Teğmen
23 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhabalar;win 7 kullanıyorum,amacım linux yüklemek,şuanda usb flash bellek yada cd/dvd sürücüsü kullanamıyorum,virtual cd/dvd manager (magic iso,deamon vs) ile denedim ancak imaj dosyasının içini görmekten öteye gidemedim,bu şekilde yükleme yapabilir miyim?evet ise ne yapmam,hangi yazılımı kullanmam gerekir ? bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum..saygılar,sevgiler...
arkadaşlar selamlar;monitorde beyaz fon üzerine kırmızı renkte aging yazıyor,bilgisayar açılmıyor,sadece elektrik kablosu taklıyken bile bu uyarı devam ediyor,nedir acaba başına gelen bi fikri olan var mıdır acaba?
arkadaşlar merhaba;550w "lc power" güç kaynağı kullanıyorum,8800 gtx ekran kartını çalıştırabilir miyim bu güç kaynağıyla?8600gts kullanıyordum daha önce,8800gtx e yükselttim ancak ya açılışta kitleniyor makina yada açılsada ekranda garip renkler beliriyor vede çok yavaş çalışıyor zaten bir iki dakika sonrada kitleniyor tekrar.bu bir driver sorunu mu sizce yoksa power la alakalı mıdır?
arkadaşlar merhaba;550w "lc power" güç kaynağı kullanıyorum,8800 gtx ekran kartını çalıştırabilir miyim bu güç kaynağıyla?8600gts kullanıyordum daha önce,8800gtx e yükselttim ancak ya açılışta kitleniyor makina yada açılsada ekranda garip renkler beliriyor vede çok yavaş çalışıyor zaten bir iki dakika sonrada kitleniyor tekrar.bu bir driver sorunu mu sizce yoksa power la alakalı mıdır?
arkadaşlar merhaba;acaba formatta kaybedilen verileri geri getirmenin bir yolu var mı?başıma şöyle bir şey geldi;birden bire bilgisayar açılmamaya başladı ve bende virüs girdi diye format attım Cye ancak işim bittiğimde gördüm ki formatı Dye atmışım.ama c yi formatladığıma eminim sanırım virüsten kaynaklanan bir şey,bölümlerin ismini değiştirmiş gibi geldi bana çünkü D de daha önceden kurmuş olduğum programlar duruyor(msn,limevire vs)ve iki bölümde de windows kurulu:)sözün özü buna bir çare varmıdır acaba?
merhabalar;gizli dosyaları geri getiremiyorum,klasör seçeneklerindeki gizli dosyaları göster seçeneğine tıklayıp uygula-tamam dedikten sonra hiç bir şey değişmiyor,tekrrar açtığımda yine gizli dosyaları gösterme' seçeneği işaretlenmiş şekilde karşıma çıkıyor.bunu nasl düzeltebilirim acaba?
işlti sistemi xp sp2.
arkadaşlar merhabalar; wireless adaptör almayı düşünüyorum bendeki mevcut adaptör us robotics 54 mbps ve çekiş mesafesi 50 yada 100 metre.bana 200-300 metre mesafeden çekebilecek bir adaptör lazım,biraz araştırdım ama 100mtreden fazlasını bulamadım,acaba bir bilginiz var mı bu konuda?100 metreden fazla çekeni mevcut mudur bunun?teşekkür ettim şimdiden,saygılar...
merhabalar arkadaşlar;bir şey danışacağım izninizle;başlıkta belirttiğim kursa gitme kararı almıştım ancak eğitim sonunda yalnızca katılım sertifikası verdiklerini ayrıca uluslararası sertifika(adobe sertified expert,macromedia certified flash designer vs)için herbiri 93 pound'luk sınavlara girmek gerektiğini öğrendim ve hepsinin bana çok maliyetli gelmesi üzerine şimdilik vazgeçtim.ayrıca bu sınavlara dışardan da girilebiliyormuş.size sormak istediğimse yalnızca kursa gidip katılım sertifikası mı alayım yoksa kendim hazırlanıp dışardan sınava mı gireyim.katılım sertifikasının geçerliliği nedir sizce ve diğerinden fark(lar)ı nedir?umarım derdimi anlatabilmişimdir.teşekkürler şimdiden,saygılar...
bu konuda yardım edebilecek varsa sevinirim.işletim sistemi vista,teşekkürler şimdiden...
arkadaşlar merhaba,yeni işlemci taktım azönce asus a8n-sli anakarta sorunsuz bir şekilde açıldı bilgisayar ancak ses kartını(onboard)görmüyor sürücüsünü tekrar yüklememe rağmen,bir anlam veremedim,düşüncesi olan varsa yardımlarını bekliyorum...teşekkürler şimdiden...
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 212
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 7.310 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.