Şimdi Ara

web sitelerinize destek ve hizmet verilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

web siteleri olanlar bilirler fakat ben burayada bilgilendirme amaçlı konu açmak istedim.

Web siteleriniz için editörlük, yöneticilik ve post atma hizmeti veriyorum.

Editörlük ve post işlerine yeni girmişken internet bağlantılarımda ve bilgisayarımda yaşadığım sorunlar yüzünden fazla çalışamamıştım, şimdi düzenimi kurmuş bir şekilde aranıza geri döndüm, konu içerisinde güncel ve zaman zaman kampanya fiyatlarını yayınlamaya devam edeceğim
    işim gereği msn kullanmıyorum, iletişime geçmek isteyen kişiler hunters.leader[at]gmail.com adresine mail atabilirler.

Zaman zaman forumlara genel post işini yapsamda genel olarak editörlük işletini benimsemiş bir kişiyim, yaptığım işler arasında hiçbir zaman kalite farkı olmaz bütün işleriniz kendi sitem için çalışıyormuş kalitesine yapıyorum.
    Hizmetlerim :
    * Günlük 3-4 adet kısa ve orta ölçekli güncel ve ilği çekici teknoloji haberleri + taglar + haber ile ilğili bir adet resim [yanlızca bir kişi ile anlaşılacak][ücret için teklif veriniz]
    * Haftalık olarak, içinde bulunduğumuz hafta vizyona giren sinema filmleri hakkında bilgiler, filmler için özgün açıklamalar [yanlızca bir kişi ile anlaşılacak] [ ücret 2 sinema filmi için 1 ytl]
    * Blog yönetim hizmetleri ; her ay ortalama bir gelir getirebilecek, google'ın sevdiği gibi mütevazi, güncel ve özgün blog oluşturma, yönetme ve geliştirme hizmetim, siz domaini ve hostu ayarlıyorsunuz blogun konusunu belirliyorsunuz herşeyi bana bırakıyorsunuz, kurulum, ayarlar, tema gibi konular genel ücrete dahil.
    Sitenin genel konseptine uygun günlük 2,3 veya 4 adet özgün makale ekleme işlemi [ aynı anda 2 veya 3 kişi ile anlaşılacak] [ ücret aylık 25 ytl - ücreti fazla bulanlar olabilir, sitenin getireceği gelir ve yapılan işin profesyonelliği göz önünde tutulduğunda aşırıya kaçmadığımı düşünüyorum] [haftasonları toplamda 1 veya 2 içerik eklenir]
    * Düzenleme hizmetleri ; makale, video/program başlığı, açıklaması gibi yazıların düzenlenmesi özgün hale getirilmesi hizmeti [ aynı anda yanlızca bir kişi ile anlaşılacak][ücret işin detaylarına göre belirlenicek]

Bugüne özel forum post kampanyası [yanlızca 6 ekim tarihinde verilen siparişler için geçerlidir]

Forum postlarında bayram kampanyası
    100 post = 3 ytl
    500 post = 14 ytl
    1000 post = 27 ytl

Makale özgünleştirme hizmetleri

Çeşitli konularda istediğiniz makaleler sentezlenerek tamamen özgün hale getirilir, fiyatlandırma makale başına yapılır ve makalenin uzunluğuna göre belirlenir.

Kurulum, düzenleme ve yönetim hizmetleri

Sitenize istediğiniz script kurulur istediğiniz şekilde bir tema yüklenir bunun dışında istediğiniz ayarların tümü yapılır daha sonra siteniz istediğiniz şekilde yönetilir kategoriler oluşturulur, günlük şekilde güncellenir, gerekli backlink ve dizinlere ekleme yapılır , reklam yerleşimi, renk ayarları yapılıreğer isterseniz çeşitli kategorilerde çalışacak güvenli kişiler temin edilir kısacası sitenin herşeyi tarafımdan üstlenilmiş olur.

ücreti : verilecek işe aylık 10 ila 30 ytl arasında değişiyor.

Yaptığım iş yanlızca yönetim ve post işleri değildir eğer elinizde değişik iş modelleri varsa lütfen iletişime geçin, genel olarak msn kullanmıyorum iletişime geçmek isteyen kişiler hunters.leader[at]gmail.com adresine mail atabilirler ben online olduğum sürece mail adresimde açıktır maillerinize anında yanıt alırsınız.
    Adult ile ilğili işler yapılmamaktadır ödeme yanlızca iş bank havale / eft olarak kabul edilir.

• konu günceldir, isteyen kişilere mail veya ö. m. ile çeşitli alanlardaki referanslarımı gönderebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.