Şimdi Ara

Web&Grafik tasarım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar;bir şey danışacağım izninizle;başlıkta belirttiğim kursa gitme kararı almıştım ancak eğitim sonunda yalnızca katılım sertifikası verdiklerini ayrıca uluslararası sertifika(adobe sertified expert,macromedia certified flash designer vs)için herbiri 93 pound'luk sınavlara girmek gerektiğini öğrendim ve hepsinin bana çok maliyetli gelmesi üzerine şimdilik vazgeçtim.ayrıca bu sınavlara dışardan da girilebiliyormuş.size sormak istediğimse yalnızca kursa gidip katılım sertifikası mı alayım yoksa kendim hazırlanıp dışardan sınava mı gireyim.katılım sertifikasının geçerliliği nedir sizce ve diğerinden fark(lar)ı nedir?umarım derdimi anlatabilmişimdir.teşekkürler şimdiden,saygılar...

• burada oyle kimsenin microssoft sertifikası oldugunu sanmıyorum onun içinde cvb vermiyorlar bilmedikleri için benimde yok ama bu konuda inanıyorumki dierlerinden iyiyim o senin dedigin kursun werdigi sertifikaile hiç bişi yapamazsın fakat bilge adam warya o kursun sertifikası işe yarar işte ama türkiyede microssoftun seritfikasını alırsan daha iyi olur yurd dısındada geçerliligi war sınaw ingilizce oldugu için yurt dısındaki watandaşların hepsinde bu sertifikalardan gorebilirsin onlarada artık basit bi sertifika gibi geliyo ama bu turkiyede iyi iş çıkarır sana
    bende gitmeyi dusunuyorum ama bişiler ogrendikten sora işe girip alacaım maaş 300-500 se hiç gitmem daha iyi

• Katılım sertifikası gerçektende kursa gittiğini kanıtlamak için işine yarıyor.

Adobe ve Microsoft sertifikaları da,eğer yurt dışından çalışıcaksan,Türkiyede özel kurumsal büyük bir firmada çalışıcaksan, yada bir dershane gibi bir yerde eğitim görevlisi olucaksan işine yarıyor

Onun dışında düz bir işe giriceksen sertifikadan çok yaptığın işlere yani referanslarına bakıyorlar
  • Kobi Teknoloji'yle görüşüyorum şuanda,sanırım söyledikleriniz doğrultusunda uluslararası geçerliliği olan sertifikaları tercih etsem daha doğru olacak,ancak dışardan hazırlanıp bu sertifikaları almak ne kadar zor olur acaba?tabi herkesin bilgisayar bilgisine göre de değişir heralde ama bi fikriniz var mıdır?
  • SINAV İNGİLİZCE BİLGİSAYAR ORTAMINDA YAZILI BİR ŞEKİLDE OLUYORSUN KESİNLİKLE UYGULAMALI SINAW YOK
  • quote:

Orjinalden alıntı: #3th3Answ3r

Kobi Teknoloji'yle görüşüyorum şuanda,sanırım söyledikleriniz doğrultusunda uluslararası geçerliliği olan sertifikaları tercih etsem daha doğru olacak,ancak dışardan hazırlanıp bu sertifikaları almak ne kadar zor olur acaba?tabi herkesin bilgisayar bilgisine göre de değişir heralde ama bi fikriniz var mıdır?

Dene gör.Denemeden bilemezsin.Kendi başına çalışıp öğrenebilme yapın varsa.Çalış sınavlara gir.Kazanamazsan dershaneye girersin.
  • tamam arkadaşlar sağolun tavsiyeleriniz için,hazırlanıp sınavlara girmeye karar verdim,en azından sadece photoshop ace'ye girip bi deniyim bakalım n'olcak...görüşmek üzere...
  • SINAVA GİRDİKTEN SORA HABER VER BAK:d
  • Büyükşehir belediyelerinin düzenlediği ücretsiz bilgisayar kursları var mesela ben katıldım (Adapazarı) cuma günü MEB onaylı sertifika alıyorum. Katıldığım kurslar dreamveawer ile web tasarımı ve photoshop ile web tasarımı tavsiye ederim ;)
  • tamam mutlaka bilgilendiririm...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.