortada kalacaksın sonra sana "ziyaretçi" gelmiş neye yarar

+ yukarıda anlattım demişin anlattığın tplistlerde yukarı sıralarda çıkarım falan filan toplistlere girenlerin %90 ını aşkınını webmasterlar oluşturduğunu ve webmasterların kendi sitesinin istatistiklerine bakmaktan başka işleri olmadığını bilmiyormusun....

+ + + + + + + + + + +

-Bu tür işleri yapmak isteyen webmasterların, 10.000 ziyaretçiye göre kendi trafik hesaplarını yapacaklarını zannediyorum.Ayağını yorganına göre uzat mantığı..
    -Toplistlere girenlerin %90'ını webmasterlar mı oluşturuyor? Asıl sen bilmiyorsun sanırım toplist'lerin ne işe yaradığını..

Toplist = Web sitelerine konulan, pop-up,banner,text link'ler ile web sitelerinin istatistiklerini bir listede toplayan küçük web ugulamasıdır.İnternette bir şey aramak isteyen kullanıcılar ile önce Google'ı kullanırlar.Daha sonrasında ise toplistler başı çeken arama yöntemleridir.

İyi çalışmalar

• walla konu aldı başını gidiyor....

SLiM_BoY dostum beni yanlış anlaamdan oku bunları...

bir şey dicem bu konuşmalarda geçtimi tam bilmem ama ;

1-o siteye warez vs yollarsın ve siteleri oraya yönlendirirsin...
    2-hiç bir şekilde bir siteye 1 günde 10.000 kişi gönderilmez normal ve yasal yoldan...
    3-sence böyle olsa herkes site tasarım yapmak yerine bunu yapmazmıydı sence nasıl olsa bu iki faktörü bilmeyen çok insan var...

4-yinede sana saygı duyar sana iyi çalışmalar dilerim...
  • Bu iş biraz televizyon kanallarının reyting için saçma sapan işler yapmasına benziyor. Daha iyi bir şey yapmak yerine reytinginizi arttırmayı mı tercih edersiniz? Yaptığımız işe iyi bir iş dememiz için ne gerekli?
    1) Sadece çok ziyaretçinin gelmesi mi?
    2) Yaptığımız işin iyi olması ve hedeflediğimiz ziyaretçi sayısına ulaşmak mı? Ziyaretçilerin siteden olumlu şekilde yararlanıyor olması mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asprin -- 3 Mart 2006; 10:07:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali g.

walla konu aldı başını gidiyor....

SLiM_BoY dostum beni yanlış anlaamdan oku bunları...

bir şey dicem bu konuşmalarda geçtimi tam bilmem ama ;

1-o siteye warez vs yollarsın ve siteleri oraya yönlendirirsin...
    2-hiç bir şekilde bir siteye 1 günde 10.000 kişi gönderilmez normal ve yasal yoldan...
    3-sence böyle olsa herkes site tasarım yapmak yerine bunu yapmazmıydı sence nasıl olsa bu iki faktörü bilmeyen çok insan var...

4-yinede sana saygı duyar sana iyi çalışmalar dilerim...

Yok, yanlış anlamadım.En azından diğer arkadaşlar gibi önyargılı davranmadın, teşekkürler.
    Konu neden aldı başını gidiyor..?
    Cevap : Türkiye'de bu iş pek yaygın değil.O yüzden herkes hileci,dolandırıcı olarak görüyor beni.Ama kimin ne yaptığını Allah biliyor.Gerisi tınn :)

1-Ne demek istediğini tam anlayamadım.
    2-Gönderilir.
    3-10.000 kişi gönderebilmek için günlerce uğraşmak gerekiyor.Herkes bu işle uğraşamazdı sanırım.2 tane dedicated serverla yapıyorum çünkü bu işi.Ve aylık masrafları 200$ 'ı geçiyor :)
    Defalarca belirttim.Bir daha yazıyorum.Yurtdışındaki webmasterlar,internetle içli dışlı olan kişiler, bu işten iyi paralar kazanıyor..

4-Teşekkür ederim.Sana da iyi çalışmalar

• quote:

Orjinalden alıntı: asprin

Bu iş biraz televizyon kanallarının reyting için saçma sapan işler yapmasına benziyor. Daha iyi bir şey yapmak yerine reytinginizi arttırmayı mı tercih edersiniz? Yaptığımız işe iyi bir iş dememiz için ne gerekli?
    1) Sadece çok ziyaretçinin gelmesi mi?
    2) Yaptığımız işin iyi olması ve hedeflediğimiz ziyaretçi sayısına ulaşmak mı? Ziyaretçilerin siteden olumlu şekilde yararlanıyor olması mı?

Bunların aksini iddia eden herhangi bir şey söylemedim zaten.
    Cevabın için yine de teşekkürler..
  • http://nearadin.weebly.com/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkdaslar, ben bir site kurdum ve nasil ziyaretci cekerim?
  • Eger ibilmek isteyen varsa sitenin adiwww.bilgikupu.org
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.